İstanbul Göcek Vip Transfer olarak VIP hizmeti alan birçok müşterimiz bulunmaktadır. VIP hizmet de her türlü araçları seçmeniz de mümkün olacaktır. Araçlarımızın her birinde konfor ve güvenlik için gerekli hizmetler verilmektedir. Özellikle araçlar da güvenliğin sağlanması bizim için çok önemlidir. 7/24 kameralarla izlenmesi sayesinde müşterilerimiz de kendini daha güvende hissedecektir. VIP hizmet normal transfer hizmetine göre daha pahalı olabiliyor. Ancak bunu her müşterimiz genellikle tercih etmez. Rezervasyon işlemlerinizi eğer yazın yaptıracaksanız mutlaka birkaç hafta öncesinden yaptırmak gerekir. Yoğunluk çok fazla olduğu için araç bulma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

VIP Transfer Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Havalimanı İstanbul Göcek Vip Transfer rezervasyonu yaptırmak için rezervasyon hattımızı arayabilir veya mail ile irtibat kurabilirsiniz. Sürekli olarak hizmetinize açık olan rezervasyon departmanımız sizden uçuş tarih ve bilgilerinizi temin edecek, kişi sayısı ve özel isteklerinizi not alacak, araç opsiyonları sunacak ve talebinizi oluşturup teyidini gerçekleştirecektir. Bu sayede dilediğiniz gün uçuşunuzun hemen ardından bize ulaşacaksınız. İstanbulairporttransferx aynı şekilde alınmak istediğiniz lokasyondan sizleri alıp bilgileriniz ışığında sizi vakitlice havalimanına da bırakıyor.

Transfer Hizmeti Talebi Nasıl Yapılır?

Gitmek istediğiniz yerlerde, ulaşım sorunu yaşamamak için firmamız hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Transfer veya vip transfer hizmetleri için firma ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda, hizmet almak istediğiniz bölgeyi belirterek, istediğiniz hizmet için randevu oluşturabiliyorsunuz. İstanbulairporttransferx.com sitemiz üzerinden online olarak hizmet talebi randevu işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.
• İnternet sitemize giriş
• Üyelik oluşturma
• Geliş ve gidiş yeri seçimi
• Tarih ve saat seçimi
• Tek yön, gidiş dönüş
• Yolcu sayısı ve çocuk sayısı
Bu kriterleri belirledikten sonra, uygun araç modelini belirleyerek, hizmet talebini oluşturmuş oluyorsunuz. Bu talebe göre sizi Bodrum-Milas, Dalaman havalimanında karşılıyor,  Milas-Muğla bölgesindeki otelinize ulaştırıyoruz. Yolculuk esnasında rahat edebilmeniz için deneyimli sürücülerimiz ve yeni araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Güvenli Transfer

Firma olarak, İstanbul Göcek Vip Transfer ile istediğiniz konumlar arasında yapılacak transfer işlemlerinde;
• Güvenlik noktasında, bakımları tam yapılmış yüksek modelli vip araçlar ile çalışıyoruz,
• Konuklarımızın transfer işlemlerini sigortalı olarak yapıyoruz,
• Her iki havalimanında ayrıca özel karşılama ile konuklarımızı alıyoruz,
• İstenilen sayıda konuğu ağırlamaya uygun nitelikte araç tahsisini yapıyoruz.

Konuklarımızın mutlu ve güvenli bir şekilde havalimanlarından istedikleri konuma ya da bulundukları yerden havalimanlarına transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız Hizmetleri

Konfor içinde, zaman kaybı yaşamadan, trafik kargaşasından uzak şekilde, çeşitli seçeneklerle daha özel ve daha nitelikli hizmetleri sizlere sunuyoruz.
• Vip otomobillerimizde ve araçlarımızda yüksek standart sunuyoruz,
• Ek hizmet talepleriniz konusunda da gerekenleri yerine getiriyoruz.
• Kolay ve esnek nitelikte rezervasyon hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.
• 7/24 kesinti yaşamadan destek ve servis veriyoruz.

Firma olarak, arzu ettiğiniz saatte istediğiniz konumdan sizi alarak transfer işlemlerini tamamlıyoruz. Özel ve ayrıcalıklı imkanlarımız ile yolculuğun tadına varabiliyorsunuz.

Uçuşa Özel Saat Planlaması

Uçuşa özel saat planlaması firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklardan biridir.
Neden uçuşa özel saat planlaması yapıyoruz;
– Yolcularımızı uçuş saatlerinde alarak bir diğer uçuşu bekletmiyoruz.
– Zaman kaybının önüne geçmiş oluyoruz.
– Müşteri memnuniyetimizi yüksek tutuyoruz.
– Yolcumuzu istediği yere istediği zamanda bekletmeden transfer ediyoruz.

Firmamızın uçuşa özel saat planlaması yapması siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak gördüğümüzün kanıtıdır. Aile bir bütündür ve bir arada mutlu olmak ister ilkesi ile hareket ederek hizmet vermekteyiz.

Lüks Araçlarımızla Yolculuğun Keyfini Sürün

Günümüz ulaşım dünyasında, lüks ve konforlu seçenekleri bir araya getiren transfer hizmetimiz, lüks araç filosuyla hizmet vermektedir. Bu sektöre özel tasarlanan araçlar özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Tasarım harikası bu araçların en önemli özelliği iç tasarımının özel olması ve ful özelliklere sahip olmasıdır. Klimanın yanı sıra soğuk havalarda ısıtma özelliğine sahip araçlarımız, yolculuk esnasında yormamaktadır.

Yolcu Karşılama

Firmamızı arayarak, İstanbul Göcek Vip Transfer hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizi  havalimanı çıkışında karşılıyor ve şoförlü özel araçlarımız ile istediği yeri ulaştırıyoruz. İstanbul, İzmir, Aydın, Muğla hizmet bölgelerimizden birisidir ve tüm bölgelerimizde aynı kalitede hizmet vermeye çalışıyoruz. Yabancı misafirlerimizi karşılama yaparken, geldikleri ülkelerin kullandığı dile göre farklı yabancı dilleri bilen tercümanlarımız ile karşılıyor ve en iyi araçlarımızı kullanıyoruz.
Firmamızdan talep eden misafirlerimiz karşılaşacağı hizmetler şunlardır;
• Yolcu sayısına göre en uygun araç
• Özel tasarlanmış konforlu araç
• Deneyimli ve güler yüzlü şoför
• Tercüman yardımı
• Sigortalı ve güvenli ulaşım
Firmamız, tüm müşterilerimize talep ettikleri hizmetleri sunuyor ve konforlu yolculuklar yapılması sağlanıyor.

Güvenilir Ve Hızlı Transfer Hizmeti

İstanbulairporttransferx, alanında uzmanlıkla hizmet vermekte olan bir transfer firmasıdır. Kişiyi ve sahip olduğu eşyaları, en güvenilir şekilde varış noktasına ulaştırma misyonuyla hareket eden firma, profesyonel sürücülerle birlikte çalışmaktadır. İstanbulairporttransferx sürücüleri, her türlü kontrolden geçmiş, sürüş alanında da kabiliyetli ve deneyimli kişilerdir.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe