Havalimanına gelecek veya Kuşadası merkezinden havaalanına gidecek konuklarımızın uçak saatlerine göre transfer planlaması yapıyoruz. İstanbulairporttransferx’den havalimanı için rezervasyon yaptıran misafirlerimizin uçak iniş veya kalkış saatine göre her türlü olasılıkları düşünerek planlama yapıyoruz. Havalimanına iniş yapacak misafirlerin havalimanında bekletilmeden karşılanması için deneyimli sürücü ekibimiz iniş saatinizden önce havaalanında hazır bulunarak sizleri karşılamaktadır.

Yolculuğunuz Rahat Geçsin

Yorucu uçak yolculuğunun ardından kalan yolculuğunuzda dinlenmek istiyorsanız transfer hizmetini tercih edin. Bu hizmette özel şoför ve özel süspansiyonlu ve konforlu araçlar hizmetinize sunulmaktadır.
İstediğiniz zaman istediğiniz adrese konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız transfer hizmetini tercih etmeniz yeterlidir. İstanbul Kuşadası Transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan şoförlerimiz, en güzel bir biçimde karşılama hizmeti sunmaktadır.
Şoförlerimizin genel özellikleri şu şekildedir:
1- Resmi kategoride istenilen src ve psiko-teknik belgeleri şoförlerimiz tarafından alınmıştır. Ayrıca gerekli bütün sürücü belgeleri mevcuttur.
2- Şoförlerimiz karşılama merasimi için gerekli olan nezaket kurallarını en iyi şekilde bilmektedir.
3- Şoförlerimiz, havalimanı karşılama merasimi için tam zamanında çıkış noktasında beklemektedir.
4- Şoförlerimiz, bütün hava koşullarında güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır.
Lüks araç kullanım kategorisinde deneyimli şoförlerimiz en güvenli yolları tercih etmektedir. Trafiğin en az olduğu yollardan gitmektedir. Her zaman en güvenli yollar tercih edilmektedir. Buzlu, sisli ve karlı yollarda gerekli bütün önlemler alınmaktadır.

Her Bütçeye Uygun Fiyat Politikamız

Firmamız ulaşılabilir, kaliteli, lüks, kusursuz hizmet anlayışı ile transfer işlemi gerçekleştirmektedir. Önceden varsa özel taleplerinizi de almak ve karşılamak kaydı ile İstanbulairporttransferx‘den alacağınız hizmette her zaman en iyi ve en doğru transfer hizmeti ile karşılaşacaksınız. Karşılamanızdan araca alınmanıza, valizlerinizin yerleştirilmesinden ikramlarımıza sizler için her şeyi düşündük ve düşünmeye devam ediyoruz.

İstanbulairporttransferx.com Ne Yapar?

İstanbulairporttransferx olarak bizler, siz değerli yolcularımızın uzun süren uçuşları sonrasında şehrin karmaşasında kendinizi kötü hissetmesi yerine, sizlere geniş filomuz ve kaliteli personellerimiz ile güler yüzlü hizmet sunarak transfer işlemi gerçekleştirmekteyiz.
Transfer hizmetimiz;

– Havalimanından varış noktasına
– Alış noktasından havalimanına
-Gidiş& dönüş olmak üzere çift yönlü olmak üzere şehirden havalimanına ve havalimanından şehre olmak üzere üç farklı tipte gerçekleşmektedir. İstanbulairporttransferx olarak, adımızdan da anlaşılacağı üzere transfer işlemi yapmakta ve bu alanda Türkiye’nin önder kuruluşlarından biri olmak adına hizmet vermekteyiz.

Hemen ve Kolay Rezervasyon İmkanı

Kolay rezervasyon neden bu kadar önemlidir;
– Zaman kaybetmeden rezervasyon imkanı sağlar.
– Son dakika gerçekleştirilen rezervasyonlara olanak tanır.
– Kolay ve hızlı rezervasyon sayesinde bizi tercih etmenize yardımcı olur.
Rezervasyon işlemlerinizi çağrı merkezinden ya da online olarak kolayca yaptırabilirsiniz. Rezervasyon işleminiz onaylandıktan sonra hangi araçla seyahat edeceğiniz belirlenir ve aracınız rezervasyon saatinde istenilen yerde hazır bulunur.

Hızlı Transfer

Zamanın ne kadar kıymetli olduğunu bilmekteyiz. Bundan dolayı siz değerli yolcularımızın transfer sürecini en hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için çalışmaktayız.
Hızlı transfer;
– Zaman kaybetmeden gitmek istenilen yere ulaşmaktır.
– Zamanı doğru ve zamanında değerlendirmektir.
– Zaman kaybına sebep olmadığından dolayı iç huzurudur.
Zaman kaybeden herkes huzursuz olur. Firmamız yolcularını en hızlı, güvenilir ve konforlu bir şekilde havalimanından alarak transfer noktasına ulaştırır. Böylece şehrin karmaşasına ve trafiğine girmeden gitmek istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz trafik takibini düzenli olarak yapmaktadır ve en kestirme yollardan siz değerli yolcularımızın transfer sürecini gerçekleştirmektedir.

Firma Olarak Hedeflerimiz Nelerdir?

Her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çaba harcıyoruz.
• Firma olarak hedeflerimizden ilki Türkiye’de bu sektörde en iyi hizmeti sağlayan firmalardan biri olmaktır.
• Firmamız için en önemli konu ise müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti için gerekli olan tüm detaylara dikkat ederiz.
• Personelimizin profesyonelliği dikkat ettiğimiz hususlar arasında yer alıyor.
• Her geçen gün yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.
İstanbul Kuşadası Transfer işlemlerinizde bizi seçerek sorunsuz bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Personellerin Güvenilirliği

Transfer hizmeti veren firmaların en çok dikkat etmesi gereken konu sürücülerdir. Sürücülerin ehliyetinin olması ve çalışılacak olan bölgeyi iyi bir şekilde bilmesi gerekir. Müşterileri alacak ve bırakacak olan kişi sürücüler olduğu için bu konuda müşterilerle bir sorun yaşamaması gerekir.
Bünyemizde çalışan bütün personellerimiz sürücü ehliyetine sahip ve gerekli eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Eğitim almayan ve dil bilgisi olmayan hiçbir personelle çalışmıyoruz. Bu nedenle müşteriler de bu konuda bizlere güvenmektedir.
İstanbul Kuşadası Transfer hizmeti son derece iyi bir şekilde verilmesi gereken bir hizmettir. Bu nedenle çalışacağınız firmayı seçerken de dikkatli davranmanız gerekir.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe