Muğla ilinde hizmet veren Muğla-Milas Havalimanı ile birlikte, ikinci bir havalimanı olan Dalaman Havalimanı bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı, Muğla’nın Merkez ilçesine ortalama 85 km uzaklıkta ve Muğla’nın güney sahillerine daha yakın konumda bulunur.

Rezervasyon Hizmetlerimiz

İstanbulairporttransferx.com olarak, rezervasyon hizmetlerimizi çağrı merkezimiz üstünden veya online olarak sunuyoruz. İstanbul Dalaman Vip Transfer rezervasyon talep ve isteklerinizi anlık olarak iletmenize olanak tanıyan kullanıcı dostu olan ve mobil uyumlu online sistemimizle işlemlerinizi rahatlıkla tamamlayabiliyorsunuz.
7 / 24 esasıyla esnek şekilde sizlere rezervasyon noktasında hizmet veriyor, özel taleplerinizi alıyor ve dilediğiniz vip aracı seçme imkanını size sunuyoruz.

Transfer Hizmetlerimiz

İstanbul ve Muğla hizmet bölgemizdeki hizmetlerimizi şehir içi ve şehir dışı olarak sunuyoruz. Müşterilerimizin belirttikleri noktadan kendilerini alıyor ve randevu oluştururken belirttikleri adrese ulaştırıyoruz. İsteyen müşterilerimiz, araçlarımız ile seyahat ederken, adres değişikliği yapabiliyor ve gidilecek olan mesafeye göre kendilerine ücret seçeneklerimizi sunuyoruz.
Birçok organizasyon için iki nokta arasında transfer hizmeti talep edildiği için kendilerine sunduğumuz fiyat tekliflerimiz daha uygun tarifeler olmaktadır. İstanbulairporttransferx hizmetlerimiz, her zaman tecrübeli ve eğitimli personellerimiz tarafından sunulmaktadır. Tüm transfer işlemlerimizde güven, konfor ve kaliteye önem veriyoruz.

Bizi Arayın

Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, dünyanın her yerinden firmamız iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirler. Transfer rezervasyonu oluşturmak isteyenler İstanbulairporttransferx.com sitemiz üzerinden rahatlıkla işlemlerini yapabilirler. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vererek, yurtdışından yapılacak olan aramalara tercümanlarımız aracılığı ile hizmet veriyor.
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak yapacağınız rezervasyonlarınızda;
• Sizi alacağımız yeri
• Gidilecek yerin adresini
• Karşılama tarih ve saatini
• Hizmetin tek yön ya da gidiş dönüş şeklini
• Yolcu sayısını
• Talep edilen araç türünü
Bizlere bildirmelisiniz. İşlemlerinizi yaparken, kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve firmamızdan alabileceğiniz hizmet türlerini görebilirsiniz. Firmalara kurumsal hizmet sunuyor, etkinlikleri için gelen misafirlerinin transferini sağlıyoruz.

Vip Araçlarımız

İstanbul Dalaman Vip Transfer seçeneklerinde, farklı araç türlerini sunduğumuz için müşterilerimiz tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Vip transfer en çok önem verdiğimiz hizmet türüdür ve araçlarımızın özel olarak hazırlanmasına özen gösteriyoruz.
Vip transfer hizmetleri için filomuzda yer alan araçlar şunlardır;
• Mercedes sprinter
• Mercedes vito
• Volkswagen transforter
• Volkswagen crafter
• Volkswagen caravelle
Minibüs sınıfı olan bu araçlarımızın tamamını vip hizmetler için özel olarak hazırlıyoruz.

Randevu Seçenekleri

İstanbul ve Muğla hizmet bölgelerimizin ilk sırasında yer almaktadır. Yolcu transferi alanında her türlü hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz için randevu oluşturmanız ve hizmet başlangıç noktası ile bitiş noktasını belirtmeniz gerekiyor. Gidilecek olan mesafeye göre fiyatlandırma yapıldığı için alınacak hizmetin bedelini hesaplamak için bu bilgileri istiyoruz.
Hizmet randevusu oluştururken şu seçeneklere göre belirleme yapabilirsiniz;
• Bireysel olarak transfer hizmeti
• Kurumsal olarak transfer hizmeti
• Toplu olarak transfer hizmeti
Bu seçenekler ile İstanbul Dalaman Vip Transfer hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Yolcu nakil ihtiyaçları için yolcu sayısına göre araç seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizde sınırlama oluşturmamak için vip transfer hizmetlerimiz için araç seçeneklerimizi geniş tutuyoruz.

Firmamızın Müşteri Memnuniyeti Hakkında

Firmamız vermiş olduğu havalimanı İstanbul Dalaman Vip Transfer hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz konforlu, ekonomik ve vip olarak vermiş olduğumuz transfer hizmetlerinin hepsinden müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Genç ve deneyimli uzman personelimizle misafirlerimize hizmet adına en iyi şartları firma olarak sunmaktayız. Yolcularım güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere firmamızın araçları ile ulaşabilmektedirler.

Ekonomik Fiyatlarla Transfer Hizmeti Veriyoruz

İstanbulairporttransferx firması olarak İstanbul ve Muğla  transfer hizmetlerimizde müşterilerimizden uygun fiyatlar talep ediyoruz. Müşterilerimizin transfer sırasında ekstra hizmet talep etmeleri durumunda fiyata ekstra ücretleri ilave ediyoruz. Rakiplerimize göre daha uygun fiyata transfer hizmeti alan müşterilerimiz personellerimizin ilgisinden ve hizmetinden memnun kalarak sonraki dönemlerde de İstanbulairporttransferx hizmetlerini tercih ediyorlar. Sizlerde İstanbul ve Muğla  için transfer hizmetlerinden faydalanmak isterseniz firmamızla iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe