İzmir lokasyonu özellikle yaz dönemlerinde çok kalabalık olan bir bölgedir. Turistler çok fazla geldiği için bu gibi yerler de araç kiralaması yaparak daha konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak isterler. İstenilen aracı kiralayarak gitmek istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul İzmir Transfer hizmetlerinde araç kiralama ve şoförlü bir şekilde hizmet alırsınız. Her müşterimizin araç seçme hakkı bulunur. Transfer hizmetlerinin en büyük avantajı kişiye özel hizmet verilmesidir. Hizmeti alan müşterimiz bu anlamda bizlerden oldukça memnun. Araçlarımızın bakımları yapılmış ve konforlu bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Transfer Hizmetlerimiz

“Herkes için ayrıcalıklı seyahat hizmeti” sloganıyla İstanbul, İzmir dahil Türkiye’nin birçok noktasında ayrıcalıklı transfer hizmeti veriyoruz. Transfer hizmetlerimizde misafirlerimizin rahat ve güvenli bir şekilde seyahatlerinden keyif almalarını sağlıyoruz. Bu amaçla araç filomuzda bulunan tüm araçların temizliğine, geniş özellikte donanımlı olmasına ve yüksek konfor sağlamasına özen gösteriyoruz.
Türkiye’nin birçok noktasında tatil, seyahat, iş gezisi veya özel davetlere katılmak misafirlerimize en kaliteli transfer olanağını sağlıyoruz. İstanbulairporttransferx.com olarak sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin en uygun fiyatlarla sizlere ulaşmasını hedefliyoruz.
Transfer hizmetlerinden beklemiş olduğumuz geri dönüşler ise misafirlerimizin memnuniyetidir. Güler yüzlü, eğitimli ve alanında profesyonel çalışma ekibimiz ile tüm misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Şoförüm Havalimanında Beni Nerede Bekler?

İstanbulairporttransferx şoför ve görevlileri müşterilerini havalimanı gümrük kapısı çıkışında, gelişinize göre iç veya dış hatlar geliş terminallerinde beklemektedir. İsteğe bağlı olarak VIP hizmet işlemleri kapsamımızda iç lounge ve karşılama alanlarında da karşılama yapmaktayız. Şoförünüzü bulamamanız gibi bir sorun olmamakla birlikte, ilgili personelimiz adınızın yazılı olduğu tabletler ile birlikte sizleri aracınıza ulaşana dek beklemeye devam eder.

Transfer Rezervasyonumda Değişiklik Hakkım Var Mı?

Birçok insan ve grup taksiler veya bilmedikleri taşıma araçlarına yöneliyorsa bunun yegane sebebi firmaların rezervasyon değişim hakkı vermemesi veya bu hakları hakkında müşterileri bilgilendirmemesinden kaynaklanıyor. Firmamız İstanbul İzmir Transfer hizmetinizde değişiklik hakkı sahibi olduğunuz hakkında sizi ilk andan beri bilgilendirirken, diğer yandan da gelecek son dakika değişiklikleriniz veya iptal taleplerinizle alakalı işlemlere de olumlu yanıt vermekten geri kalmıyor.
Bazı durumlar vardır ki insanın elinde olsun veya olmasın belirli plan değişiklikleri gerçekleşebilir, bunu anlayışla ve profesyonel çerçevede karşılamak doğamızda var. Bu sebeple rezervasyon yaptırırken olduğu gibi iptal ve değişiklik taleplerinizi de çekinmeden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Güvenli Yolculuk Ayrıcalığı

Hizmetlerimiz profesyonel ve işinde uzman bir yönetim kadrosu liderliğinde sürdürülür ve aynı zamanda tecrübeli sürüş ekibi ile desteklenir. Yüksek kalite ve iç donanıma sahip araçlarımız bunun yanında yüksek güvenilirliği ile güvenli yolculuğu yeniden tanımlamanızı sağlar. Mobil uygulamalar aracılığı ile ya da doğrudan Web sitemizden bizimle bilgi alışverişine geçebilir ve tek tıkla günler öncesinden rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Havalimanı İstanbul İzmir Transfer hizmetimiz müşterilerimize zaman kazandırmanın yanında bütçeye uygunluğu ile parada kazandırır. Ekonomik rakamlarla VIP hizmet sunan transfer hizmetlerimiz ilave taleplerinizin eksiksiz gerçekleştiğinden emin olmak için sıkı takip edilir.
• Çocuk koltuğu
• Havalimanında özel karşılama
• Ek hizmetler müşteri talep ve beklentileri göz önüne alınarak güncellenir.
Yolculuğun keyfini çıkarmaktan başka hiç bir konuyu düşünmek zorunda kalmayan misafirlerimiz, İstanbul’u tanımak ya da tekrar keşfetmek için fırsat bulmuş olurlar. Ekonomik fiyatlı, uçuş saatini baz alan ve adrese teslim niteliği taşıyan hizmetlerimiz mevcuttur.

Belirli Saatler Aralığında Hizmet Vermiyoruz

İstanbulairporttransferx‘e günü her anı ulaşabilmenizi sağlayan sistemimiz sayesinde 7/24 hizmet anlayışı sunuyor, gece veya gündüz fark etmeksizin her daim sizlere destek oluyoruz. Bazen acil bir durum sebebi ile uçuş gerçekleştiren, bazen de günler önce yapılan bir rezervasyonun planlar doğrultusunda değişmesini problem etmiyoruz. Görevlilerimizin güler yüzüne, filomuza ve şehir ağına en uygun transfer taşımacılığı gerçekleştirme arzumuza uygun bir şekilde her an ve her dakika sizleri memnun edebilmenin gayretiyle çabalıyoruz.

7/24 Hizmet, 7/24 İstanbulairporttransferx

Günün her anı ve her dakikasında bizlere ulaşabilir, rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gece, gündüz, gün içi fark etmeksizin uzman kadromuz ile doğru zaman rotasyonuna tabi transfer işleminize ait rezervasyonunuzu gerçekleştirin, gününüz garanti altında olsun.

Kolay Rezervasyon İmkanı

Firmamıza İstanbul İzmir Transfer rezervasyon yaptırmak çok kolaydır. Her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız. Tek bir telefonla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Siz değerli yolcularımızı istediğiniz zaman istediği yerden almaktayız. Rezervasyon yaptırdığınız an da sizi karşılayacak olan araç belirlenir ve o güne kadar hazır edilir. Terk yapmanız gereken konforlu araçlarımızla seyahatin keyfini çıkarmaktadır. Profesyonel ekibimiz her zaman dakiktir ve asla bekletmez. Siz havalimanına geldiğinizde aracınız sizi bekliyor olacaktır.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe