Marmaris Havaalanı Transfer hizmeti bir adresten havaalanına veya herhangi bir bölgeye gitmeniz için size hizmet veren bir sistemdir. Transfer işlemini internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. İşlem yapıldıktan sonra size plaka bilgisi, iletişim bilgileri ve araç bilgisi paylaşılır. Marmaris, Muğla, Aydın, İzmir, İstanbul arası transfer hizmeti vererek her zaman müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz.

Transfer Hizmeti Nasıl Alınır?

İstanbulairporttransferx  firması olarak yıllardır bu alanda hizmet veren bir firmayız. Ulaşım zorunluğu nedeniyle havalimanından evinize veya gitmek istediğiniz her alana hizmet vermekteyiz. Havalimanı Marmaris Havaalanı Transfer firması olarak bu konuda güvenli bir hizmet sunmaktayız. Transfer hizmetleri sadece havalimanı ve gidecek olduğunuz yerler için değil aynı zaman da bulunduğunuz yerden havalimanına gitmek içinde hizmet vermektedir. Bunun için yapmanız gereken transfer hizmeti almak istediğiniz firmayla irtibata geçerek gerekli üyelik işlemlerinizi oluşturmak olacaktır.

İstanbulairporttransferx.com  Hizmetleri

İstanbulairporttransferx olarak hizmet sunumunda sahip olduğumuz temel ilkeler hızlı, güvenli, tecrübeli ve güler yüzlü olmaktır. Zengin araç filolarımızla Dalaman Havalimanından yakın çevresinde bulunan tüm tatil beldelerine (Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Sarıgerme, Dalyan, Köyceğiz, Ortaca, Yalıkavak gibi) güvenli transfer hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca, Dalaman Havalimanından dilediğiniz her noktaya deneyimli kadrolarla hem seyahat hem de rehberlik hizmeti veriyoruz. Tüm transfer ihtiyaçlarınızda 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Misafirlerimize Göre Transfer Planlaması

Dalaman veya Muğla merkezinde bulunan misafirlerimizin talepleri doğrultusunda seyahat planlaması yaparak sorunsuz ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Marmaris Havaalanı Transfer havaalanına iniş yapacak müşterilerimizin uçuş saatine göre havalimanında özel karşılama yaparak ulaşmak istedikleri adrese hızlı ve güvenli bir şekilde varmalarını sağlıyoruz. Muğla merkezinde olan veya müşterilerimizin talep etmiş olduğu farklı noktalardan alınarak istedikleri adreslere güvenli ve konforlu bir seyahat yaparak ulaşmaları için VIP araçlar ve profesyonel sürüş ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda Dalaman havaalanına ulaşmak isteyen müşterilerimizin uçuş saatine göre transfer planlaması yaparak zamanında havalimanında bulunmalarını sağlıyoruz.

Transferde Güvenlik

İstanbulairporttransferx olarak, havalimanı Marmaris Havaalanı Transfer güvenliğin tam sağlanması için özen dolu çalışıyoruz.
Bu kapsamdan olarak;
• Servis işlemleri aksatılmayan, her türlü bakımı zamanında yapılan modern araçları transferde kullanıyoruz,
• Gerçekleşmesi mümkün tüm hava koşulları ve mevsim şartlarında hizmet için hazırlıklıyız,
• Transferin başından sonuna kadar sizlere sigorta imkanı sunuyoruz,
• Tecrübesi yüksek profesyonel şoförlerle transferleri gerçekleştiriyoruz,
• Filomuzda ki tüm araçlar güvenlik sertifikalarına sahip bulunuyor.

Firmamız, ilk başta konuklarının en sağlıklı ve rahat şekilde transferlerinin sağlanması amacına sahip. Bu amaç doğrultusunda çalışırken aynı zamanda uygun fiyatla hizmet sağlıyoruz.

Rezervasyonlu ve Ekonomik Seyahat

İstanbulairporttransferx sadece seyahat olarak değil, gideceği yeri öncesinde keşfedilmesi açısından bilgilendirme sağlar. Gezerken öncesinde yapmanız ve görmeniz gereken yerleri de hatırlatmaktadır.
Genellikle uçuş biletlerinde sorun yaşanmasından dolayı, bu gibi bilgiler teyit edilip sonrasında çağrı merkezi arandığında direkt olarak taleplere karşılık verilir. Müşteri memnuniyetini ilk görevimiz olarak bilmekteyiz. Gruplu ve ya bireysel olarak bizi tercih eden misafirlerimiz için ekonomik yönden de yardımcı olmaktayız. Misafirlerimize farklı bir yerde yabancılık çekmemesi adına tüm gereken özveri gerçekleştirilmektedir. İstanbul, İzmir, Aydın, Muğla  ve çevresi için İstanbulairporttransferx‘in sizler için sağladığı ayrıcalıklar tüm gün güvenle sürdürülür. Misafirlerimizin kıymetli zamanına önem vererek, uygun fiyatlı ve kaliteli seyahat süreci anlayışımız daima önde gelmektedir.

Özel Şehir Turu

Bu sektör, sadece adresten adrese taşıma hizmetinden ibaret değildir. İsteğe bağlı bir şekilde şehir turu da transfer hizmeti kategorisindedir. Turist kafileleri için turistik ve tarihi yerler için tur hizmeti gerçekleşmektedir. Bu konuda deneyimli elemanlarımız şehir turunu kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Uçuşa Uygun Saat Planlaması

Zaman kaybını en aza indirmek amacıyla bu gibi durumlarda üst düzey bir hassasiyet gösteren firmamız misafirlerimizin belirttiği noktadan alınmasını sağlar. Müşteri memnuniyetinin an üst seviyede tutulduğu Marmaris Havaalanı Transfer hizmetlerimiz 7/24 mevcuttur.
Müşteri rezervasyonu ister kişisel ister bir grubu temsilen olsun, yeterli hizmet ağını sağlayacak büyüklükteki uzman kadromuz ve araç filomuz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Güvenli ve kaliteli bir ulaşım vaat eden firmamız her türlü kişisel talep için açık olup elinden geleni sağlamaya yönelik çalışmalar yürütmeye devam etmektedir.

Türkiye Sınırlarında İstediğiniz Yere Gidebilirsiniz

Havalimanı hizmetimizin sınırları Türkiye ile sınırlıdır. Havalimanından Türkiye sınırları içerisindeki her hangi bir adrese transfer hizmetini talep edebilirsiniz. Transferin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan şoförlerimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Sabahın erken saatlerinde veya gecenin geç saatlerinde, istediğiniz Marmaris Havaalanı Transfer hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizim için mesai saati sorunu yoktur. Her zaman için sizden gelecek transfer hizmetini dikkate alıyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe