Vip hizmet hemen hemen her transfer firmasında olan bir hizmet çeşididir. Vip hizmet de araç seçimini siz kendiniz yapabilirsiniz. İstanbul Marmaris Vip Transfer hizmeti için size uygun olan araçları çok daha rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Vip araç seçimi hizmetin de ekstra ücret alınabiliyor. Çünkü her aracın ücret tarifesi farklıdır. İstanbul, İzmir, Aydın, Muğla ili ve ileçeleri içerisin’de  araçlarımız bulunmaktadır. Tek kişi ve geniş aileler için rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Vip Transfer İçin İstanbulairporttransferx.com

Marmaris-Muğla bölgesine tatil amaçlı ailesiyle birlikte gelenler, vip transfer hizmetlerimizden faydalanarak ulaşımlarını güvenli ve konforlu yapabilirler. Dalaman havalimanı ile Marmaris arası 90 km uzaklıktadır ve bu mesafede yolculuğunuzu keyfinizi kaçırmadan, en iyi servis hizmetlerimizle güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Firmamız, İstanbul Marmaris Vip Transfer hizmetleri için özel tasarlanmış konforlu araçlar ile hizmet vermektedir. Yolculuğunuz boyunca tüm yolcularımız rahat edecek ve istedikleri yere güvenli bir şekilde ulaşabilecektir.

Vip Transfer Hizmetinin Önemi

Genellikle havaalanı transfer hizmetleri için çok sık tercih edilen vip araçlar davet, organizasyon gibi özel etkinliklerde de çok fazla tercih ediliyor. Bu nedenle çok daha rahat ve konforlu bir hizmet alabilirsiniz. Binek araçlar da fiyatlar daha uygun olabiliyorken minibüs tarzı araçlar biraz daha pahalı olabiliyor. Sizin istediğiniz saat de istenilen noktaya bıraktığı için bu konuda bir problem yaşamazsınız.
Vip hizmet diğer hizmete göre genellikle daha fazla talep görmektedir. Daha pahalı olmasıyla birlikte müşterilerin aldığı hizmetler her zaman önemli olduğu için bu konu da firmamız da dikkat etmektedir.

VIP Transfer

İstanbul Türkiye’nin en büyük kentidir. Ekonomik olarak, büyük bir hareketliliğe sahip olan kent, ayrıca çok sayıda turist ağırlamaktadır. İstanbul’a iş için gelen kişiler de turist olarak gelen kişiler de bu kentin güzel yerlerini görmek isterler. Firmamız bu noktada devreye giriyor ve İstanbul’dan Marmarise transfer konusunda kaliteli hizmet sunuyor.
İstanbul Marmaris Vip Transfer hizmetimizde araçlarımız, diğer araçlardan farklıdır.
– Konforlu İç Tasarım
– Deri Döşeme
– Özel Ses ve Havalandırma Sistemi
Firmamızın bu kaliteli hizmetleri sayesinde unutulmaz yolculukların yaşandığı bir kent olabiliyor.

Rahat ve Huzurlu Bir Yolculuk

Deneyimlerimizin bize kattığı tecrübe ile İstanbul’a gelen her misafirimizin, her açıdan temiz ve bakımı tamamlanmış en güzel performanslı araçlarımızla yolculuk etme lüksünü ve konforunu yaşamasına olanak sağlarız. Müşteri talep ve arzuları doğrultusunda kendimizi geliştirir ve yeniler bu anlamda işimizle fark yaratırız. İşimizi 7/24 servis imkanı ve gelişmiş özel (VIP) araçlarımız yanında tecrübeli uzman kadromuz yardımıyla layığı ile yerine getiririz.
Talep edeceğiniz kurumsal ya da kişisel ulaşım tercihlerinizin yeterliliğini sağlayacak derecede araç filosuna sahip olan firmamız güvenli, konforlu ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet sunar.
Büyük yardımcımız ”Akıllı Yolculuk Uygulamaları” randevuların hatasız gerçekleşmesini sağlar.
Bu uygulamalar yardımıyla;
• Tek Yön
• Gidiş & Dönüş
• Varış Adresi
• Alınış Tarihi ve saatine göre itina ile gerçekleştirilir.

Kişisel ayrıcalıklarla ulaşım vaat eden İstanbulairporttransferx; karşılama hizmeti, özel günleriniz için tanımlanmış paket programlar gibi ayrıcalıklı unsurlar ile misafirlerinin mutluluğuna odaklanmıştır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Güvenli bir sürüş deneyimi için fark yaratan hizmetlerimiz, zengin bir araç filosu ile sürdürülür. İşinde fark yaratan çalışanlarımız, müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklanır. İstanbul Marmaris Vip Transfer  hizmetlerimiz havalimanı karşılaması ile başlar ve son noktaya kadar güvenle sürdürülür.
• Özel davetler
• İş toplantıları
• Kişiye özel VIP transfer
• Kişiye özel şoförlü araç kiralama ve
• Şehir içi ulaşım talepleri ihtiyaca uygun olarak önceden planlanır.
Uygun fiyat politikası ve ödenenden daha fazla hizmet anlayışıyla sürdürdüğümüz İstanbulairporttransferx çalışmaları uçuşa uygun optimum saat planlamasıyla verilir.

Kurumsal VIP Taşımacılık Hizmetleri

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.
Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız İstanbul Marmaris Vip Transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan İstanbulairporttransferx hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe