Kuşadası’na dilediğiniz noktadan sizleri alarak gelmenizi sağlıyoruz. İstanbulairporttransferx’in son model özel tasarım transfer araçları ve deneyimli şoförleriyle misafirlerimize keyifli ve kaliteli seyahat deneyimi sunuyoruz. İstanbulairporttransferx’den 7/24 kesintisiz transfer hizmeti alabilirsiniz. İstanbul, Muğla, İzmir, Aydın merkez veya diğer ilçelerinden günün her saati için bizlere ulaşarak transfer taleplerinizi iletebilirsiniz.

VIP Hizmet Anlayışı

İstanbulairporttransferx ile hem bireysel hem kalabalık grup transferleri VIP hizmet anlayışı çerçevesinde yürütülür. Profesyonel bir ekiple, güvenilirliği üst düzeyde belirlenmiş araçlarla, lüks, konforlu servis hizmeti sağlanır. İstanbulairporttransferx ile yapacağınız seyahatlerinizde beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Uzman bir kadro ve son model VIP araçlar ile yılın her günü 7/24 kesintisiz transfer hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

İstanbulairporttransferx.com Hizmetleri

“Kaliteli ve konforlu seyahat herkesin hakkıdır” sloganıyla verdiğimiz hizmetlerde önceliğimiz müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyetidir. İstanbulairporttransferx olarak ülkemizin birçok noktasında en güvenilir ve konforlu seyahat fırsatlarını sunuyoruz. Hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat olanaklarını da konuklarımıza sağlıyoruz. Özel tasarım son model transfer araçlarımızda misafirlerimizin keyifli bir seyahat yapmaları için gereken tüm donanımlar bulunmaktadır.
İstanbulairporttransferx küçük yolcularını da unutmayarak tüm VIP araçlarda çocuk koltuğu bulundurmaktadır. Seyahatlerimizde müşterilerimizin özel taleplerine önem vererek bu taleplerin tam olarak karşılanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin güvenliği için bütün özel tasarım transfer araçlarımızda koltuk sigortası, kasko ve bulunması gereken yasal belgelerin tamamı yer almaktadır. Transfer araçlarımızın temizliğine de ayrıca özen gösteriyoruz.

Rezervasyon Yapmak

Transfer hizmetlerinde her zaman rezervasyon yapmak açık da kalmamanız adına önemlidir. Seyahat edeceğiniz yere gelmeden birkaç saat öncesinden mutlaka transfer hizmetinden yararlanmanız gerekir. İnternet sitemiz üzerinden firmamızla iletişime geçerek rezervasyon işlemlerinizi halletmeniz mümkün. Firmamız bünyesinden Vip hizmet de verilir. İstanbul Kuşadası Vip Transfer hizmet ile istediğiniz aracı da seçmeniz mümkün. Seçim yaparken ister normal hizmet ister daha konforlu bir hizmet olarak tercih yapmanız da mümkün. Vip hizmetlerinde ücretler daha farklı olacaktır. Bu nedenle bu durumu dikkate almanız da fayda var.

Neden Transfer Hizmeti?

Yurt içi ve yurt dışında, bir ülkeye, bir şehre ilk defa gidenler için bilinmeyenler doğrultusunda yaşanan sıkıntılar her zaman aynıdır. Bazı durumlarda ülkemizin diğer ülkelerden farklı olduğunu özellikle vurgulasak dahi, bu özelliği ile Türkiye’nin de başka ülkelerden farkı yok. İlk defa İstanbul’a gelmiş bir konuk, turist (yerli veya yabancı) için taksi yolculuğu ne yazık ki suiistimal edilebiliyor.
Bununla birlikte toplu taşıma, metro, havalimanı şehir merkezi ulaştırma servisleri ve diğer tüm araçlar ise belirli lokasyonlar arasında hizmet verdiğinden bu araçlarla ulaşım sonrasında bazı sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
İşte bu ve benzeri sebepler nedeni ile İstanbul Kuşadası Vip Transfer hizmeti sayesinde ilk defa ulaştığınız ya da daha önce İstanbul’a gelerek aynı durumlara maruz kalmış olmanız yüzünden, sizlere transfer hizmeti vermenin ve bu sayede stressiz, konforlu, etik bir yolculuk edeceğinizi garanti etmekten geri kalmıyoruz.

Özel Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Şoförlü araç kiralama hizmetimizin birçok avantajı vardır. Bu avantajları inceleyerek en iyi transfer hizmetini tercih edebilirsiniz.
Şoförlü araç kiralamanın artıları şu şekildedir:
1- Görgü kurallarına riayet eden şoförlerimiz en iyi karşılama işlemini gerçekleştirmektedir.
2- Yoğun trafikle ve olumsuz hava koşullarıyla şoförlerimiz uğraşmaktadır.
3- Araç kullanma problemleriyle uğraşmanıza gerek kalmamaktadır.
4- Trafik cezası ve benzeri problemler şirketimize aittir.
Şoförlü araç kiralamanın avantajları, diğer seçeneklere nazaran daha fazladır. Yolcu araç ve trafikle ilgili sorunlardan mesul değildir.

Lüks Araçlarla Yolculuk

Lüks hemen hemen herkesin istediği bir konfor anlayışıdır. Konforlu yolculuk yapmak ise herkesin hakkıdır. Uzun uçuş saatlerinden sonra havalimanına inen misafirlerimize en konforlu araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Konforlu araçlarımızda her türlü ihtiyacınız karşılanır ve yolculuk boyunca istirahat edebilirsiniz. Neden konfor bu kadar önemlidir diyecek olursak;
• Konfor her zaman dinlendiren bir durumdur.
• Konforlu araçlarımız hem fiziki hem de psikolojik olarak siz değerli misafirlerimizi dinlendirir.
• Konforlu araçlarımızda keyifle seyahat edebilirsiniz.
• Yolculuklar bazen çok yorucu olsa da biz firma olarak bu yorgunluğu sizin üzerinizden almaktayız. Misafirlerimizin yorgunluğunu paylaşmaktayız. Kurulduğumuz günden bu tarafa en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Transfer Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz bu transfer hizmetlerindeki en temel mantık insanları uçaklarına en kısa sürede ve en rahat şekilde ulaştırmaktır. Çünkü gerek şehir trafiğinden dolayı gerekse de şahsi araçların yapabilecekleri arızalardan dolayı insanlar risk almak istemeyebilir ve bizim de hizmetini vermiş olduğu bu transfer hizmetlerinden yararlanmak isteyebilir. İşte bu noktada da İstanbul Kuşadası Vip Transfer hizmeti veren ve bunu en iyi şekilde yapmaya çalışan firmamızı tercihe edebilirsiniz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe