istanbulairporttransferx.com firması olarak, müşterilerimize farklı transfer hizmet seçenekleri sunuyoruz. İzmir havalimanına gelen müşterilerimizi karşılıyor ve konforlu araçlarımız ile gidecekleri yere güvenli götürüyoruz. İzmir’e gelmeden önce firmamızdan, rezervasyon yaptığınızda, istediğiniz aracı seçebiliyor ve geldiğinizde sizleri karşılamamızı sağlayabiliyorsunuz.

istanbulairporttransferx’in Muğla’da Sağladığı Transfer Opsiyonları

istanbulairporttransferx ile Türkiye’nin birçok havalimanında transfer hizmeti vermek üzere yola çıktık. Müşterilerimizin konfor ve güvenliğini düşünerek, onlara VIP araçlar, uygun şoförler ve karşılama personeli ile verdiğimiz hizmetlerimizde, farklı transfer opsiyonları sağlamaktayız.

Muğla ilinde sağlamış olduğumuz transfer opsiyonları;

• İzmir Havalimanı – İstanbul içi transfer
• İstanbul Havalimanı – İzmir içi transfer
• Muğla içi Dalaman Havalimanı transferi
• İstanbul içi Bodrum Milas Havalimanı transferi
• Çift yönlü, gidiş dönüş transfer opsiyonları
Olarak gerçekleştirilmektedir.

Araçlarımızın Nitelikleri

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracında herkes seyahat etmek ister. Rahat koltuklara sahip, oldukça geniş iç hacmi olan araçlarımız kişi sayısına göre size özel olarak belirler ve onlarca aracımız içerisinden uygun olanını hizmetinize sunarız. Bu sayede hem emniyeti hem de rahatlığı birlikte düşünerek istediğiniz destinasyona sizleri vaktinde ulaştırırız.
İstanbul ve İzmir’e ziyaret eden misafirlerimiz için en güzel araçlarımızı sizlere sunarak İstanbul Çeşme Transfer denildiğinde akla ilk gelen firmayız.

Rezervasyon İçin Bizi Arayın

İstanbul Çeşme Transfer bölgesinde yapacağınız tatiller için havalimanı ve otel arasında yapacağınız ulaşım hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz. istanbulairporttransferx  iletişim bilgileri arasında yer alan ofis numaraları veya çağrı merkezini arayarak istediğiniz hizmetler için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde, hizmet türleri ve ücretleri hakkında bilgilendirme yaparak uygun araç seçmenizi sağlıyoruz. Akıllı randevu sistemimiz üzerinden rezervasyonlarınızı yaparken şu bilgileri kullanmalısınız.
• Nereden (Sizi alacağımız yer)
• Nereye (Gidilecek yerin adresi)
• Ne zaman
• Tek yön
• Gidiş – Dönüş
• Çocuk sayısını
Akıllı rezervasyon uygulamasında bu bilgileri girdikten sonra, rezervasyon butonu ortaya çıkacak ve seçmeniz gerekecektir. Verdiğiniz bilgilere göre uygun aracı belirleyebiliyor ve gidilecek yer mesafesine göre hesaplanmış olan ücretin ödemesini online yaparak rezervasyonunuzu oluşturmuş olursunuz.

Rezervasyon Hizmetlerimiz

istanbulairporttransferx olarak, rezervasyon hizmetlerimizi çağrı merkezimiz üstünden veya online olarak sunuyoruz. İstanbul Çeşme Transfer rezervasyon talep ve isteklerinizi anlık olarak iletmenize olanak tanıyan kullanıcı dostu olan ve mobil uyumlu online sistemimizle işlemlerinizi rahatlıkla tamamlayabiliyorsunuz.
7 / 24 esasıyla esnek şekilde sizlere rezervasyon noktasında hizmet veriyor, özel taleplerinizi alıyor ve dilediğiniz vip aracı seçme imkanını size sunuyoruz.

Vip Araçlarımız

Firmamız, sahip olduğu Vip araç filosuyla sizler için İstanbul Çeşme Transfer vip transfer hizmetlerini sunuyor. Özel olarak donanımı yapılan, teknolojik imkanları barındıran bu özel Vip araçlarımızda konforlu şekilde transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Seçkin zevkleri karşılayan hizmetlerimiz içerisinde bilgisayar, Tv ve tablet tarzı tüm medya olanakları yanında konforunuz için gereken tüm ayrıntıları da sunuyoruz.

Konfor İçin Vip Transfer

Lüks ve konfora düşkün olanlar, tüm ulaşım işlemleri için firmamızdan vip transfer hizmeti talep edebilir. Çeşitli nedenlerle İstanbul Airport’a gelenler, şehir merkezinde istedikleri yere zamanında ulaşmak ve yolculuklarını konforlu geçirmek isteyenler firmamız ile hemen iletişime geçebilirler. Yolcu sayısına göre farklı tasarımlara sahip vip araçlarımız ile konforlu hizmetler sunuyoruz. İstek tek yolcu, ister aile isterse arkadaş grupları için vip transfer hizmetlerimizi gidilecek yer mesafesine göre uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Havalimanı Transferi

İstanbul Çeşme Transfer seçeneklerinden faydalanmak isteyenler, firmamızın havalimanı transfer seçeneklerinden faydalanabiliyor. Havalimanı transfer hizmetlerimizde, gelen yolcularımızı, havalimanında karşılıyor ve Çeşme’de bulunan otellerine taşıyoruz. Havalimanı transfer hizmetleri için uçağa binmeden önce rezervasyonlarınızı yapmanız, hizmeti gecikmeksiniz almanızı sağlayacaktır. Havalimanına inen ve oteline nasıl gideceğini bilemeyenler, hemen firmamızı arayarak, kişiye özel ya da diğer transfer seçeneklerimizden birisini seçerek hizmetlerimizden satın alabilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her zaman yeterli sayıda araç ve personelimiz bulunmaktadır.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe