Hizmet kalitemiz ve uzman ekibimizle size en konforlu yolculuğu sunuyoruz. Kendi aracınızla yaptığınız seyahati asla aratmıyoruz. Böylece Bodrum ve Dalaman Havaalanı Transfer işleminiz kusursuz bir şekilde gerçekleşmiş oluyor. Fethiye de birçok bar, gece kulüpleri ve restaurant bulunmaktadır. Bölgede eğlence olanakları genellikle merkezde ve çalış bölgesinde bulunmaktadır. Önemli Tarihler deki Festivaller Fethiye Klasik Müzik Festivali Ekim ayın da Fethiye Kültür Sanat Günleri Mayıs ayın da etkinlik olarak hizmet vermektedir. Fethiye özellikle turizm açısından gelişmiştir. Dalaman Havalimanına Olan Uzaklık: 53 km, İstanbul’a Olan Uzaklık: 806 km, İstanbul’a Olan Uzaklık: 806 km, İzmir’e Olan Uzaklık: 339 km, Ankara’ya Olan Uzaklık: 614 km dir. İstanbulairporttransferx.com firmamızın hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, firmamız çağrı merkezi numaralarını arayarak, kayıtlarını yaptırabilir ve istedikleri zaman transfer hizmetlerini alabilirler. İsteyen müşterilerimiz, internet sitemiz üzerinden kendi kayıtlarını oluşturabilir ve gitmek istedikleri yerleri belirterek hizmet taleplerini istedikleri gibi oluşturabilirler.

Bizimle Yolculuk

Bizimle yolculuk farklılıklar katacaktır yolculuğunuza;
– Talep durumunda çocuk koltuğu
– Talep edilmesi halinde istenilen noktadan karşılama
– Akıllı randevu ve takip sistemi ile güvenli
– Sorun yaşandığı anda hızlı müdahale
– Dijital donanımlı araçlar
– Yolculuk esnasında konfor için gerekli geniş koltuklar, havalandırma, klima sistemi ve temiz araçlarla size hizmet verilir.

Güvenli Transfer Hizmeti

İstanbulairporttransferx hizmetleri olarak önceliğimiz müşterilerimizin güvenli seyahat etmelerini sağlamaktır. Müşterilerimizin şehir içi ve şehir dışı yolculukları koltuk sigortalı ve kaskolu VIP arabalarla güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu amaçla deneyimli sürüş ve yönetim kadromuz en kaliteli Fethiye Havaalanı Transfer hizmetinin sunulmasında planlı bir şekilde çalışmaktadır.
Müşterilerimizin güvenli yolculuk yapmaları için tüm VIP arabalarımızda;
• Çocuk koltuğu
• Koltuk sigortası
• Kasko
• Özel donanımlı arabalar
• Müşteri taleplerine öncelik
Gibi konulara gereken özeni gösteriyoruz. İstanbulairporttransferx hizmetleri müşterilerinin güvenliğini sağlarken memnuniyetlerini de kazanmayı hedeflemektedir.

Misafiriniz Emin Ellerde

Değerli misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayan elemanlarımız, güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Şoför tercihinde tecrübenin yanı sıra gerekli belgeler de aranmaktadır. Src belgesinin yanı sıra psikoteknik belgesi de bu aşamada temin edilmektedir. Özellikle turist karşılama merasiminde bu konulara dikkat ediyoruz. Yabancı dil bilen elemanlarımız en iyi karşılama merasimi düzenlemektedir.

Ulaşım Hizmetleri

İstanbulairporttransferx olarak, sektörde en güvenli ve konforlu hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Hizmet bölgelerimiz, ülkemizin farklı şehirlerinden oluşmaktadır. İstanbul, İzmir, Muğla ve ilçelerine normal transfer ve vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Bu bölgede sunduğumuz hizmetlerimizi daha çok şu şekilde belirliyoruz.
• Dalaman havalimanı ile varış noktası
• Alış noktasından Dalaman havalimanına
• Havalimanına geliş ve havalimanına dönüş çift yönlü
Fethiye Havaalanı Transfer olarak tüm transfer hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine önem veriyor, müşterimizin istediği saatte istediği yerde en iyi araçlarımızla hazır oluyoruz.

Araç Filomuzun Bakımları Şirketimize Aittir

Özel şoförlü lüks araç filomuzun masrafları firmamıza aittir. Müşterimiz sadece transfer ücretinden sorumludur.
Firmamız araç filosu için;
1- Mtv,
2- Zorunlu sigorta,
3- Sanayi bakımı,
4- Kasko,
5- Araç muayenesi gibi masrafları karşılamaktadır.
Araçlarımız her zaman göreve hazır bir şekilde beklemektedir. İstediğiniz zaman transfer hizmetini talep ederek, sevdikleriniz için konforlu bir yolculuk imkanı sunabilirsiniz.

Uçakla Gelecek Misafiriniz mi Var?

Değerli bir misafiriniz uçakla gelecek ve sizin karşılamaya fırsatınız yok. Hemen sitemizi ziyaret edin ve rezervasyon işlemini gerçekleştirin. Firmamız Fethiye Havaalanı Transfer istediğiniz saatte misafirinizi havaalanından alsın. Havaalanında misafirinizi pankart ile karşılayan şoförlerimiz güzel bir karşılama ile misafirinizi istediğiniz adrese transfer etmektedir.
Transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, bu konuda deneyimli ve tecrübeli şoförler tercih edilmektedir. Adresten diğer adrese veya tek yönlü transfer seçenekleriyle hayatınız daha konforlu hale gelecektir.

Nereden İsterseniz Oradan Alırız

Sizleri havalimanından şehrin farklı yerlerine ya da gitmek istediğiniz şehir dışı yerlere ulaştırmakla kalmıyoruz. Sizler İstanbulairporttransferx‘in ayrıcalıklarını tanıyın diye dilediğiniz yerden dilediğiniz anda transfer hizmeti sunmaya da devam ediyoruz. Şehrin neresinde olursanız olun, bir konum kadar uzağınızdayız. Bu sebeple 7/24 transfer hizmetimizden faydalanmak adına bizler ile iletişim kurmanız ve ne zaman nerede ihtiyaç duyarsanız sizi oradan alıp istediğiniz anda havalimanına ulaştırmamız için bizlere konum göndermeniz yeterli olacaktır.

Saate Uygun Planlama

Kurulduğu günden bu tarafa zamanında hizmet vermeye önem veren firmamız rakip firmalar arasında yolcularını bekletmeyen firmalar arasında yer almaktadır. Zaman planlamasını en doğru şekilde yapan ekibimiz uçakların iniş saatlerini takip etmektedir. Tüm yolcularımız uçakları indiği an da transfere kolayca ulaşırlar. Siz değerli yolcularımız havalimanına ayak bastığı taktirde ekibimizden bir kişi orada sizi bekliyor olacaktır. Zaman konusunda her hangi bir aksaklık yaşamamak adına sağlam bir iletişim ağına ve uzman bir kadroya sahibiz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe