Aydın ve Muğla’nın ilçeleri ile Ege’nin müthiş güzelliğini yaşarken dinlenerek tatilinizi geçirebilirsiniz, diğer tatil beldelerinin aksine burada biraz daha ufak bir yaşam sürülmektedir. Hizmetlerimiz arasında havalimanından direk olarak oteller olsa da dilerseniz bilinen ve gözde eğlence mekânlarından tutunda plajlara ya da yemek yiyebileceğiniz restoranlara kadar da sizlerin yardımına hazırız. . Tam bir sahil ilçesi olmasından dolayı ilçe içerisindeki araç sayıları ve trafiği açık alanlar sınırlıdır bu sebeple de transfer hizmetimizden faydalanılması daha karlıdır ve ayrıca gidilebilecek yerler bakımdan sunulan hizmetlerimiz ile ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

İstanbulairporttransferx ve transfer ayrıcalıkları dünyası ile hala tanışmadıysanız, Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren ve günden güne büyüyen firmamız ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Yaz kış, Türkiye’nin havalimanı ile varış notaları arasında mekik dokuyan transfer şirketimiz, sizlerin talep ve rezervasyonlarına koşturmakta ve kusursuz transferi görev bilip en iyi hizmeti vermekte kararlı yolculuğuna devam ediyor.
Firmamızın İstanbul Didim Vip Transfer hizmeti verdiği illerden biri de İstanbul ve Aydın’dır . Turizmin kalbi olan şehrimizde, İstanbul Havalimanı ile Didim mevkiinde transfer imkanı sunan İstanbulairporttransferx, bu güzergahta transfer talebiniz bulunması durumunda 7/24 kesintisiz hizmeti ile emrinizde.

VİP Transfer Hizmeti Nedir?

Lüks araç olarak bilinen vip hizmet kişilere özel olarak verilen bir hizmet türüdür. Vip hizmetler de istenilen araçlar seçilir, tarih ve saat bilgisi de paylaşabilirsiniz. İstediğiniz adresten gelip sizi alarak konforlu bir yolculuk yapmış olursunuz. Vip hizmet genellikle havaalanı yolculukların da çok tercih ediliyor. Firmamız sadece havaalanı için değil herhangi bir yere gidilmesi gerektiği durumlarda da hizmet vermektedir.

Ekonomik Vip Transfer

Aile bireyleri ya da arkadaşları ile tatile çıkanlara, vip transfer hizmeti sunuyoruz. Firmamız, İstanbul, İzmir, Muğla gibi tatil bölgelerinde, havalimanı otel arasında hizmet verirken, düzenlenen farklı organizasyonlar içinde vip transfer hizmeti vermektedir. Yolcu sayısı ikiden fazla olan gruplar için vip transfer hizmetlerimiz daha ekonomik gelmekte ve bu hizmetlerde en iyi konforu yaşayabilmektedir.

VIP Hizmetin Güzellikleri

İstanbulairporttransferx olarak VIP hizmeti de sağlıyoruz. Bunun hem ayrıcalığından hem faydalarından hem de nimetlerinden istifade etmeniz oldukça kolay. Yapmanız gereken tek bir şey var. O da bizimle irtibata geçmektir. İstanbul’dan Didim’e gitmek için İstanbul’un neresinde olursanız olun, geliriz. Sizi alırız. Ve İstanbul’dan  Didim’e ulaştırırız.

7/24 Hizmet

İstanbulairporttransferx olarak, tüm hizmet bölgelerimizde çağrı merkezimiz ile hizmetlerimizi kesintisiz olarak online sistemler üzerinden 7/24 veriyoruz. Çağrı merkezimizi arayan tüm müşterilerimiz, farklı dil seçeneklerinde hizmet alabiliyor. İstanbul Didim Vip Transfer hizmetlerinde konforun ve kalitenin sürekli artmasını ve sektörün gelişmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizi şehir içi ulaşım ve şehirlerarası ulaşım ihtiyaçları için vip transfer hizmeti sunuyoruz.

Çağrı Merkezimiz

Çağrı merkezi numaralarımıza, İstanbulairporttransferx.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile hizmet veriyor. Farklı yabancı dillerde hizmet sunuyoruz ve ülkemize gelen tüm yabancı misafirlerin zorlanmadan istedikleri hizmetleri almalarını sağlıyoruz. İstanbul ve Didim bölgelerine seyahat yapacak olanları istedikleri yerden alıyor, yabancı misafirlerimize tercüman desteği vererek, en iyi hizmetlerini almalarını sağlıyoruz. Didim’e geleceğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak, istediğiniz özelliklere sahip araçları istediğiniz süre boyunca şoförlü olarak kiralayabilir ve tüm ulaşımlarınızın konforlu yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmet Talebi Oluşturma

Firmamız, transfer hizmetlerinden faydalanabilmeniz için, Didim’e gelmeden önce ya da düşündüğünüz organizasyon öncesinde, firmamız ile iletişime geçerek gerekli işlemleri yapmalısınız. Firmamız internet sitesi üzerinden, İstanbul Didim Vip Transfer talebini rahatlıkla oluşturabilirsiniz.
Hizmet talebi oluşturabilmek için yapılması gerekenler şunlardır;
• Kurumsal sitemiz olan İstanbulairporttransferx.com  sitemize giriş yapmalısınız.
• Sitemize üyelik kaydınızı oluşturarak işlemlere başlamalısınız.
• İstanbul’a geliş tarih ve saatiniz,
• Nereden nereye gideceğiniz bilgilerini ayrı ayrı belirtmelisiniz.
• Kişi ve bagaj durumunu belirterek araç seçimi yapabilirsiniz.

Bu hususları belirterek yerli ve yabancı tüm müşterilerimiz hizmet talebini oluşturabilir. İstanbul’un yabancısı olan müşterilerimiz İstanbul Didim Vip Transfer işlemlerini deneyimli transfer elemanlarımız sayesinde rahatlıkla yapabilecektir.

En İyi Karşılama Bizden

Hızlı ve güvenli olması nedeniyle tercih edilen uçak seyahati, transfer hizmetiyle tamamlandığı zaman mükemmel hale gelmektedir. Profesyonelliği iş ahlakı haline getiren şoförlerimiz, nezaket ve görgü kuralları çerçevesinde karşılama hizmeti sunmaktadır.
Havaalanının çıkış bölümünde bekleyen şoförlerimiz, değerli misafirlerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Gidiş yönünün yanı sıra gidiş ve dönüş kategorisinde bu hizmeti talep edebilirsiniz. Ayrıca şehir turu isterseniz, firmamız sizin için en uygun şehir turu seçeneği sunmaktadır.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe