İstanbul Alaçatı Vip Transfer

İzmir Çeşme ve Alaçatı ziyaretlerinde tüm ulaşım sorunlarınızı güvenli hizmetlerimiz ile sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimiz havalimanı – otel ya da otel – havalimanı arası şeklindedir. Ancak isteyen müşterilerimize günlük yapacakları geziler içinde transfer hizmeti veriyoruz. İstanbul Alaçatı Vip Transfer hizmetlerimizi, tatil seyahatlerini tek kişi ya da kalabalık gruplar halinde yapan tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Vip Araçlarımız

Firmamız, sahip olduğu Vip araç filosuyla sizler için  İstanbul Alaçatı Vip Transfer hizmetlerini sunuyor. Özel olarak donanımı yapılan, teknolojik imkanları barındıran bu özel Vip araçlarımızda konforlu şekilde transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Seçkin zevkleri karşılayan hizmetlerimiz içerisinde bilgisayar, Tv ve tablet tarzı tüm medya olanakları yanında konforunuz için gereken tüm ayrıntıları da sunuyoruz.

Güvenli ve Konforlu Transfer

Firma olarak, Havalimanı ile İstanbul ve İzmir tüm noktaları arasında sunduğumuz transfer shuttle hizmetlerimiz kapsamında;
• En güvenli transfer için servis bakımları eksiksiz olan üst model araç ve ekipmanlarıyla çalışıyoruz.
• Koltuk sigortalı transfer işlemleri ile hizmet veriyoruz.
• A 1 ve D 2 yolcu taşıma belgeleri olan araçlarımızla hizmet sağlıyoruz.
• Havalimanından yolcu karşılama hizmetlerini de sunuyoruz.
Çağrı merkezi, operasyon, rezervasyon, karşılama, ulaştırma, insan kaynakları gibi çeşitli alanlarda uzman olan çalışanlarımız ile hizmet kalitemizi daima üst seviyede tutuyoruz.

Randevu Oluşturma

İstanbul ve İzmir bölgesine seyahat edecek olanlar, İzmir’de gidecekleri her yere konforlu bir yolculuk yapmak istiyorlarsa vip transfer hizmetlerimizden faydalanabilirler. Müşterilerimizin randevu oluşturabilmesi için çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. İsteyenler web sitemizi ziyaret edebilir, hizmetlerimizi, araçlarımı inceledikten sonra online olarak randevu oluşturabilirler.
• Nereden (karşılama yapılacak yer)
• Nereye (gitmek istediğiniz yer)
• Gidiş Dönüş
• Tek yön
• Hizmet tarihi ve saati
• Çocuk sayısı
Randevu bölümünde bu bölümleri doldurarak, rezervasyonunuzu hemen yapabiliyorsunuz. Oluşturulan randevuları hemen planlama listesine alıyor ve talep edilen, araç türünü hizmete hazır duruma getiriyoruz.

istanbulairporttransferx’in Tercih Edilmesi

İzmir ve İstanbul havalimanında en güvenilir transfer hizmetleri sunduğumuz için sektörümüzde tercih edilen bir firma olma şansını yakalamış bulunuyoruz. istanbulairporttransferx  hizmetlerini tercih ettiğinizde, tüm yolculuğunuzu, en güvenilir ve konforlu araçlar ile deneyimli sürücüler sayesinde hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Araç filomuzun geniş ve yeni araçlardan oluşması, vip transfer hizmetlerimizin bulunması yerli ve yabancı müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizi sağlıyor. Transfer hizmetlerimizde memnuniyet önceliğimiz olmuştur.

Randevu Almak

istanbulairporttransferx.com akıllı randevu sistemiz, bizlere ulaşımı kolaylaştırmakta ve daha kolay randevu alınmasını sağlamaktadır. Randevu oluşturmak istediğinizde, bir takım bilgileri vermeniz gerekiyor. Bu bilgiler arasında, bulunduğunuz yer, gideceğiniz yerin adresi, ne zaman gitmek istediğiniz gibi bilgiler yer alıyor. Hizmetlerimiz için randevu oluştururken, tek yön ya da gidiş dönüş olarak belirtmeniz gerekiyor. Araç seçimi yaptıktan sonra ücret hesaplanmasını yapabilirsiniz. Büyük araç seçimi yaptığınızda, beraberinizde araç kapasitesine göre yolcu bulundurabilirsiniz.

Hizmet Seçimi

İstanbul Alaçatı Vip Transfer hizmetleri sunan güvenilir bir firma olarak, müşterilerimize hizmetlerimizde, araç ve hizmet türü seçim hakkı veriyoruz. Firmamızdan ilk defa hizmet alacak olanlar, internet sitemizde, aradıkları her türlü bilgiye ulaşabiliyorlar. Önceden hizmet almış ve bu hizmetlerden memnun kalmış olanlar aynı hizmetleri talep edebiliyor. Eski müşterilerimiz için firma kayıtlarımızdan, hangi tarihte, hangi personellerimizden hizmet aldıklarını tespit edebiliyor, planlamaya uyuyorsa, aynı personelin hizmet vermesini sağlıyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe