Tatil, iş veya farklı nedenler ile güzergahınız olan Muğla – Fethiye’de bulunacağınız süre içerisinde araç sorununuzu sorunsuz çözen firmamız müşteri memnuniyetini baz alır. Güvenilir olan firmamız ile yarı yolda kalmaz ulaşacağınız noktaya huzurla ulaşırsınız. Uygun fiyat politikamız ile kendimiz her anlamda kazanırken müşterilerimizin de kazançlı çıkmasına katkıda bulunuruz. Dalaman Havalimanına Olan Uzaklık: 53 km, İstanbul’a Olan Uzaklık: 806 km, İstanbul’a Olan Uzaklık: 806 km, İzmir’e Olan Uzaklık: 339 km, Ankara’ya Olan Uzaklık: 614 km dir. Fethiye’ye gelişiniz ve gidişiniz için firmamız ile görüşerek, vip transfer hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Fethiye Vip Transfer  hizmetlerimizde, özel hazırlamış, minibüs modeli araçlarımızı kullanıyoruz. Yolculuk esnasında rahat edebilmeniz, araç yolcu koltuklarını özel hazırlıyor, araç içeresini daha geniş tutuyoruz. Vip transfer araçlarımızda yolculara özel içecek dolabı, televizyon gibi hizmetler bulunmaktadır. Araçlarımız kaskoludur ve yolcu koltuğu sigortası yaptırılmıştır. Konfor ile birlikte her türlü güvenlik önlemleri düşünülmüştür.

Zaman Yönetimi

Zaman her şeyin ilacı ve bizler de bunu kabul ediyoruz. Doğru yapılmış bir zamanlama ile günün her saatini doğru değerlendirmeniz ve doğru transfer hizmetini almanız için sizlere eşlik ediyoruz. Amacımız uçağınıza yetişmenizi sağlamak değil, uçuş öncesi güven, konfor ve huzur içerisinde sizi vakitlice ve olmanız gereken saat aralığında havalimanına yetiştirmektir. Dönüş için de aynı unsur geçerli olup rötar yapan uçağınızı, bagaj beklerken kaybettiğiniz vakti dert etmiyor, sizleri beklemeye devam ediyoruz.

Zamanı İyi Değerlendirin Diye İstanbulairporttransferx.com

İnsan doğasının en büyük zaaflarından biri zaman yönetiminde başarısızlıktır. Genel olarak her insan iyi zamanlamaya sahip olmasa bile bu konuda şanslı ve iradeli insanlarda yok değil. Ancak konu iş ve profesyonellikse zaman yönetimi oldukça önemlidir.
Transferini yapmaya aday olduğumuz her yolculuğunuz için sizlere en doğru zamanı en doğru mekan ile birleştiren çözümler sunuyoruz. İstanbul Fethiye Vip Transfer Nerede olduğunuzu asla dert etmeyen firmamız tertemiz, bakımlı, kaliteli, her segmentten araç sahibi olan filosu ile birlikte günün her saati hizmetinize açık. Son dakika ya da aylar önce yapılan transfer rezervasyonlarının bizler için hiçbir farkı yok.
Doğru zaman yönetimi sayesinde;
• Trafik sorunu yaşamaz
• Doğru rotayı kullanır
• Güvenliğinizi sağlar
• Yolculuktan keyif almanızı hedefler
• Sizleri vaktinde uğurlarız

Bu yüzden zamanı iyi kullanıp ve sizleri uçuş bilgilerinize göre en doğru zamanda ve en doğru rota ile transfer ediyoruz. Bu sayede İstanbul Fethiye Vip Transfer hizmetinizle alakalı aklınızda gecikir mi, geç kalır mıyım derdi olmayacak ve bizim aracımızın penceremizden yolculuk etmenin keyfini yaşayacaksınız.

Müşteri Memnuniyetine Odaklanan Hizmet Anlayışı

İstanbul Fethiye Vip Transfer Sahip olduğumuz deneyimi müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklayan firmamız; araç içi güvenlikten sürüş emniyetine, rahatlık ve konfordan hijyenik taleplere kadar her detayı yolculuk başında planlar. Son model araçlardan oluşan zengin filomuz, temiz ve bakımlıdır. Online rezervasyon veya çağrı merkezi üzerinden yapılacak taleplerde ihtiyaca uygun araç temini sağlanır.
İstanbul, İzmir, Muğla, Aydın illerinden  herhangi bir yerinden Havalimanına veya Havalimanının herhangi bir noktasından istenen adrese hızlı, keyifli konforlu ve güvenli yolculuk deneyimi yaşamak için tercihinizi İstanbulairporttransferx’den yana yapabilirsiniz. Güvenlik ve konforun yanı sıra avantajlı fiyata da odaklanan hizmetlerimiz, herkese ve her bütçeye uygundur.

İstanbulairporttransferx ile Kaliteli Transfer

İstanbulairporttransferx şirketini diğer transfer şirketlerinden ayıran ve temelde farklılığını gösteren en büyük özelliği kaliteyi esas almasıdır. Kendimizi sizler yerine koyarak bir transfer şirketinin yapması gereken her şeyi en ince detayına kadar dikkate alıyoruz. Firmamız İstanbul Fethiye Vip Transfer birbirinden farklı araçlar ve araç segmentleri ile hizmet veriyor. Araç filomuzda sedan ve farklı marka araçlar, farklı renkte otomobiller, farklı segmentlerde otomobiller, farklı araç türleri bulunmaktadır.
Örneğin C, D ve E sınıfı otomobillerin yanı sıra van ve mini van, limuzin gibi araçları da bünyemizde bulunduruyoruz. Tüm araçlarımız özel eğitim almış, trafik deneyimleri yüksek personeller aracılığı ile hizmet veriyor. Dilerseniz yabancı dil, dilerseniz Türkçe konuşan personellerimiz size yol boyunca eşlik ediyorlar.

Firma Seçimi

İstanbulairporttransferx firmamız oldukça güler yüzlü ve müşteriye değer veren personellerle çalışmaktadır.
Firmanın seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır;
– Firma seçiminde firmanın uzun yıllardır bu alanda hizmet vermesi gerekir.
– Personellerin aldığı eğitimler
– Transfer hizmeti sırasında araç tercihi de çok önemlidir.

Bu nedenle seçim yaparken ücrete değil firmanın hizmeti her anlamda önemlidir. Olumlu ve olumsuz her türlü şikayetleriniz de firmamız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe