Muğla merkez il olmasına rağmen daha çok Bodrum, Datça, Köyceğiz, Marmaris gibi ilçeleri ile daha tanınır. Bu ilçelerden biri olan Fethiye Antalya Kaş ilçesi Muğla il sınırının kesiştiği uç noktalardan biri ve ölü deniz vasfı taşıyan masmavi, temiz ve dalgasız denizi ile dünya cenneti, denizi ve doğası ile her açıdan görülmesi gereken ilçe en çok turist çeken ilçelerden. Dalaman Havalimanına Olan Uzaklık: 53 km, İstanbul’a Olan Uzaklık: 806 km, İstanbul’a Olan Uzaklık: 806 km, İzmir’e Olan Uzaklık: 339 km, Ankara’ya Olan Uzaklık: 614 km dir. İnsanları yoran unsurların başında, ulaşım sorunları gelmektedir. İstanbulairporttransferx firması olarak insanların ulaşım sorunlarına çözümler ulaştırıyor ve en iyi araçlarımızla gidecekleri yerlere ulaştırıyoruz.

Uçuşa Uygun Saat Planlaması

Uçuşa uygun saat planlaması önceden yapılır zaman konusunda eksiklikler olmaması açısında ve misafirlerimizin tarafımıza gönderdikleri konum sayesinde de istedikleri zaman araçlarımız ile almaktayız.
Müşteri memnuniyetine odaklanırız İstanbul, İzmir, Muğla ilçelerinede hizmetlerimizi 7/24 sürdürürüz. Teknolojide yaşanan gelişmeleri sektöre uygun bir şekilde programlarız ve hizmetlerimizi geniş kitlelere ulaştırmak için ekonomik teklifler de sunarız. Grup ya da rezervasyonlar kolay ve güvenli bir şekilde online olarak tamamlanabilmektedir misafirlerimizi de bu konuda gerekli bilgilendirmeler yaparız.
İstanbul Fethiye Transfer Deneyimli ekiplerimiz geniş araç filosu ile kolay ve güvenilir ulaşım imkanı da sağlamaktadır. En iyi servis anlayışını piyasa şartlarına göre en hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Bu sayede yolcularımızın yolculuklarına değer katıyoruz. Her geçen gün müşteri beklentilerini daha fazla karşılamaktayız, misafirlerimizden aldığımız destek ile kaliteli hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Rota Sizin Hizmet Bizim

İstanbulairporttransferx.com olarak müşterilerimize sadece belirli lokasyonlar, oteller, restoranlar gibi klasikleşmiş konumlardan alım imkanı sağlamayı tercih etmiyoruz. Müşterilerimiz günün keyfini sürerken onları bundan alıkoymak yerine hazır oldukları her lokasyondan alınabilme imkanı tanıyoruz. Bu prensibimiz sebebi ile müşteriler son gün ve son ana kadar diledikleri lokasyonda işlemlerini, turlarını, alışverişlerini sürdürürken belirlenen saatte onlar için o konumda bekliyoruz. Sizler ile rota konusunda önceden organizasyon yapmak bizler için yeterli. Bu bilgi alışverişini takiben dilenilen saatte ve dilenilen konumda müşterilerimizi karşılamak ve havalimanına götürmek ise bizler için mutluluk sebebi.

Uygun Fiyat Politikası

Konforlu ve rahat bir yolculuk arayanların ilk aklına gelen konulardan biri de fiyatlardır. Şirketimiz müşterilerimizin hassasiyetini bilmekte ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.
Neden uygun fiyat;
– Müşterilerimizin talebi doğrultusunda hareket etmekteyiz.
– Rakip firmalar arasında en uygun fiyatı ve en konforlu yolcuğu biz sağlamaktayız.
– Müşterilerimizin mutluluğuna önem vermekteyiz.

Her an her yerde bizi tercih etmeniz için günün 24 saati hizmet vermekteyiz.

Rahat ve Huzurlu Bir Yolculuk

Firmamızın sahip olduğu deneyimi en iyi şekilde kullanır. Bizi tercih eden misafirlerimiz için temiz ve bakımlı araçlarla ulaşım imkanı sunar. Bizimle yolculuk yapmanın farkını yaşamanıza yönelik çalışmalar yapar. Firmamızın farkı; müşteri taleplerini göz önüne alarak geliştirdiğimiz hizmetlerimizdedir. Hizmetlerimiz 7/24 aralıksız ve VIP (özel hizmet) araçlarımızla bunun yanında yadsınamaz bir güç oluşturan uzman kadromuzun tecrübeli yaklaşımı ile sürdürülmektedir.
Firmamız İstanbul Fethiye Transfer kişisel ya da kurumsal araç ihtiyacınızı karşılayacak yeterlilikteki araç filosu ile birlikte güvenli, konforlu, kaliteli bir hizmet sunar.
Randevuların oluşturulması esnasında gerçekleşecek hatayı en aza indirmek için ”Akıllı Yolculuk Uygulamaları” eşliğinde randevular;
• Tek Yön
• Gidiş & Dönüş
• Varış Adresi
• Alınış Tarihi ve saatine göre özenle oluşturulur.

Kişisel ihtiyaçlara göre ayrıcalıklı ulaşım sunan İstanbulairporttransferx özel günleriniz için hazırlanmış programlardan tutun da karşılama hizmetine kadar her adımında önceliğini müşterilerinin memnun olmasına yöneltmiştir.

İstanbulairporttransferx’in Farkı

Bizim farkımız, tarzımız ile alakalı. Her transfer firması lüks araçlara sahip olabilir, her transfer firması iyi araç kullanan şoförlere de sahip olabilir. Ancak her transfer firması İstanbulairporttransferx gibi kusursuz hizmet peşinde değiliz. Bizler, sizler tarafından unutulmaz ve en çok tercih edilen İstanbul Fethiye Transfer firması olmak üzere yola çıktık.
İstanbulairporttransferx sizlere;
• Gidiş
• Dönüş
• Gidiş-dönüş
Olmak üzere tek yön ve çift yönlü transfer hizmeti imkanı tanıyor. Yapacağımız transfer işlemi için yapmanız gereken tek şey son dakikaya kadar tarafımıza bilgi vermeniz. Firmamız İstanbul Fethiye Transfer geniş araç filosu ve uzman kadrosu sayesinde size havalimanından şehir içine, şehir dışına transfer sağlıyor.

Hizmet Kalitemiz

Bir hizmeti kaliteli kılan tek şey, o hizmetin unutulmazlığıdır. Eğer gerçekten kaliteli bir hizmet alırsanız bunu hayatınız boyunca unutmayacağınızı çok iyi biliyoruz. İstanbulairporttransferx, sizlere hayatınız boyunca asla unutmayacağınız bir transfer kalitesi vaat ediyor. Öyle ki, firmamız sizi şehrin karmaşası  yoğunluğu ya da gidilecek lokasyonun zorluğuna göre yanıtlamıyor. Biz, sizler için var olmayı, sizler için ulaşılabilir olmayı, sizlere güler yüz sunmayı garanti ediyoruz. Hizmetimizi sunarken sizlere temiz, bakımlı araçların yanı sıra güler yüz ve özel isteklerinize de yanıt vereceğimizi bilerek hareket ediyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe