Firmamızı arayarak, vip transfer hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizi Adnan Menderes havalimanı çıkışında karşılıyor ve şoförlü özel araçlarımız ile istediği yeri ulaştırıyoruz. (adb) İzmir ve İstanbul hizmet bölgelerimizden birisidir ve tüm bölgelerimizde aynı kalitede hizmet vermeye çalışıyoruz. Yabancı misafirlerimizi karşılama yaparken, geldikleri ülkelerin kullandığı dile göre farklı yabancı dilleri bilen tercümanlarımız ile karşılıyor ve en iyi araçlarımızı kullanıyoruz.

VIP Transfer Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Havalimanı İstanbul İzmir Vip Transfer rezervasyonu yaptırmak için rezervasyon hattımızı arayabilir veya mail ile irtibat kurabilirsiniz. Sürekli olarak hizmetinize açık olan rezervasyon departmanımız sizden uçuş tarih ve bilgilerinizi temin edecek, kişi sayısı ve özel isteklerinizi not alacak, araç opsiyonları sunacak ve talebinizi oluşturup teyidini gerçekleştirecektir. Bu sayede dilediğiniz gün uçuşunuzun hemen ardından bize ulaşacaksınız. İstanbulairporttransferx.com aynı şekilde alınmak istediğiniz lokasyondan sizleri alıp bilgileriniz ışığında sizi vakitlice havalimanına da bırakıyor.

Transfer Bizim İşimiz

İstanbulairporttransferx’in yegane işi transferdir. Amacımız, isteğimiz, beklentimiz, hizmetimiz tepeden tırnağa transfer işi ile alakalı. Sizler yolculuklarınızdan önce veya sonra bizimle irtibata geçmek sureti ile almaya aday olduğunuz bu hizmet ile firmamıza başvurduğunuzda, en uygun fiyat, en çeşit sahibi ve en geniş filo, en doğru eğitimlerden geçmiş görevli personel ve en kaliteli hizmet anlayışımıza huzurlarınıza çıkmak için heyecan duyuyoruz. Transfer İstanbulairporttransferx‘in işi, transfer işi bizim işimiz.

Kesintisiz Hizmet

İstanbulairporttransferx firması olarak, vip transfer hizmetlerimizde kesintisiz hizmet vermeye çalışıyor ve çağrı merkezimiz üzerinden online hizmet sunuyoruz. İnternet sitemizde, tüm hizmet bölgelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyor, hizmetlerimizden faydalanmak isteyenlerin bizlere istedikleri zaman ulaşabilmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizi sunduktan sonra, müşterilerimiz ile iletişimi kesmiyor ve memnuniyet durumlarını sorguluyor ve daha iyi hizmetler vermeye çalışıyoruz.

İstanbul İzmir Vip Transfer Hizmetlerimiz

Firmamıza web sitemiz aracılığıyla da erişim sağlamanız mümkün. İstanbulairporttransferx’in VIP transfer hizmetini alarak, havaalanında karşılanma ve gitmek istediğiniz yere özel araç ve sürücü ile transfer olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İstanbulairporttransferx’in güvenli araçları ve profesyonel personeli ile seyahat etmenin kendi aracınızla seyahat etmekten bile daha rahat olduğunu göreceksiniz. Siz VIP araçlarımızla havalimanı Bayrampaşa transferinizi gerçekleştirirken, İzmir ve İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerini izlemenin tadını da çıkarabilirsiniz.

Vip Hizmetlerimiz

İzmir havalimanı,  İstanbul İzmir Vip Transfer hizmetlerimiz ile sizleri havalimanında karşılıyor ve gideceğiniz yere güvenli olarak ulaştırıyoruz. Konforlu araçlarımız ile sizi evinizde otuyor gibi hissettiriyor ve en rahat yolculuğu yapmanızı sağlıyoruz. vip hizmetlerimizde sizlere güven sunuyoruz.
• Konforlu araç seçeneği,
• Kaskolu ve özel sigortalı araçlarımız,
• Araçlarımız her zaman kapıda hazır olacak,
• Vip araçlarımızda, televizyon ve mini bar bulunmakta,
• Yolcu konforu için donanımlara eklemeler yapıyoruz.
İstanbulairporttransferx firması olarak güven ve kaliteye önem vererek, tüm müşterilerimizin bizi tercih etmesine ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

En Uygun Fiyatlı Uçuşunuza Geç Kalmayın

Uçuş bilet fiyatları genellikle sabahın en erken ve günün en geç saatlerinde satılmaktadır. Bir bilet fiyatı öğle ve gün içi saatlerde kaç birim ise sabahın en erken vakti ile gecenin en geç saatlerinde genellikle o birim fiyatın yarısına kadar inebilen fiyatlara satılır. Bu sebeple gece ve günün en erken saatlerinde yapılan uçuşlara en uygun fiyatlı uçuşlar da diyebiliriz.
Bu tür uçuşlara geç kalmanız durumunda yaşanacak şey ise tekrar bilet almak ve duble ödeme sorunu olarak karşınıza çıkar. Uçuşlarınıza geç kalmamak için başkalarına değil, bizlere güvenin.
Asla sarkmayan transfer işlemlerimiz ile sizi hazır kıta bekleyip uçuşunuzdan önce vakitlice ve kendinize dahi zaman ayarlayacak şekilde Havalimanı İstanbul İzmir Vip Transfer işleminiz gerçekleşsin. Eğer geç kalırsanız başınıza gelebileceklerden uzak durun. Aksi durumda;
• Tekrar bilet satın almak zorunda kalmak
• Sinir ve stres harbi yaşamak
• Bilet bulamama ihtimali ile karşı karşıya kalmak

Gibi dertleriniz sebebi ile gününüzü kaçırabilir veya daha kötüsü çok fazla bilet parası vermek zorunda kalabilirsiniz. Bir ihtimal de sonraki uçuşa bilet bulamamak olabilir! Bu sebeple uygun fiyatlı transfer işlemlerimiz ile uygun fiyatlı biletinizi birleştirerek İstanbulairporttransferx ile transfer olmayı unutmayın.

Farkımızı Merak Edenlere

Havalimanında birçok transfer firması yer alıyor. Ayrıca havalimanlarına bağlı olmadığı halde transfer hizmeti veren birçok kurum da mevcut. Bütün bu şirketler arasından ‘Neden Havalimanı İstanbul İzmir Vip Transfer işlemimi İstanbulairporttransferx yapsın, farkınız ne?’ diye soracak olursanız hemen belirtelim.
İstanbulairporttransferx birbirinden farklı onlarca şirketin sunduğu tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayabilen bir transfer şirketidir. Transfer işlemi gerçekleştiren firmaların bir kısmı yüksek kaliteli araç, bir kısmı iyi eğitilmiş personel, bazıları uygun fiyatlı hizmet, bazıları ise dakik transfer hizmeti sunuyor.
Ancak, bu konuda İstanbulairporttransferx farkını ortaya koyup diğer firmalarda tümünün bir arada sunmadığı bütün hizmetleri aynı çatı altında birleştiriyor. Bizler bütün bu işlemler ve dahasını sizlere her anlamda yaşatmak ve bu ayrıcalığı yaşatarak yolculuk ettiriyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe