Tatilinizin bir kısmını Aydın’da geçirdiniz bir süre de Didim’te kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Didim’e transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? İstanbulairporttransferx.com Didim Havaalanı Transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. Firmamız öncelikli olarak alanında lider vasıflara sahip kurumsal bir firmadır ayrıca araç filomuzda yüksek kaliteye sahip lüks araçlarımız yer almaktadır. Didim gibi küçük ilçeler ile birlikte bütün istikametlerinizde hızlı ve güvenli ulaşım sağlamaktayız, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için daima birinci planda olmaktadır. Bilindiği üzere Aydın il sınırları içerisinde yer alan bu şirin ve dinlendirici tatil beldesine Bodrum havalimanından uzaklığı yaklaşık olarak 90 km’dir. Ayrıca en az araçlarımız kadar güler yüzlü ekibimiz ve konusunda deneyimli personelimiz ile sizlere harika bir yol arkadaşı olmaktayız. İzmir Havaalanı veya Bodrum Havaalanı üzerinden Didim’e ulaşablirsiniz.

Transfer Hizmeti Talebi Nasıl Yapılır?

Gitmek istediğiniz yerlerde, ulaşım sorunu yaşamamak için firmamız hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Transfer veya vip transfer hizmetleri için firma ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda, hizmet almak istediğiniz bölgeyi belirterek, istediğiniz hizmet için randevu oluşturabiliyorsunuz. İstanbulairporttransferx.com sitemiz üzerinden online olarak hizmet talebi randevu işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.
• İnternet sitemize giriş
• Üyelik oluşturma
• Geliş ve gidiş yeri seçimi
• Tarih ve saat seçimi
• Tek yön, gidiş dönüş
• Yolcu sayısı ve çocuk sayısı
Bu kriterleri belirledikten sonra, uygun araç modelini belirleyerek, hizmet talebini oluşturmuş oluyorsunuz. Bu talebe göre sizi bodrum-Milas havalimanında karşılıyor, ören, Milas-Muğla bölgesindeki otelinize ulaştırıyoruz. Yolculuk esnasında rahat edebilmeniz için deneyimli sürücülerimiz ve yeni araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yolcu Memnuniyeti

İstanbulairporttransferx olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren, müşteri memnuniyetini öncelik kabul etmiş ve tüm hizmetlerimizi buna göre planlamış bulunuyoruz. Tüm hizmet bölgelerimizde, yolcumuzu karşıladıktan sonra, eşyalarının taşınması, araca binme, güvenli bir şekilde istediği yere ulaşım gibi tüm hizmetleri kaliteli sunuyoruz. Yolcu memnuniyetini takip ediyor ve tüm hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Transfer Hizmetleri

Transfer hizmetleri geldiğiniz havalimanından gitmek istediğiniz noktaya kısa sürede sizi götürerek daha hızlı bir ulaşım almanızı sağlar. Didim Havaalanı Transfer hizmetlerinde güvenilir ve kaliteli bir firmadan hizmet almak önemlidir. Hizmet almaya başlamadan önce firmaların online olarak hizmet verip vermediğine bakın. . Transfer hizmetleri sizin daha kısa sürede hizmet almanızı sağladığı için çok yaygın bir şekilde kullanılır. Ancak araçların tercihi otomatik olarak verilir. Kişiye özel veya aile kullanımı için oldukça uygun olan araçlar aynı zaman da konforludur. Özellikle kalabalık ailelerin havalimanından kullanacakları araç maliyeti açısından oldukça uyguna gelir. Genellikle  havalimanından taksi kullanan aileler bu konuda daha maliyetli çıkar. O nedenle araçları iyi olan firmalardan yararlanmanız gerekir.

İstanbulairporttransferx  ile Transfer Gerçekleştirme Ücretleri

Fiyatlama politikamız, firmamızın genel çerçevede sunduğu hizmet, kalite, araç türleri ve personel eğitimleri ile ters orantılı. Demek istediğimiz şey, her ne kadar kusursuz hizmet, kaliteden ödün vermeyen bir anlayış, ekonomik ve lüks araçlar ile birlikte eğitimleri sürekli sağlanan personellerimiz olursa olsun, bizler size ulaşılamaz fiyatlar ile değil, tamamen amacına uygun bir şekilde uygun ve her bütçeye hitap eden fiyatlarla geliyoruz. İstanbulairporttransferx ile VIP transfer hizmeti almak hayal değil.

İptal ve İade

Transfer hizmeti adresten alım olduğu zaman gelen araç üyeyi 15 dakika bekler. 15 dakika sonrasında ise gelmeyen müşteriler aranır. Cevap vermeyen müşteriler için ise ödeme alındığı için tekrar geri iade yapılmaz. Bu nedenle gerekli kuralları her bir müşterinin bilmesinde fayda var.
Müşterilerin erken gelme durumunda ise aracı görmeme durumlarında direkt olarak firmamızla iletişime geçebilirler. Uçak gecikmelerinden dolayı meydana gelen gecikmeler de ise sizden ekstra olarak herhangi bir ücret talebinde bulunulmaz.

Ödemeler

Transfer hizmetlerinde ödemeler online olarak yapılabilir. Genellikle kredi kartı ile ödemeler gerçekleşmektedir. Ödemeler genellikle gidilecek olan kilometre bazında hesaplanır. Gitmek istediğiniz havalimanı Didim Havaalanı Transfer hizmeti müşterilere her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Diğer firmalara göre hizmet politikamız biraz daha farklıdır. Araçlara göre fiyat belirleyen firmalar da bulunuyor. Ancak burada önemli olan kilometre hesaplamasıdır. Bu nedenle gideceğiniz alanın kilometresine bakarak fiyatlarımızla ilgili genel bir bilgi almanız mümkün.

Araç Filomuz

Araçlarımız güvenlik düzeyi yüksek, üst paket ve donanıma sahip, VIP standartlarda hizmete uygun, geniş kapsamlı ve transfer hizmeti için temin edilmiş bir filodan oluşmaktadır. Tüm araçlarımız ve araç koltuklarımız sigortalı olup, yolculuk boyunca konuklarımız da bu sigortadan faydalandırılmaktadır. İstanbulairporttransferx, tüm araç içi ve dışı bakımları vaktinde yaptırmak, araçları her daim transfer için hazır bekletmek, transfer öncesi ve sonrası detaylı arama, tarama, temizlik işlemlerini kusursuz olarak yerine getirmektedir.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe