Misafirlerimize bu amaçla hızlı, güvenli, konforlu hizmeti deneyimli ve güler yüzlü ekiplerimizle veriyoruz. İstanbul, İzmir, Aydın, Muğla ya da ilçelerine bireysel ve kurumsal transfer taleplerinde farklı kapasitede VIP arabalarımızla güvenli, konforlu ve kaliteli transfer hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin kaliteli transfer hizmetini uygun fiyatlarla almasını sağlıyoruz. Muğla merkezinden veya talep edilen farklı yerlerden müşterilerimizi alarak gitmek istedikleri adrese güvenli, konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapmaları için lüks arabalar ve deneyimli sürüş ekibiyle 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Dalaman havaalanına ulaşmak isteyen müşterilerimizin uçuş saatine göre transfer planı yapılarak zamanında havaalanında bulunmalarını sağlıyoruz.

Farkımızı Merak Edenlere

Havalimanında birçok transfer firması yer alıyor. Ayrıca havalimanlarına bağlı olmadığı halde transfer hizmeti veren birçok kurum da mevcut. Bütün bu şirketler arasından ‘Neden Havalimanı İstanbul Göcek Transfer işlemimi İstanbulairporttransferx.com yapsın, farkınız ne?’ diye soracak olursanız hemen belirtelim.
İstanbulairporttransferx birbirinden farklı onlarca şirketin sunduğu tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayabilen bir transfer şirketidir. Transfer işlemi gerçekleştiren firmaların bir kısmı yüksek kaliteli araç, bir kısmı iyi eğitilmiş personel, bazıları uygun fiyatlı hizmet, bazıları ise dakik transfer hizmeti sunuyor.
Ancak, bu konuda İstanbulairporttransferx farkını ortaya koyup diğer firmalarda tümünün bir arada sunmadığı bütün hizmetleri aynı çatı altında birleştiriyor. Bizler bütün bu işlemler ve dahasını sizlere her anlamda yaşatmak ve bu ayrıcalığı yaşatarak yolculuk ettiriyoruz.

Uygun Fiyata Transfer

Fiyatlarımız transfer hizmeti gerçekleştiren en kaliteli firmalardan biri olmamıza rağmen oldukça cazip ve herkese hitap edebilir cinstendir. İstanbulairporttransferx olarak aşırı pahalı ve yalnızca zengin kesime hitap eden bir hizmet sunmak yerine, her insana, her gruba hitap edebilir bir hizmet sunmayı tercih ediyoruz.
Uygun fiyat ile herkesin ulaşabileceği bir hizmetin yalnızca yüksek kariyer veya dolgun banka hesabı olan müşterilere göre daha zor olduğunun bilincindeyiz. İstanbulairporttransferx kişileri ayrıştıran bir hizmet sunmak yerine her bireyi birbirinden değerli görmeye ve buna göre hizmet sunmaya inanan bir şirkettir.
Personelimiz her kim olursa olsun, cinsiyetine, ırkına, seçtiği araç segmentine göre değil, bu işin doğasına uygun olduğu için her bireye ve her insana VIP hizmet vermek için eğitilmektedir. Cazip fiyat seçenekleri ile dilediğiniz türde araç segmentinden faydalanabilir, Havalimanı İstanbul Göcek Transfer işleminizi gerçekleştirebilir ve bu eşsiz transfer hizmetini satın almanın keyfini sürebilirsiniz.
Şehri İstanbul’a uçuş gerçekleştirecek her bireyin bu şehri huzurla izleme hakkı olduğunu bilerek hizmet veriyor, sizleri mutlu etmek istiyoruz.

Rezervasyon ve Geri Bildirim

Uçuş planınızı yaptıktan sonra İstanbul’a geleceğiniz zaman arası önemlidir. Bu yüzden en geç ortalama 24 saat içerisinde rezervasyon yaptırmanız, sürecin daha pozitif olarak ilerlemesini sağlayacaktır.
Biz zaten sizler için;
• Ulaşım ihtiyacınızı en iyi yöntemlerle çözmekte,
• Sizleri bilgilendirme noktasında çaba göstermekte,
• Fiyatları doğru değerlerde tutma,
• Yeni Havalimanı ya da diğer havalimanları göre bir çalışma sistemi izlemekte olduğumuz için havalimanı İstanbul Göcek Transfer ya da diğer bölgelere olan transfer hizmetlerimizde gereken hassasiyeti sağlamaktayız.

Çağrı Merkezi ya da Online Rezervasyon Hizmetleri

İstanbulairporttransferx olarak, İstanbul Göcek Transfer işlemleri yapan firmamıza, size her türlü desteği sunan çağrı merkezimiz üzerinden ya da Online ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde rezervasyonunuzu çok kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon noktasında esnek imkanlarımız bulunmakla beraber, konuklarımızın rezervasyon aşamasında sistemden diledikleri aracı seçme şansı da bulunuyor. Rezervasyonu tamamladıktan sonra ayrıca bu bilgileri yazıcı üzerinden alabiliyorsunuz.

Havalimanında Karşılama

Yerli ve yabancı tüm turistleri talep edilen hizmet türüne göre havalimanında karşılıyor ve zaman kaybetmeden istedikleri yere gitmelerini sağlıyoruz. Yabancı turistlerin karşılanmasını yabancı dil bilen tercümanlarımız ile yapıyor ve onları ülkemizde en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.
İstanbulairporttransferx firması olarak hizmetlerimiz genelde üç türlüdür
• Bodrum-Milas, Dalaman havalimanı ile gidilecek yer arası
• Otel ile havalimanı arası
• Gidiş, dönüş çift yönlü
Tüm hizmetlerimizi belirtilen tarih ve saatlere göre planlı bir şeklide, düzenli, gecikmek olmaksızın zamanında veriyoruz.

Araç Seçeneklerimiz

İstanbulairporttransferx firmamızdan hizmet talep edenler, yolcu sayısına ve yolcular arasında bulunan kişilerin durumuna göre araç belirlemesi yapabiliyorlar. Bir ya da iki yolcu ulaşım talepleri için lüks binek araç seçeneklerimizi sunuyoruz. Daha fazla yolcu sayısı için vip transfer araçlarımızı öneriyor ve ulaşımlarını konforlu yapmalarını sağlıyoruz. Araç filomuzda yer alan araç türleri, binek ve minibüs türü araçlardan oluşmaktadır. Minibüs sınıfı araçlarımız özel dizaynlı vip transfer araçlarıdır.

Profesyonel Organizasyon

İstanbulairporttransferx olarak, İstanbul Göcek Transfer işine ait organizasyonu profesyonel yaklaşımla tamamlıyoruz. Konuklarımızın rahatı ve sıkıntı ile karşılaşmamaları için gecikmelere yer vermeden hatasız şekilde transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Organizasyonumuzda tüm aşamalar planlandığından sorunsuz şekilde gecikme yaşamadan havalimanı transfer işlemlerini tamamlıyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe