İstanbul Bodrum Transfer

Turizm veya iş dünyasının dışında özel misafirlerin karşılanması işlemi için özel şoförlü vip araç kiralama, en iyi seçeneklerden biridir. Oteller, turistleri en iyi şekilde karşılamak ve şehir turu düzenlemek için firmamızı tercih etmektedir. Ayrıca iş dünyası için önemli olan iş adamlarını karşılama işlemi için de İstanbul Bodrum Transfer hizmeti tercih edilmektedir. Taşıma hizmetinin lüks seçeneği olan ve kişiye özel şoför seçenekleriyle keyifli yolculuk imkanı sunan transfer hizmeti, prestij açısından önemlidir.

istanbulairporttransferx İle Huzurlu Yolculuk

İzmir, İstanbul, Muğla  bölgesinde faaliyet gösteren birçok özel firma, yurtdışından veya il dışından gelen misafirlerinin havalimanında karşılanması, özel araçlarımız ile şirketlerine ulaştırılması için bizlerden hizmet talep ediyorlar. Hizmetlerimiz ile müşterilerini memnun etmeye, onlara ayrıcalıklı olduklarını göstermeye ve tüm transfer işlemlerinde, huzurlu yolculuklar yapmalarını sağlıyorlar. Bu hizmetlerimiz ile sektörde markalaşan firmamızı, herkes arayabiliyor ve fiyat seçeneklerimizi inceleyerek, bireysel hizmet talebinde bulunabiliyor. istanbulairporttransferx olarak tüm yolcularımıza konforlu ve huzurlu yolculuk hizmeti sunuyoruz.

Akıllı Randevu

Hizmetlerimizden istenildiği zaman faydalanılabilmesi için istanbulairporttransferx.com sitemizde akıllı randevu oluşturma sistemimiz ile hizmet veriyoruz. Sitemize erişim yapan ve üyelik oluşturan herkes randevu oluşturarak, transfer hizmetlerimizden faydalanabilir.
Akıllı randevu sistemi üzerinden oluşturulan randevularda belirtilen ayrıntılar şunlardır;
• Çift yön
• Tek yön
• Hizmet tarihi ve saati
• Yolcunun alınacak adresi
Bu bilgileri, internet sitemizde giriş yaparak hızlı bir şekilde randevu oluşturabiliyor ve hizmet alabiliyorsunuz. istanbulairporttransferx olarak, çeşitli organizasyonlarda misafirlerin iki nokta arasında taşınmasını özel araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Avantajlı Hizmetlerimiz

istanbulairporttransferx firmamız, sektörde güvenilir hizmetler verdiği için rezervasyon yaptıran tüm müşterilerine avantajlı yolculuk imkanları sunuyor. Hizmetler için rezervasyon yaparken, Bodrum havalimanına iniş tarih ve saatini, gidilecek otel adresini, yolcu sayısını, yolcular arasında çocuk olup olmadığını, hizmetin tek yönlümü yoksa çift yönlümü olduğunu belirtmelisiniz. Bu seçenekler bazı avantajlar sağlayacaktır.
• Erken rezervasyon yaparak %10 indirim kazanma
• Araç filomuzdaki en iyi araçları seçme
• Havalimanında beklemeden yola çıkma
• Çocuklar için özle koltuk ayarlama
Firmamız bunlara benzer birçok avantajı sunarak, hem karlı hem de konforlu yolculuklar yapmanızı sağlıyor.

Uçuşa Uygun Saat Planlama Hizmeti

Hiç kimse beklemek istemez. Biz şirket olarak yolcularımıza hak ettiği hizmeti vermekteyiz.
– Uçuş saatlerini takip etmekte ve yolcularımızı istedikleri saatte alarak istedikleri noktaya ulaştırmaktayız.
– Uçuşunuz mu iptal oldu ya da uçak geç mi indi hiç sorun değil. Şirket olarak bu gibi sorunlar bizim için problem olmaz biz hizmetimizi aksatmadan vermeye devam ederiz.
Yolcularımızın mağdur olmaması her şeyden önce gelmektedir. Bundan dolayı saat planlaması hizmetimiz ile uçuş saatlerini yolcularımız adına planlamakta ve takibini yapmaktayız.

Transfer Fiyatlarının Belirlenmesi

İstanbul Bodrum Transfer sunduğumuz transfer hizmetlerimizde, müşterilerimize indirimli fiyat seçenekleri sunmaya çalışıyoruz. Transfer fiyatlarımızı, gidilecek km’ye göre belirliyoruz. Tek yön, gidiş dönüş, erken rezervasyon gibi seçenekler fiyatları değiştirmektedir. Erken rezervasyonlara ekstra indirimler uyguluyoruz. Seçilen araçların türü yine fiyatların belirlenmesinde kullanılan bir yöntemdir. Havalimanında ilk bir saatlik fazladan bekleme için müşterilerimizden ücret talep etmiyoruz. Bir saatten daha fazla süreli beklemeler için zamana göre ek ücretler belirleniyor.

Ekonomik Avantajlar

istanbulairporttransferx.com firmamızın profesyonel hizmetleri kapsamında sunduğumuz İstanbul Bodrum Transfer işlemlerinde özenle çalışıyor, sorunsuz şekilde sağlanan transferler ile çözüm odaklı faaliyette bulunuyoruz. istanbulairporttransferx kalitesi ile sunulan transfer işlemlerinde daima bütçe dostu planlama yapıyoruz. Ayrıca çeşitli transfer seçenekleri ile de her bir konuğumuzun ulaşabileceği hizmetlerimizi de sunuyoruz. Ödeme işlemlerinde yine konuklarımıza çeşitli alternatif seçenekler ile kolaylık sağlıyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe