istanbulairporttransferx.com olarak, çağrı merkezimizde bulunan seyahat danışmanlarımız ya da online sitemiz üzerinden rezervasyon hizmetlerimizi sunuyoruz. Çok sayıda farklı dilde sunulan hizmetlerimiz kapsamında hızlı şekilde rezervasyon işlemi yapabilme, ücretsiz iptal ya da değişikliğe gidebilme gibi her tür hizmeti sunuyoruz. 7 / 24 esası ile çalışan çağrı merkezimiz ve online sitemiz üzerinde aktif destek sağlıyor, dilediğiniz transfer seçeneğini ve transfer aracını belirleme imkanlarını eksiksiz olarak sunuyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

İstanbul Çeşme Vip Transfer sunduğumuz transfer hizmetlerimizi firma olarak çeşitlendiriyor ve böylece daha geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz.
Bu hizmetlerimiz;
• Ekonomik yani paylaşımlı transfer, bu yöntemde birden çok konuğumuzu aynı araçlar içerisinde taşıyoruz.
• Özel araç ile transfer, bu yöntemde siz, aileniz ya da arkadaş grubunuza özel transfer hizmetini tercih ettiğiniz araçla gerçekleştiriyoruz.
• Vip transfer, bu hizmette son derece lüks koşullarda, özel araçlarla transfer gerçekleştiriyoruz.
• Engelsiz transfer, bu hizmette fiziksel engeli olan konuklarımıza özel koşullarla transfer hizmeti veriyoruz.
istanbulairporttransferx farkıyla tüm transfer hizmetlerimizi hızlı, zaman planlı, özenli ve elit şartlar altında sunuyor, sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Online Araç Tercihi Yapabilirsiniz

Sitemizi ziyaret ederek, filomuzun lüks araç filosundan istediğiniz aracı tercih edebilirsiniz. Tercih seçeneklerinde, toplu taşıma, sedan ve hactback gibi araç modelleri tercih edilebilir. Kafile karşılama, misafir karşılama, iş dünyası için özel misafir karşılama işlemleri için bizi aramanız yeterlidir.

Vip Transfer Hizmetlerinin Tercih Edilmesi

Firmamızdan, çeşitli davet ve organizasyonlar için vip transfer hizmetleri talep edilmektedir. Organizasyon sahipleri, misafirlerinin ulaşımlarını rahat ve konforlu yapabilmeleri için firmamız ile iletişime geçiyor hizmet taleplerini oluşturuyorlar. Kalabalık grupların taşınması için vip transfer hizmetlerimiz yüksek ücretli gibi görünse de toplamda daha uygun fiyata gelmektedir. Vip transferi araçlarımız ile yapacağınız yolculuklar sırasında, kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedeceksiniz. Müşterilerimiz aldıkları hizmetler sayesinde daha rahat yolculuklar yapabilmektedir.

istanbulairporttransferx Transfer Hizmetleri

İstanbul Çeşme Vip Transfer hizmetleri, sektörün öncüsü olan istanbulairporttransferx transfer tarafından sunulmaktadır. Firmamız bünyesinde görev yapan tüm çalışanlarımız uzun yıllar sektörde çalışmış, belirli bir tecrübeye sahip eğitimli elemanlardan oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızın tamamının yeni ve lüks olması hizmet kalitemizi artırmaktadır. istanbulairporttransferx.com  kurumsal internet sitemizde, firmamız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.
Firmamızdan talep edebileceğiniz hizmet türleri şunlardır;
• Otele transfer
• Havalimanı transfer
• Kişiye özel transfer
• Tek yön
• Gidiş-dönüş
• Özel organizasyon transfer hizmeti
İstanbul Çeşme Vip Transfer ziyaretlerinizde, havalimanı ile oteliniz arasında sürecek olan yaklaşık bir saatlik yolculuğunuzu hiç beklemeden ve güvenli yapabilmek için istanbulairporttransferx transfer firmamızı önceden arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Hizmet Seçenekleri

Firmamızdan transfer rezervasyonu yaparken hizmet türünü seçerek, daha uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan hizmet seçenekleri, tek yön transferi, gidiş dönüş transferi, kişiye özel transfer, kalabalık gruplara özel transfer, vip transferi hizmetlerden oluşuyor. istanbulairporttransferx  olarak, hizmetlerimiz sektörün belirlemiş olduğu yasal kurallara göre veriyoruz. Araçlarımız tüm trafik ve özel sigortaları, kaskoları yapılmıştır. Bakımlı ve temiz arabalarımız ile güvenli hizmet sunuyoruz.

Güvenliği Önemseyen Firma

Güvenlik konusu İstanbul Çeşme Vip Transfer hizmetinin olmazsa olmaz unsurudur. Firmamız işinde uzman olan şoförlerimizle, bebekler için özel bebek koltuklarıyla ve araçlarımızın sahip olduğu güvenlik ekipmanlarıyla olası risklere karşı sizleri emniyetli bir şekilde taşıyoruz. İstediğiniz yere hızlı gitmek değil, plan ve program çerçevesinde ve emniyetli gitmenin önemine vurgu yapıyoruz. Ulaşımda emniyet konfor kadar önemli olduğunun bilinciyle çalışma ve trafik kurallarına tam riayet temel ilkelerimiz arasındadır.

Transfer Hizmetlerimiz

İzmir ve İstanbul hizmet bölgemizdeki hizmetlerimizi şehir içi ve şehir dışı olarak sunuyoruz. Müşterilerimizin belirttikleri noktadan kendilerini alıyor ve randevu oluştururken belirttikleri adrese ulaştırıyoruz. İsteyen müşterilerimiz, araçlarımız ile seyahat ederken, adres değişikliği yapabiliyor ve gidilecek olan mesafeye göre kendilerine ücret seçeneklerimizi sunuyoruz.
Birçok organizasyon için iki nokta arasında transfer hizmeti talep edildiği için kendilerine sunduğumuz fiyat tekliflerimiz daha uygun tarifeler olmaktadır. istanbulairporttransferx  hizmetlerimiz, her zaman tecrübeli ve eğitimli personellerimiz tarafından sunulmaktadır. Tüm transfer işlemlerimizde güven, konfor ve kaliteye önem veriyoruz.

istanbulairporttransferx  İle Huzurlu Yolculuk

İzmir ve İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren birçok özel firma, yurtdışından veya il dışından gelen misafirlerinin havalimanında karşılanması, özel araçlarımız ile şirketlerine ulaştırılması için bizlerden hizmet talep ediyorlar. Hizmetlerimiz ile müşterilerini memnun etmeye, onlara ayrıcalıklı olduklarını göstermeye ve tüm İstanbul Çeşme Vip Transfer işlemlerinde, huzurlu yolculuklar yapmalarını sağlıyorlar. Bu hizmetlerimiz ile sektörde markalaşan firmamızı, herkes arayabiliyor ve fiyat seçeneklerimizi inceleyerek, bireysel hizmet talebinde bulunabiliyor. istanbulairporttransferx olarak tüm yolcularımıza konforlu ve huzurlu yolculuk hizmeti sunuyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe