Bütün Bodrum ilçeleri ve Aydın ilçeleri dâhil olarak il sınırları içerisinde yer alan turistik alanlara ulaşım hizmeti sağlamaktayız. Hizmetlerimiz arasında havalimanından direk olarak oteller olsa da dilerseniz bilinen ve gözde eğlence mekânlarından tutunda plajlara ya da yemek yiyebileceğiniz restoranlara kadar da sizlerin yardımına hazırız. Müşterilerimizin ödedikleri para karşılığında beklentilerinin üstünde hizmet sağladığımızı ve ne kadar yüksek standartlara sahip olduğumuzu denemeden bilemezsiniz. Birbirinden lüks ve konforlu araçlarımız ile sizlere kendinizi krallar gibi hissedeceğinizin garantisini verebiliriz, sizde Didim Havalimanı Transfer seyahatleriniz için %100 güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Rezervasyon Yapmak

Transfer hizmetlerinde her zaman rezervasyon yapmak açık da kalmamanız adına önemlidir. Seyahat edeceğiniz yere gelmeden birkaç saat öncesinden mutlaka transfer hizmetinden yararlanmanız gerekir. İnternet sitemiz üzerinden firmamızla iletişime geçerek rezervasyon işlemlerinizi halletmeniz mümkün. Firmamız İstanbulairporttransferx bünyesinden Vip hizmet de verilir. Vip hizmet ile istediğiniz aracı da seçmeniz mümkün. Seçim yaparken ister normal hizmet ister daha konforlu bir hizmet olarak tercih yapmanız da mümkün. Vip hizmetlerinde ücretler daha farklı olacaktır. Bu nedenle bu durumu dikkate almanız da fayda var.

Kafile Karşılama Hizmeti

Vip tarzı dizayn edilen ve sıra dışı lüks olan özel araçlarımız, oteliniz için iyi bir izlenim meydana getirecektir.
Havalimanı Didim Havalimanı Transfer hizmetinin turizm dünyasına katkıları şu şekildedir:
1- Her zaman için turist karşılama hizmeti talep edilebilir. Bu hizmette kafile uçağının iniş saatinden önce çıkış bölümünde hazır bekliyoruz.
2- Kafile karşılama hizmeti için oteller araç ve eleman masrafından kurtulmaktadır. Lüks araçlarla gerçekleşen transfer hizmeti, makul bir ücretle gerçekleşmektedir.
3- Oteliniz için iyi bir reklam olacaktır.
Transfer hizmetinin avantajlarını saymakla bitiremeyiz. Firmamız, lüks, konforlu ve rahat bir yolculuk yapmak isteyenler için yeni araçları filoya dahil etmektedir.

Neden Transfer Hizmeti?

Yurt içi ve yurt dışında, bir ülkeye, bir şehre ilk defa gidenler için bilinmeyenler doğrultusunda yaşanan sıkıntılar her zaman aynıdır. Bazı durumlarda ülkemizin diğer ülkelerden farklı olduğunu özellikle vurgulasak dahi, bu özelliği ile Türkiye’nin de başka ülkelerden farkı yok. İlk defa İstanbul’a gelmiş bir konuk, turist (yerli veya yabancı) için taksi yolculuğu ne yazık ki suiistimal edilebiliyor.
Bununla birlikte toplu taşıma, metro, havalimanı şehir merkezi ulaştırma servisleri ve diğer tüm araçlar ise belirli lokasyonlar arasında hizmet verdiğinden bu araçlarla ulaşım sonrasında bazı sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
İşte bu ve benzeri sebepler nedeni ile transfer hizmeti sayesinde ilk defa ulaştığınız ya da daha önce Didim’e gelerek aynı durumlara maruz kalmış olmanız yüzünden, sizlere transfer hizmeti vermenin ve bu sayede stressiz, konforlu, etik bir yolculuk edeceğinizi garanti etmekten geri kalmıyoruz.

Güvenilir Hizmet

Firmaları araştırdıktan sonra transfer hizmetlerinde her zaman verilen hizmete bakmak gerekir.
– Firmaların uzun yıllardır bu anlamda hizmet vermesi
– Müşteri portföyünün iyi olması
– Çok tercih edilen bir firma olması önemlidir.
Müşterilere her zaman güven vermiş olan firmalar her zaman çok tercih edilir. Özellikle firmalar hakkında yapılan yorumlar sizlere bu anlamda yol gösterebilir. Bu nedenle firma seçimleriniz de mutlaka gerekli incelemeleri yapmanız gerekir.

Transfer Hizmetlerimiz

Firmamız İstanbulairporttransferx hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, bireysel ya da toplu olarak taleplerini iletebiliyorlar. Yerli ve yabancı tüm müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yabancı müşterilerimiz için istenilmesi durumunda araçlarımızda, tercüman bulunduruyoruz. Tüm yolcularımızı havalimanında ya da otellerinden karşılıyor, gidecekleri yere ulaştırıyoruz. Yolculuk sırasında, müşterilerimizin isteğine göre yol boyunda kısa süreli duraklamalar yapılabiliyor.

Hizmet Detayları

İstanbulairporttransferx.com firması olarak verilen hizmet bizim için her zaman önemlidir. Hizmet alacağınız zaman belli noktalara dikkat etmeniz gerekir.
• İndirimli havalimanı transferlerinden yararlanan müşterilerimiz talep edilen saatten birkaç öncesinde mutlaka rezervasyonu teyit etmelidir.
• Transfer hizmetimiz sadece Havalimanı Didim arası sınırlıdır.
• Alınan hizmet bedelini online olarak veya telefon üzerinden kart ile ödeyebilirsiniz.
• Uygun araç gönderimi için mutlaka kişi sayısını belirtmeniz gerekir.

Almak istediğiniz havalimanı Didim Havalimanı Transfer hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Konforlu Yolculuk

Konfor yalnızca araçlar ile oluşmaz. Araç filosunun konfordaki payı %50’dir. İstanbulairporttransferx olarak uygun araç filosunu oluşturmakla kalmayıp, araç içerisinde taleplerinizi yanıtlamak ve öncesinden iletmeniz durumunda içecek, aperatif, gazete, bebek koltuğu ve bilumum ihtiyacınızı karşılamak bizlerin görevi. Araçlarımıza yerleştiğiniz andan itibaren valizleriniz ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için yanınızda olacak, sizleri ve beraberinizdeki herkesin bu yolculuktan keyif almasını sağlayacağız.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe