Türkiye’nin güneybatı sahilinde Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada Muğla iline bağlı bir liman kenti. Turizm açısından Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Marmaris, Ege kıyılarının en büyük tatil yeri konumunda. Batıdan Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyden Muğla, doğudan Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri ile, güneyden denizle çevrilmiştir. Hisarönü, Orhaniye, Selimiye, Bozburun ve Akyaka orta büyüklükteki koylarda yer almakta, Kumlubük, Çiftlik, Söğüt ve Turgut ise küçük koylarda yer almaktadır. Körfezin önünde kıyıya ince bir dille bağlı olan Adaköy, onun önünde Bedir Adası, Keçi Adası ve Güvercin Adası bulunur.

Transfer Hizmeti Nedir? Nasıl Alınır?

Transfer hizmetleri özellikle büyük şehirlerde ulaşım sorunu yaşanan yerler için çok sık tercih edilen bir hizmettir. Birçok araçla müşterilerimize hizmet veriyor ve bu konuda da olumlu geri dönüşler alıyoruz.
İstanbul Marmaris Transfer Transfer hizmetleri için birçok firma bünyesinde çeşitli araçlar bulundurur. Bu araçlar genellikle müşterilere otomatik olarak verilir. Ancak Vip hizmet almanız durumunda istediğiniz araçları tercih edebilirsiniz. Bu konu ile ilgili bizleri arayabilirsiniz. Transfer hizmeti ulaşım sorunları yaşamanız durumunda sizlere en iyi hizmeti sunar. Belirtilen noktalara kısa süre ve en hızlı şekilde sizleri ulaştırır.
Transfer hizmetinden genellikle olumlu anlamda geri dönüşler almaktayız. Çalışan personellerimizle müşterilerimiz arasında hiçbir problem yaşanmadığı için bu konuda en iyi hizmeti veriyoruz.
İster telefonla ister internet üzerinden bizlerle iletişime geçerek transfer hizmetimizle ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Güvenli Yolculuk

İstanbulairporttransferx.com hizmetleri olarak önceliğimiz müşterilerimizin güvenliğidir. Müşterilerimizin şehir için ve şehir dışı yolculuklarında koltuk sigortası ve kaskolu lüks arabalarımız ile güvenli bir şekilde seyahat etmenizi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda uzman sürücü ve yönetici kadromuz ile en kaliteli transfer hizmetini almanız için planlı bir şekilde çalışıyoruz.
Müşterilerimizin güvenli bir şekilde seyahat etmeleri için tüm araçlarımızda;
• Çocuk koltuğu
• Koltuk sigortası
• Kasko
• Özel donanımlı araçlar
• Müşteri taleplerine öncelik
Olarak görüyoruz. İstanbulairporttransferx olarak müşterilerimizin güvenliğine ve hizmetlerimizden memnun kalmalarına azami özen gösteriyoruz.

365 Gün Transfer

Firmamızın hizmet kalitesini belirleyen en önemli konulardan biri de sürekliliktir. Yaz aylarının sıcak günlerinde ve kış aylarının soğuk günlerinde profesyonel transfer hizmeti için bizi aramanız yeterlidir. On iki ay boyunca aynı performansta transfer seçeneği sunuyoruz. Konforlu ulaşım kategorisinde ilk sırada yer alan şoförlü araç kiralama hizmetimiz, diğer ulaşım seçeneklerinden çok daha farklı özelliklere sahiptir.

Hizmet Kalitemizle Tanışın

Transfer hizmeti, özel araçlı ve özel şoförlü lüks ulaşım seçeneğidir. Sıradan ulaşım seçenekleri kişiye özel değildir. Herkes için aynı kalitede ulaşım hizmeti tercih edilmektedir.
Transferin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, bu kategoride şu konulara dikkat etmektedir:
1- Her zaman için zamanında misafirin alınacağı adrese ulaşılmaktadır. Karşılama işlemlerinde gerekirse pankart kullanılmaktadır. Özellikle havalimanında karşılanacak misafirler, misafirini isminin yazdığı pankartla karşılanmaktadır. Pankartlı karşılama zaman kaybını önlemektedir.
2- En iyi araç modeli tercih edilmektedir. Özel tasarımlı vip tarzı araçlar ön planda tutulmaktadır. Araçlarımız her zaman temiz bir şekildedir. Ayrıca gerekli bakımlar düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
3- En iyi hizmet programı tercih edilmektedir. Adresten adrese ve havalimanından adrese taşıma seçenekleri sayesinde transfer sorun olmaktan çıkmaktadır.
4- Sevdiklerinizi güler yüzle karşılıyoruz. Nezaket kurallarına ve davranış kurallarına riayet ediyoruz.
5- Her türle hava koşullarında transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. Karlı, yağmurlu, sisli ve fırtınalı havalarda güvenli transfer hizmeti tercih edilmektedir.
İstanbulairporttransferx Transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan tecrübeli eleman kadromuz, zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır.

İstanbulairporttransferx Bir Konum Kadar Uzağınızda

Alışılmışın en dışında yer alan transfer hizmetimiz ile bizlerle irtibata geçerek tarafımıza yollayacağınız konum bilgileriniz dahilinde sizi istediğiniz her lokasyondan belirttiğiniz saatte alıyoruz. Bu hizmetimiz ile hem diğer transfer firmalarından farkımızı yansıtıyoruz hem de size günü yaşama fırsatı veriyoruz. Bu işlem ile birlikte adeta bir taksi çevirmiş olmanın rahatlığını yaşadığınız gibi hem de VIP transfer işlemi ile keyifli bir yolculuk geçirebiliyorsunuz.
Bu tür bir transfer talebinde bulunmak için sizden beklentilerimiz;
• 7/24 canlı destek ve rezervasyon hattımızdan bizlerle irtibata geçmeniz
• Konum bilginizi iletişim hattımıza göndermeniz
• Araç tipi tercihinizi ve gidilecek havalimanını belirtmeniz
• Uçuş bilgilerinizi paylaşmanız
Bu sayede sizi dilediğiniz lokasyondan günün her anında havalimanına ulaştırmak bizler için oldukça kolay olacak, sizler de bu eşsiz İstanbul Marmaris Transfer hizmetinden faydalanabileceksiniz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe