Transfer hizmetlerinde Ege Akdeniz bölgesi en yoğun olan bir bölgedir. Bu bölgeler için firmamız en iyi transfer hizmetini sunar. İzmir Airport transfer hizmetleri için firmamız tercih edildiğinde, ister kişisel isterse kalabalık gruplar için araç seçimi yapabiliyorsunuz. Tüm hizmetlerimizde araçlarımızı müşterilerimize sürücüleri ile birlikte tahsis ediyor, yolculuk sırasında rahat etmelerini sağlıyoruz. İzmir en yoğun olan bölgelerden olduğu için sadece binek araçlar değil büyük araçlar konusunda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Büyük araçların en büyük avantajı ise geniş aileler açısından daha konforlu olmasıdır. Büyük araçların için de 9 kişiliğe kadar rahatlıkla konfor sağlayabilirsiniz.

Şirketimiz Hakkında

İstanbulairporttransferx.com olarak, kişi ve kuruluşlara ayrıcalıklı transfer hizmeti sunan nitelikli bir firmayız. İzmir Airport transfer hizmetleriniz için İstanbulairporttransferx’i tercih etmenizi sağlayacak pek çok sebep var.
İstanbulairporttransferx;
• Güvenilir
• Kaliteli
• Ayrıcalıklı
• Teknik donanıma sahip
• Bireysel çözümler sunabilen
• Uygun fiyatlı

Hizmet anlayışı ile hareket ederek, VIP taşımacılık hizmeti sunar.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Ayrıcalıklı taşıma hizmeti satın almak herkesin hakkıdır. İstanbulairporttransferx, güvenliği ön planda tutarken, müşterilerinin konforuna da ayrıca önem verir. Tüm misafirlerine VIP taşıma hizmeti sunar. Bireysel taşıma hizmeti veya gruplar halinde taşıma hizmeti sunumu arasında konfor yönünden fark yaratmadan, her bir müşterimizin rahatlığını maksimum düzeyde sağlayarak taşıma hizmeti sunarız.

Güvenli Rezervasyon ve Konforlu Transfer

Bireysel, grup veya kurumsal taleplerinize uygun geniş araç filolarımızla İzmir merkezden veya İzmir Havalimanında karşılanarak konforlu transfer hizmetimizle konaklama adresinize ulaşmanızı sağlıyoruz. İzmir Airport transfer  dilediğiniz saatte karşılanmanız için web sayfamız üzerinden veya mobil uygulamamızı kullanarak güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Sunmuş olduğumuz transfer hizmetlerinde aksama yaşanmaması için uçuş veya seyahat planlarınızda meydana gelen değişim bilgilerini hızlı bir şekilde bizlere bildirmeniz kesintisiz hizmet sunmamız açısından oldukça önemlidir. Transfer hizmetlerimize yurt içinden veya yurt dışından + 90 850 259 79 77 numaralı 7/24 online çağrı merkezlerimizden de güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırarak ulaşabilirsiniz.

Ödeme Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden verilen hizmet de ödemelerinizi banka kartı veya kredi kartı ile yapmanız mümkün. Ancak telefon ile transfer hizmeti aldıysanız eğer havalimanı noktasında ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ödeme konusunda firmamız müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyatlara transfer hizmetleri almanız mümkün.
İzmir Airport transfer hizmetlerinin ücreti gidilecek olan mesafeye göre değişiklik gösterir. Siz sistem üzerinden rezervasyon yaptırırken gideceğiniz yeri de belirtmeniz gerekiyor. Çünkü ücret belirlemesi yapılırken buna göre belli oluyor. Fiyatlarımız genellikle aynıdır. Belli dönemler de kampanyalarımız oluyor onları takip ederek de daha uygun fiyatlardan yararlanmanız mümkün.

Uygun Fiyat Politikası

Her yolcu ne kadar öderim sorusuna takılmaktadır. Ekonomik piyasanın bu kadar karmaşık ve hayatın bu kadar zor olduğu günümüzde hiç kimse fazladan ödeme yapmak istemez. Uygun fiyat politikasını benimseyen firmamız siz değerli yolcularından hak ettiğinden fazlasını asla talep etmemektedir. Rakip firmalara göre en uygun transfer ücretlerini talep etmekteyiz. Bir misafirimize bir defa değil binlerce kez hizmet edebilmek adına çalışmaktayız.

Konum ve Planlı Yolculuk

İstanbul veya İzmir Airport transfer, uçuş veya herhangi aksaklık olması halinde sürekli misafirlerimiz ile irtibat halinde olmaktadır. Dijital ortamda özellikle bu sorunları tamamen yok etme gayretinde ilerliyoruz. Planlarınızı asla değiştirmeden, profesyonel ekibimiz, VIP araçlarımız ve tam donanımlı hizmetimiz ile siz değerli müşterimize gerekli özveriyi göstermek için daima burada olacağız.

Firma Seçimi

Havalimanı İzmir Airport transfer firması olarak firmalar arasında en iyi hizmeti veren bir firmayız. İstanbulairporttransferx olarak yıllardır bu işi bilen bir firmayız ve müşterilerin ne istediğini de gayet iyi biliyoruz. Bu nedenle firma seçimleriniz de mutlaka firmaların yıllardır bu hizmeti veriyor olması gerekir. Müşterilerle ilişkisi iyi olan firmalar her zaman daha kazançlı olur. Bizde yıllardır bu alanda hizmet verdiğimiz için hiçbir müşteriyle sorun yaşamadık. Bu nedenle kişilerin havalimanı için transfer hizmeti almaları durumunda mutlaka müşteri yorumlarına da bakması gerekir.

Hizmet Detayları

İstanbulairporttransferx firması olarak verilen hizmet bizim için her zaman önemlidir. Hizmet alacağınız zaman belli noktalara dikkat etmeniz gerekir.
• İndirimli havalimanı transferlerinden yararlanan müşterilerimiz talep edilen saatten birkaç öncesinde mutlaka rezervasyonu teyit etmelidir.
• Transfer hizmetimiz sadece Havalimanı İzmir arası sınırlıdır.
• Alınan hizmet bedelini online olarak veya telefon üzerinden kart ile ödeyebilirsiniz.
• Uygun araç gönderimi için mutlaka kişi sayısını belirtmeniz gerekir.

Almak istediğiniz havalimanı İzmir Airport transfer hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe