Aydın denilince tatil severlerin ilk aklına gelen Kuşadası olmaktadır. Kuşadası uzun sahil boyunca kurulmuştur ve Aydın’ın en çok bilenen ve tercih edilen tatil merkezlerindendir. Ülkemizde turizmin gelişmeye başladığı ilk yerlerden birisi olma özelliğine de sahip olan Kuşadası adını da Güvercinada’dan aldığı bilinmektedir. Kuşadası’ndan İstanbul, Aydın veya İzmir havaalanına gitmek isteyen konuklarımız için yol süreleri, uçuş işlemleri süreleri ve uçuş saati dikkate alınarak konuklarımızın rahat ve huzurlu bir şekilde uçaklarına yetişmelerini sağlıyoruz.

Oteller İçin Turist Karşılama Hizmeti Sunuyoruz

Turizm dünyasında özel transfer hizmeti hafızalarda her zaman için kalmaktadır. En iyi reklam, en iyi karşılama hizmetidir. Turist kafilelerine özel vip tarzı toplu taşıma araçlarımız, profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır. En iyi karşılama hizmeti sayesinde otelinizin prestiji üst seviyeye çıkacaktır. Havalimanı Kuşadası Airport Transfer konusunda 7/24 müşteri hizmetimizi arayabilirsiniz.

Misafirlerinizi Karşılıyoruz

Karşılama merasimi konusunda çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, iş dünyasında, turizmde ve sosyal hayatta profesyonel misafir karşılama hizmeti sunmaktadır. Bu kategoride en çok tercih edilen hizmet havalimanı karşılama hizmetidir. Elemanlarımız pankart üzerine misafirinizin adını yazarak karşılamaktadır. Havalimanı çıkış bölümünde misafirleriniz her zaman için karşılanmaktadır.
Vip tarzı toplu taşıma araçlarımız, kafile karşılama hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Firma İstanbulairporttransferx prestijini artıran ve iyi bir izlenim bırakan kafile karşılama hizmeti, firmanızın tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Bir Konum Atmanız Yeter

1 Mola Turizm Şirket prensibimiz, var olduğunuz lokasyonu bildirmeniz sureti ile uçuş bilgileriniz ile doğru orantılı transferler gerçekleştirmektir. Sizlere gerçekleştirilemeyecek hayali transferler değil, tam olarak olması gereken ve uçuşunuzu riske atmayacak transferler ile geliyoruz.
Transferinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz bilgiler;
• Alış noktası
• Gidiş noktası
• Uçuş bilgileri
• Kişi sayısı
• Araç tercihi

Bu bilgiler konusunda mutabakat sağlanması durumunda havalimanı transferiniz için var olacağınız lokasyona uygun zaman diliminde ulaşacak ve doğru zamanda yolculuğunuzu başlatacağız. Bu noktada önemle bildirmek isteriz ki, İstanbul gibi yoğun trafiğe sahip bir şehirde, uçuşunuz öncesi en doğru zaman dilimi uçuşa en az 45 dakika kala gerçekleştirilmiş ve sizi check-in prosedürleri için havalimanına ulaştırmış olan transferdir. Bu sebeple var olacağınız lokasyon ile gidilecek havalimanı arasındaki mesafe, transfer saati, uçuş saati gibi bilgiler üst düzey önem taşımaktadır.

İstanbulairporttransferx.com ile Transfer Gerçekleştirme Ücretleri

Fiyatlama politikamız, firmamızın genel çerçevede sunduğu hizmet, kalite, araç türleri ve personel eğitimleri ile ters orantılı. Demek istediğimiz şey, her ne kadar kusursuz hizmet, kaliteden ödün vermeyen bir anlayış, ekonomik ve lüks araçlar ile birlikte eğitimleri sürekli sağlanan personellerimiz olursa olsun, bizler size ulaşılamaz fiyatlar ile değil, tamamen amacına uygun bir şekilde uygun ve her bütçeye hitap eden fiyatlarla geliyoruz. İstanbulairporttransferx ile VIP transfer hizmeti almak hayal değil.

Turizm Dünyasını Unutmadık

Lüks oteller için karşılama, turistlerin aklından çıkmayacak bir organizasyondur. Oteller için en iyi reklam transfer hizmetiyle turist karşılamaktır. Firmamız İstanbulairporttransferx, turizm sezonu esnasında sizin yerinize turist karşılama hizmeti sunmaktadır. Bu kategoride yabancı dil bilen elemanlarımız görev almaktadır. En iyi karşılama hizmeti ile otelinizin prestijini üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Cep Dostu Fiyat Anlayışı

Cep dostu fiyat anlayışı neden bu kadar önemlidir;
• Herkes ödeyeceği faturayı bilmek iste ve biz firma olarak bunu önceden bildiririz.
• Lüks araçla seyahat etmenin pahalı olduğu anlayışını firmamız yıkmaktadır.
• Uygun fiyat ile konforlu araçlarla seyahat edilebileceğinin örneğini göstermekteyiz.
Şirket politikası olarak hem maddi hem de manevi her zaman siz değerli yolcularımızın iyiliği için çalışmaktayız ve bu yönde hizmet anlayışımızı daha da ilerletmekteyiz.

Güvenli Yolculuk

Transfer sürecindeki en kilit konulardan bir tanesi güvenli yolculuktur. İstanbul, İzmir, Muğla, Aydın havalimanı Kuşadası Airport Transfer hizmeti alan yolcularımızın güvenlik garantisi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Sevdiklerinizle beraber güvenli bir yolculuk yapmak istiyorsanız hemen firmamızdan rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterlidir. Lüks ve güvenli araçlarımızla rahat yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz yol durumunu takip etmektedir ve misafirlerimizi en güvenli yoldan gitmek istedikleri yere vakit kaybettirmeden ulaştırmaktadır.

Geniş ve Kapsamlı Araç Filosu

Oldukça çeşitli avantajları ve hizmetleri bulunan firmamız, Kuşadası Airport Transfer hizmeti de vermektedir. Verdiği hizmetlerde, kişilerin isteklerine uygun araçları kullanan firmamız, oldukça geniş ve son model bir araç filosuna sahiptir. Firmamız bu sayede yüksek kalitede hizmet vermekte ve kişilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Sizde bizi tercih edebilir ve son model donanımlı araçlarımızdan faydalanarak yolculuk yapabilirsiniz.
Birçok farklı noktada hizmet veren firmamız, en iyi araçları ile Kuşadası Airport Transfer hizmeti de vermektedir. Sizi havaalanından özel olarak alan firmamız, ardından kuşadası’na kadar güvenli ve konforlu bir şekilde götürmektedir.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe