Didim Transfer

Didim ilçesinin havalimanına olan uzaklığı sizleri korkutmasın çünkü yanınızda yol arkadaşı olarak istanbulairporttransferx  ekibi olarak hizmet etmekten mutluluk duyarız. Bodrum’dan ilçeye sağlanan direk ulaşım hizmetimizin güvenilirliği bakımından ödediğiniz paranın tam olarak karşılığını alabilirsiniz. Direk olarak havalimanından gidişlerin olduğu gibi dilerseniz de konaklama alanından geri dönüşleriniz için ya da farklı belde ve illere seyahatiniz için de bizleri tercih edebilirsiniz.

Transfer Hizmeti Nedir? Nasıl Alınır?

Transfer hizmetleri özellikle büyük şehirlerde ulaşım sorunu yaşanan yerler için çok sık tercih edilen bir hizmettir. Birçok araçla müşterilerimize hizmet veriyor ve bu konuda da olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Didim Transfer hizmetleri için birçok firma bünyesinde çeşitli araçlar bulundurur. Bu araçlar genellikle müşterilere otomatik olarak verilir. Ancak Vip hizmet almanız durumunda istediğiniz araçları tercih edebilirsiniz. Bu konu ile ilgili bizleri arayabilirsiniz. Transfer hizmeti ulaşım sorunları yaşamanız durumunda sizlere en iyi hizmeti sunar. Belirtilen noktalara kısa süre ve en hızlı şekilde sizleri ulaştırır.

Transfer hizmetinden genellikle olumlu anlamda geri dönüşler almaktayız. Çalışan personellerimizle müşterilerimiz arasında hiçbir problem yaşanmadığı için bu konuda en iyi hizmeti veriyoruz.
İster telefonla ister internet üzerinden bizlerle iletişime geçerek transfer hizmetimizle ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Neler?

Didim Transfer  olarak başlıca hizmetimiz güler yüz, hedefimiz ise kaliteli transfer işlemi gerçekleştirmek. Tüm personelimizin güler yüz ve iyi niyetinden keyif alacağınıza, eksiksiz bir heves ve mutlulukla sizin memnuniyetiniz için çalışmalarından mutluluk duyacağınıza şüphemiz yok.

Firmamızın verdiği hizmetler;
• İşinde uzman sürüş personeli
• Güvenlik unsurları sağlanmış VIP araç
• VIP hizmet
• Karşılama
• Her lokasyondan havalimanına transfer
• Havalimanından varış noktasına transfer
• Özel istek üzerine çocuk koltuğu, gazete vb. ön hazırlık
• Erken rezervasyonda indirim
• 7/24 kesintisiz rezervasyon desteği
• Uygun fiyatlı transfer hizmeti

Olarak bilinmekte ve bu doğrultuda hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Öderken Zorlanmayın, Ulaşmadan Ödemeyin

Didim Transfer ayrıcalıklarından biri de transfer rezervasyonu gerçekleştirdiğiniz anda ödeme yapmak zorunda olmamanız.
istanbulairporttransferx sizlere;
– Ön ödemesiz
– Ön ödemeli
– Tam ödemeli
– Transfer sonrası ödemeli
Olacak şekilde hem kredi kartı hem havale hem de nakit çözümler ile ödeme imkanı sunuyor. Dilerseniz ödemenizi transfer hizmeti aldıktan sonra, dilerseniz rezervasyon esnasında, dilerseniz kısmi şekilde yaptırabiliyorsunuz. Firmamızdan yapacağınız transfer rezervasyonları ile birlikte uçağınızın rötarı, günün saati ve diğer tüm döngüler önemsiz oluyor. Sizlere göndereceğimiz teyit mektubu ile birlikte transferiniz resmiyet kazanacağı için %100 garantili transfer rezervasyonunuzu da oluşturmuş oluyoruz.

Kaliteli, Konforlu ve Huzurlu Yolculuk Deneyimi

istanbulairporttransferx  hizmetlerimizle müşterilerimizin kaliteli ve konforlu yolculuk deneyimi yaşamaları için gereken tüm planlamaları yapıyoruz. Rahat, konforlu ve huzurlu yolculuk için sürüş ekibimizi ileri sürüş tekniği ve hizmet sunum eğitimleriyle sürekli geliştiriyoruz. Özel tasarım lüks arabalarımızla huzurlu bir seyahat imkânı sunuyoruz. Özel ve kurumsal transfer ihtiyacınızda Göcek ve çevresinde bulunan zengin araba filolarımız 7/24 kesintisiz ve kaliteli transfer hizmeti vermektedir. Didim Transfer deneyimli sürüş kadromuz gitmek istediğiniz yere kadar rehberlik yaparak keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamanız için özel ilgi göstermektedir.

Müşteri Memnuniyetine Odaklanan Hizmet Anlayışı

Sahip olduğumuz deneyimi müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklayan firmamız; araç içi güvenlikten sürüş emniyetine, rahatlık ve konfordan hijyenik taleplere kadar her detayı yolculuk başında planlar. Son model araçlardan oluşan zengin filomuz, temiz ve bakımlıdır. Online rezervasyon veya çağrı merkezi üzerinden yapılacak taleplerde ihtiyaca uygun araç temini sağlanır.

İstanbul’un herhangi bir yerinden Havalimanına veya Havalimanının herhangi bir noktasından istenen adrese hızlı, keyifli konforlu ve güvenli yolculuk deneyimi yaşamak için tercihinizi istanbulairporttransferx’den yana yapabilirsiniz. Güvenlik ve konforun yanı sıra avantajlı fiyata da odaklanan hizmetlerimiz, herkese ve her bütçeye uygundur.

Çağrı Merkezimiz

Çağrı merkezi numaralarımıza, sevenandstar.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile hizmet veriyor. Farklı yabancı dillerde hizmet sunuyoruz ve ülkemize gelen tüm yabancı misafirlerin zorlanmadan istedikleri hizmetleri almalarını sağlıyoruz. Istanbul, İzmir ve bodrum bölgelerine seyahat yapacak olanları istedikleri yerden alıyor, yabancı misafirlerimize tercüman desteği vererek, en iyi hizmetlerini almalarını sağlıyoruz. İzmir’e geleceğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak, istediğiniz özelliklere sahip araçları istediğiniz süre boyunca şoförlü olarak kiralayabilir ve tüm ulaşımlarınızın konforlu yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmetin Teferruatı

Sunduğumuz hizmet anlayışı ile sizlere hem zaman kazandıracağız. Hem de bütçenizde kara bir delik oluşmasını önleyeceğiz. Ekonomik bir seyahatin adresi olarak istanbulairporttransferx, sizlere hizmet etmeyi bekliyor. VIP hizmetinden tutun da her türden istediğiniz bir hizmete varıncaya kadar, müşteri memnuniyetini esas alan yapısı ile sizlerin hizmetindeyiz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe