Fethiye, Muğla iline bağlı ilçe. Fethiye’nin ilk adı “Meğri” idi. Meğri’nin adı Belediye Meclisi’nin 1914’te aldığı bir kararla ilk Türk Hava Şehidi Teyyareci Fethi Bey’in adına ithafen “Fethiye” olarak değiştirilmiştir. Dalaman Havalimanına Olan Uzaklık: 53 km, İstanbul’a Olan Uzaklık: 806 km, İstanbul’a Olan Uzaklık: 806 km, İzmir’e Olan Uzaklık: 339 km, Ankara’ya Olan Uzaklık: 614 km dir. İstanbulairporttransferx.com bu Muğla, Fethiye arası ulaşım hizmetlerini gerçekleştiren firmamız güvenilir hizmetler ile yolcu transferi gerçekleştirir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

– Muğla, Fethiye bölgelerine hakim bir bilgi tecrübesine sahibiz
– Araç filomuz gerekli rutin kontrollerden geçerek güvenli yolculuk yapılması için her daim hazırdır
– Bünyemizde çalışan personeller deneyimli, güler yüzlü ve çözüm odaklıdır.
– Konforlu yolcu taşımacılığı için gerekli tüm alt yapıya sahiptir
– Şoför olarak görevli personellerimiz yasal tüm evraklara sahip ve alanlarında tecrübelidir.

Güvenli Rezervasyon ve Konforlu Seyahat

İstanbulairporttransferx hizmetlerinden sorunsuz olarak faydalanmak için en güvenli yol rezervasyon sistemidir. Bireysel veya kurumsal Fethiye Airport Transfer ihtiyaçları için web sayfamızı ya da mobil uygulamamızı kullanarak güvenli şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte 7/24 online hizmet sunan + 90 850 258 79 77 numaralı hattımızı arayarak randevu talebinizi iletebilirsiniz. Müşterilerimize konforlu transfer hizmeti sunabilmek için uçuş ya da hareket saatlerinde olası değişimlerin en hızlı şekilde bizlere bildirilmesi önemlidir.

1 Mola Transfer Ağı

İstanbulairporttransferx hizmetlerimize “Herkes için ayrıcalıklı ulaşım haktır” anlayışıyla Türkiye’de birçok noktada konforlu ve güvenli transfer hizmetini en uygun fiyatla sunuyoruz. İstanbulairporttransferx olarak hizmet sunumunda müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Zengin araç filolarımızda bulunan her bir araç için farklı donanım ve müşterilerimize konforlu seyahat deneyimini yaşatmak için gereken tüm özellikler bulunmaktadır. Profesyonel sürücü ekibimizle ve kaliteli hizmet sunumuyla seyahati keyfe dönüştürüyoruz. Bütün transfer taleplerinizi 7/24 açık olan iletişim kanallarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Havalimanı Transferi Neden Yapılır?

Havalimanı transferi, birey veya grupların havalimanına inip çıkış terminallerine ulaştıkları andan itibaren kendilerini asiste ederek araca yerleştiren transfer biçimidir.
Bu transferin özellikleri ve görevliler tarafından sizler için sunulan hizmetler;
• İsteğe göre karşılama yapılır,
• Valizleriniz sizler için araç bagajına taşınır,
• Yolculuklarının nasıl geçtiği sorulur,
• Misafirlere ikramlar sunulur (Gazete, içecek, meyve vb.)
• Gitmek istedikleri lokasyon ile alakalı bilgilendirilir,
• Transfer esnasında hangi rotanın izleneceği bilgisi paylaşılır
• Rotanın süresi hakkında bilgilendirilir
• Varsa soruları itina ile yanıtlanır,
• Talepte bulunuldu ise araçtaki özel istekleri karşılanır,(Hangi gazeteyi istediği, çocuk koltuğu, tablet vb.)
• Yolculuk gerçekleştirilir, valizler gidilecek lokasyondaki görevliye teslim edilir ve misafirler uğurlanır.

Tüm bu işlemler gerçekleşirken müşteri memnuniyetinin de üst noktalarda olacağı, güler yüzlü bir hizmet sunulur.

Rahat ve Keyifli Yolculuk

İstanbulairporttransferx müşteri istek ve beklentilerini karşılar, var olan hizmetlerimizle fark yaratırız. Full donanıma sahip VIP araçlarımız ve uzman kadrolarımız eşliğinde sürdürdüğümüz çalışmalar ile 7/24 kesintisiz servis imkanı tanımaktadır. Güvenilir, kaliteli ve konforlu yolculuk için zengin araç filosuna sahip olan firmamız bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamlar.
Firmamız Akıllı Yolculuk Uygulaması ile tek yön, gidiş ve dönüş, varış adresi, alınış tarih ve saatine göre özenle randevular gerçekleştirilmektedir. Randevularda aksaklıklar veya yanlışlıklar yapılmamaktadır. Misafirlerimizin keyifli ve rahat yolculuk yapması için büyük çaba göstermekteyiz. İsteklerinizi alıp değerlendirmekteyiz, eksik taraflarımızı da gidermekteyiz.

Rezervasyon ve Transfer

Bireysel ya da kurumsal olmak üzere ihtiyaca göre ayrılan taşıma hizmetlerimiz, havalimanı transferlerinin sorun olmaktan çıkarılması için yapılmaktadır. Konforlu, güvenli ve ayrıcalıklı transfer hizmeti almak için bilgileriniz kesinleştiği an bizi arayabilirsiniz. Zengin bir filoya sahip olan İstanbulairporttransferx, tak kişiden kalabalık gruba kadar her türlü talebe uygundur, Ulaşım ihtiyacının kendi aracınızdaki kadar rahat ve keyifli olması ekstra çabalar ve bunu başarır. Alanya içi ve yakın yerlere tek yön ya da gidiş-dönüş ulaşım hizmetleri gün içinde de sürdürülür. Konforlu ve güvenli transferin herkes tarafında ulaşılabilmesi için dijital dünyada yaşanan gelişmeler sayesinde kendimizi günden güne yenileriz. Misafirlerimize rahat ve güvenli hizmet için yenilikler içerisindeyiz.

Uçuş Saatine Göre Transfer Planlaması

Biz firma olarak yolcularımızın takibini rezervasyon sürecinden itibaren yapmaktayız. Yolcularımızın uçağının ne zaman kalkacağını ne zaman ineceğini bilmekteyiz. Rezervasyon sürecinden itibaren yolcularımız ile irtibatı koparmayarak Fethiye Airport Transfer süreci öncesi hazırlığı yapmaktayız. Bu hazırlık da bize müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir. Siz değerli yolcularımız havalimanında bekletmeden ve vakit kaybettirmeden ulaşmak istedikleri noktaya ulaştırmak bizim görevimizdir.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe