Adnan menderes havalimanı, (adb) İzmir dünyanın birçok ülkesinden direk uçak seferleri bulunmaktadır. Yurtdışından veya yurtiçinden havalimanına gelen yolcular, İzmir içerisinde istediğiniz yere veya yakın bölgelere gitmek istediğinizde, konforlu vip transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  Hizmetlerimizde güven ve konfor her şey demektir ve konfor için yeni model araçlarımızın özel olarak tasarlanmasını sağlıyoruz. İzmir Havaalanı Transfer almak için herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda 7/24 canlı destek ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Transfer saati ve günü değişikliği, araç değişimi gibi durumlar da canlı destek ekibinden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz bu anlamda sizlere her zaman en iyi hizmet vermektedirler.

Bireysel İstek ve Beklentilere Önem Veriyoruz

Transfer hizmetimizi tercih eden her müşterimiz bizim için özeldir. Tüm havalimanı transfer hizmetlerinizde, İstanbulairporttransferx’in geniş transfer seçeneklerinden faydalanın.
• Tek yön
• Gidiş Dönüş
• Havaalanı karşılama hizmeti
• İstenilen yerden alınarak havaalanına ulaşma imkanı
• İstanbulairporttransferx tarafından sunulan havaalanı transfer hizmetleri arasındadır.

Tercih ettiğiniz İzmir Havaalanı Transfer hizmeti esnasında, yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermeden, bireysel tercihlerinizi göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz. Çocuk ve bebek koltuğu ve benzeri talepleriniz gibi bireysel isteklerinizde, İstanbulairporttransferx size uygun çözümleri sunma kapasitesine sahiptir. İstanbulairporttransferx’in güvenli ve piyasa koşullarına göre en uygun VIP transfer hizmeti ile tüm transfer isteklerinize hızla cevap veriyoruz.

İstanbulairporttransferx.com Hizmetleri

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, konforlu transferler için geniş araç filosu ve deneyimli elemanlar bulundurmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, 24 saat bizlere ulaşabilir ve istedikleri zaman için hizmet randevusu alabilirler. İstanbulairporttransferx hizmetlerimizde sizlere neler sunduğumuzu internet sitemizden öğrenebilirsiniz.
• Deneyimli personelimiz ile istediğiniz yerde sizi güler yüzle karşılarız.
• Tüm eşyalarınız araca güvenle taşınır,
• Elemanlarımız size kapı açar ve güvenli olarak araca binmenizi sağlar.
• Yolculuk esnasında kendinizi güvende hissedebilmeniz için teknik sürüş uzmanı sürücülerimiz hizmet sunmaktadır.
• Güvenlik için araçlarımız GPS ile takip edilmektedir.
• İstanbulairporttransferx kalitesi ile tüm ulaşımlarınızı güvenli, konforlu ve hızlı olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Transfer Hizmet Nasıl Alınır?

İstanbulairporttransferx firması olarak hizmetlerimiz hem internet üzerinden hem de telefon aracılığı ile verilmektedir. İnternet sitemize giriş yaparsanız şahsınıza ait bilgileri doldurmanız sonucunda sizden bilgiler istenecektir. Uçuş zamanınız, uçuş saati istenilen bilgilere eksiksiz bir şekilde girilmelidir. Araç seçimi sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Firmamız bu konuda müşterilere bırakmıyor araç seçimini.
Sadece siz kaç kişi olacaksanız eğer kişi sayınızı belirttiğiniz zaman size ona göre bir araç verilir. Firmamız bünyesinde her çeşit araç bulunmaktadır. Sizin ihtiyacınız halinde belirlenen araçlar her zaman en iyi araçlarımızdır. Bu konuda hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Güvenli Yolculuk

Transfer hizmetinde en çok kafa karıştıran ve düşündüren konulardan bir tanesi güvenlik meselesidir. Firmamızdan İzmir Havaalanı Transfer hizmeti alan yolcularımızın güvenliği şirketimiz tarafından güvence altındadır. Tam donanımlı araçlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli yolcularımıza hizmet vermekteyiz. Yolcularımızı ailemizin birer üyesi olarak görmekteyiz ve sizlerin güvenliği bizlerin güvenliği anlamına gelmektedir. Sevdiklerinizle ve çocuklarınızla beraber firmamızdan güvenle ve gönül rahatlığı ile transfer hizmeti alabilirsiniz.

Kolay Rezervasyon İmkanı

Hiçbir yolcu rezervasyon yaptırırken zaman kaybetmek istemez. Zamanın bu kadar önemli ve değeli olduğunu bilen firmamız her şeyin en basitini benimsemiştir. Rezervasyon esnasında zaman kaybetmeden işlem yaptırmak isteyen yolcular firmamızı tercih edebilir. Planlı ve programlı çalışmamız ve uzman ekip kadromuz ile en küçük bir zamanı bile boşa harcamayız. Rezervasyonlarınızı telefonla ya da online olarak web üzerinden yapabilirsiniz. Çağrı merkezimiz tam kadro siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Zamanınız bizim için önemlidir.

Müşteri Memnuniyeti

Yıllardır bu alan da hizmet veren bir firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Özellikle bünyemizde çalışan uzman kadromuz gerekli eğitimleri alıp sahada çalışmaya başlayan personellerdir. Araç kullanımları için gerekli her türlü eğitimi verilmiş güler yüzlü personeller çalıştırmaktayız. Özellikle personellerimizin müşterilerle olan konuşmaları oldukça önemlidir. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok müşteriye hizmet vermekteyiz. Özellikle yabancı müşterilerle bir sorun yaşamamak adına bütün personellerimiz de yabancı dil bilgisi bulunmaktadır.

Transfer Hizmeti İletişim

İzmir Havaalanı Transfer alanında yıllardır hizmet veren firma olarak canlı destek ekibimizle birlikte sizlere hizmet veriyoruz. İnternet sitemiz üzerinden ulaşacağınız numaralarla herhangi bir sorunla karşılaşmanız sonucunda irtibat kurabilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 hizmet veren canlı destek ekibimiz de sizlerle her zaman sorunları çözmek için buradadır. Bu nedenle İstanbulairporttransferx firması olarak her anlamda bizlerden gerekli desteği almanız mümkün.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe