Ülkemizin turistik ve tarihi bölgelerinde transfer hizmeti verebilmek için İstanbulairporttransferx markası ile hizmet veriyoruz. Firmamız, hizmet talep eden herkese en güvenilir hizmetleri sunuyor. Ören, Milas-Muğla bölgesinin şirin bir tatil kasabasıdır. Bodrum-Milas havalimanına 49 km mesafede olduğu için tatillerini burada yapmak isteyenleri, havalimanında karşılıyor ve Ören’e getiriyoruz.

Transfer Hizmeti Talebi Nasıl Yapılır?

Gitmek istediğiniz yerlerde, ulaşım sorunu yaşamamak için firmamız hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Transfer veya vip transfer hizmetleri için firma ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda, hizmet almak istediğiniz bölgeyi belirterek, istediğiniz hizmet için randevu oluşturabiliyorsunuz. İstanbulairporttransferx.com sitemiz üzerinden online olarak hizmet talebi randevu işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.
• İnternet sitemize giriş
• Üyelik oluşturma
• Geliş ve gidiş yeri seçimi
• Tarih ve saat seçimi
• Tek yön, gidiş dönüş
• Yolcu sayısı ve çocuk sayısı
Bu kriterleri belirledikten sonra, uygun araç modelini belirleyerek, hizmet talebini oluşturmuş oluyorsunuz. Bu talebe göre sizi bodrum-Milas havalimanında karşılıyor, ören, Milas-Muğla bölgesindeki otelinize ulaştırıyoruz. Yolculuk esnasında rahat edebilmeniz için deneyimli sürücülerimiz ve yeni araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Transfer Hizmetlerimiz

Firmamız hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, bireysel ya da toplu olarak taleplerini iletebiliyorlar. Yerli ve yabancı tüm müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yabancı müşterilerimiz için istenilmesi durumunda araçlarımızda, tercüman bulunduruyoruz. Tüm yolcularımızı havalimanında ya da otellerinden karşılıyor, gidecekleri yere ulaştırıyoruz. Yolculuk sırasında, müşterilerimizin isteğine göre yol boyunda kısa süreli duraklamalar yapılabiliyor.

Size Özel Süper Araçlar Hizmetinizde

Kişiye özel tahsis edilen transfer araçları, sıradan basit araçlar değildir. Üst segment özelliğinin yanı sıra özel iç dizayn, bu araçların farklı olmasında önemli rol oynamaktadır.
Araç filomuzun genel özelliklerini şu şekilde izah edebiliriz:
1- Lüks ve konforlu özelliklere sahiptir.
2- Üst segment özelliğine sahiptir.
3- Düzenli bir şekilde muayenesi yapılmaktadır.
4- Yıllık bakım ve sanayi bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
5- Sigorta ve kaskosu firmamıza aittir.
6- Her zaman temiz bir şekilde göreve hazırdır.

Göz kamaştırıcı tasarım özelliğine sahip araçlarımız özel süspansiyon sistemi sayesinde çok rahattır. Yol yorgunluğunu hissettirmeyen özelliğinin yanı sıra klima, ısıtma ve benzeri birçok ful özelliğe sahiptir. İstanbul Ören Transfer şoförlerimiz en kısa sürede istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.

Havalimanı Transfer Çeşitleri

Havalimanı transfer işi hemen hemen her bölgede yapılan bir iştir. Transfer hizmetlerinin herhangi bir saati bulunmaz. Uçuş saati ve uçuş tarihlerinize göre transfer hizmetini ayarlayabilirsiniz. Transfer hizmetlerinin fiyatları oldukça uygundur. Sadece kendinize ve ailenize göre transfer hizmeti alabilirsiniz.
Ailenizle birlikte taksi hizmeti almak yerine transfer araçlarından ayarlayarak daha uyguna ulaşım hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Bu nedenle transfer hizmetleri genellikle çok fazla tercih edilir. Transfer hizmetleri için gelmeden birkaç gün önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Bazı dönemler çok yoğunluk yaşandığı için boş araç bulmak da zor olabiliyor. Bu nedenle rezervasyon erkenden yapılmalıdır.
İstanbul Ören Transfer çeşitlerinden yararlanırken VIP hizmet almanız da mümkün. VIP hizmetlerin amacı müşterilerin kendi araçlarını kendileri belirlemesidir. Şahsi veya ailenizle birlikte araç seçiminizi de yapabilirsiniz. Ancak normal transfer hizmetlerinde araç seçimi otomatik olarak yapılmaktadır.

Güvenli Yolculuk Ayrıcalığı

Yolculuklarda herkesin aklına takılan en kilit konulardan bir tanesi güvenlik konusudur. Firmamız yüksek donanımlı araçları ve uzaman ekibi ile güvenliğinizi garanti altına almaktadır. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilir ve sevdiklerinizle birlikte yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. İster gece olsun ister gündüz en ufak bir güvenlik sorunu yaşanmadan seyahatinizi edebilirsiniz. Ekibimiz kapalı olan ve çalışma olan yolları takip ederek yol şartlarından kaynaklı gerçekleşen güvenlik sorunlarının da önüne geçmektedir.

Huzurlu ve Konforlu Bir Yolculuk İçin İstanbulairporttransferx

İstanbul Ören Transfer söz konusu olduğu zaman gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir firmayız. İstanbul’a gelen herkesin evine ya da varacağı yere en kısa zamanda ve konforlu şekilde varmasını sağlıyoruz. Aslında havalimanında İstanbul Ören Transfer ulaşım sağlayan birçok farklı transfer firması mevcuttur. Bizim farkımız ise işimizi en profesyonelce ve ucuza yapmamız. Müşteri memnuniyetini en üstte tutarak onların bizden iyi bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

Konforlu ve Huzurlu Yolculuk

7/24 kesintisiz olarak tam donanımlı araçlarımız ile misafirlerimize hizmet veriyoruz. İstanbul Ören Transfer süresince temiz ve bakımlı araçlar ile deneyimli ekibimiz aracılığıyla konforlu, güven dolu ve huzurlu bir yolculuk yapmanızı hedefliyoruz.
Önceden belirlediğiniz yolculuk planı için;
• Hizmet tarih ve saat aralığı
• Gideceğiniz adres
• Tek yön
• Gidiş ve dönüş kullanım tercihlerinizi randevu esnasında belirtebilirsiniz.
Güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan İstanbulairporttransferx  konforlu ve huzurlu yolculuğunuz için tüm ayrıntıları dikkate alır.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe