Didim, Kuşadası ve diğer Aydın il sınırları içerisindeki tatil beldelerine de ulaşım sağlamaktadır,Bunların dışında yine Muğla sınırlarına kadar ilerleyen sahil şeridi boyunca şehir içi veya dışı fark etmeksizin otel ya da konaklama alanına ulaşımınızı sağlamaktayız.
Bilindiği üzere Aydın il sınırları içerisinde yer alan bu şirin ve dinlendirici tatil beldesine Bodrum havalimanından uzaklığı yaklaşık olarak 90 km’dir. Bu süreci hızlandırabilmek ve tatilinize bir an önce başlamak için yazın sıcağını hissetmeden son model araçlarımız ile sizlere sağladığımız transfer hizmetinden makul fiyatlarımız ile faydalanabilirsiniz. Tam bir sahil ilçesi olmasından dolayı ilçe içerisindeki araç sayıları ve trafiği açık alanlar sınırlıdır bu sebeple de Didim Airport Transfer hizmetimizden faydalanılması daha karlıdır ve ayrıca gidilebilecek yerler bakımdan sunulan hizmetlerimiz ile ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Güvenli Transfer Hizmeti

İstanbulairporttransferx hizmetleri olarak önceliğimiz müşterilerimizin güvenli seyahat etmelerini sağlamaktır. Müşterilerimizin şehir içi ve şehir dışı yolculukları koltuk sigortalı ve kaskolu VIP arabalarla güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu amaçla deneyimli sürüş ve yönetim kadromuz en kaliteli transfer hizmetinin sunulmasında planlı bir şekilde çalışmaktadır.
Müşterilerimizin güvenli yolculuk yapmaları için tüm VIP arabalarımızda;
• Çocuk koltuğu
• Koltuk sigortası
• Kasko
• Özel donanımlı arabalar
• Müşteri taleplerine öncelik
Gibi konulara gereken özeni gösteriyoruz. İstanbulairporttransferx Transfer hizmetleri müşterilerinin güvenliğini sağlarken memnuniyetlerini de kazanmayı hedeflemektedir.

Yeni Model Araçlarımız

İstanbulairporttransferx.com olarak, sektörde öncü ve kaliteli bir firma olduğumuz için tüm transfer araçlarımız yeni model araç grubundan oluşmaktadır. Filomuzda, yolcu sayısına göre özel hazırlanmış, binek otomobil ve minibüs, otobüs türü araçlarımız bulunmaktadır. Vip transfer hizmetleri için araçlarımızın tüm iç dizayn ve donanımını özel olarak yaptırıyoruz. Marmaris sıcak bir bölge olduğu için araçlarımızın tamamı klimalı ve konforludur.

Randevu Sistemimizin Ayrıntıları

İnsan, güvenmek odaklı bir yapıya sahiptir. Kaliteli bir yaklaşım bekler. Güveneceği makamın da kaliteyi ve konforu sağlaması ile bu inancı kazanır. İstanbulairporttransferx olarak, gayet zengin ve çeşitli bir araç yelpazemiz bulunmaktadır. Her türden araç ihtiyacına karşı hazırlıklı olarak hazırız.
A. Bireysel Olarak Nakil Aracı İhtiyaçlarınızda
B. Kurumsal Olarak Servis Aracı İhtiyaçlarınızda
C. Toplu Olarak Bir Vasıta İhtiyacı Olduğu Anlarda

Sizlere en iyisini sunmaya hazırız. İhtiyacınızı ve katılacak kişi sayısını belirtmenizle sizlere en uygun aracı sizlere bildireceğimizden endişeniz olmasın.

Uçuşa Uygun Saat Planlamaları

İstanbulairporttransferx olarak havalimanına inecek ve rezervasyon yaptırmış yolculara hizmet veriyoruz. Herhangi bir rötar durumundaysa müşterilerimize anlayışla davranarak onları 7/24 her yerde karşılayarak mağdur olmamalarını sağlıyoruz.
Müşterilerimiz internet üzerinden kolayca çevrimiçi rezervasyon yaptırabilirler. Teknolojinin gelişmesiyle artık akıllı telefonlar üzerinden de rezervasyon yaptırmak kolay hale gelmiştir. Böylece telefon hatlarında yığılma olmamaktadır. Müşterilerimiz bu sayede anında rezervasyon yaptırma olanağına kavuşmaktadır.

Nereden İsterseniz Oradan Alırız

Sizleri havalimanından şehrin farklı yerlerine ya da gitmek istediğiniz şehir dışı yerlere ulaştırmakla kalmıyoruz. Sizler İstanbulairporttransferx‘in ayrıcalıklarını tanıyın diye dilediğiniz yerden dilediğiniz anda transfer hizmeti sunmaya da devam ediyoruz. Şehrin neresinde olursanız olun, bir konum kadar uzağınızdayız. Bu sebeple 7/24 transfer hizmetimizden faydalanmak adına bizler ile iletişim kurmanız ve ne zaman nerede ihtiyaç duyarsanız sizi oradan alıp istediğiniz anda havalimanına ulaştırmamız için bizlere konum göndermeniz yeterli olacaktır.

Yolculuk Deneyiminde Yeni Nesil Çözümler

Havalimanı transfer, şehir içi ulaşım, güvenli ve yasal yolculuk için yeni nesil çözümlerle dikkat çeken hizmetlerimiz, mobil uygulamalarla desteklenir. Firmalara özel ücret tarifesi, entegrasyon seçenekleri ve yüksek kalite standartlarına sahip taşıma güvencesiyle sunduğumuz Didim Airport Transfer talepleriniz tam saatinde karşılanır.
Sahip olduğumuz tecrübeyi dijital dünyadan aldığımız güçle birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedefleyen çalışmalarımız yolculuk boyunca misafir beklentilerine odaklıdır.

Avantajları Nelerdir?

Firmamızın veya bu konuda hizmet veren diğer firmaların bu hizmetten yararlanan insanlara sunmuş olduğu bazı artı özellikler vardır. Bunlar en kısa sürede hava alanına yetişmek olabilir. Çünkü şehir trafiği veya şahsi aracınızın arızası sizin uçağı kaçırmanıza neden olabilir. İşte bu durumda da firmamızın sunmuş olduğu bu hizmet hayati derecede önem taşıyor.

Kısa Sürede İstediğiniz Adrese Ulaşın

Saatler süren yolculuk, yolcu için büyük bir sıkıntıdır. Konforsuz toplu ulaşım araçları, trafik sorunu ile karşılaşmaktadır. Yorgunluğun yanı sıra zaman kaybı da meydana gelmektedir. Havalimanı Didim Airport Transfer hizmetinde ise en tenha yollar tercih edilmektedir. Trafik yoğunluğu önceden tespit edildiği için trafiğin en az olduğu yollar tercih edilmektedir. Bu şekilde hem zaman kaybı meydana gelmemiş olur, hem de konforlu bir yolculuk yapmış olursunuz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe