Dalaman Havalimanı Transfer Dalaman havalimanından yapılmaktadır. Firmamız, müşterilerimizi istedikleri yerden alıyor ve belirtilen adrese götürüyor. Yolculuklarını uçakla yapanlar, Fethiye’ye en yakın havalimanı olan Dalaman’a indiklerinde, talep ettikleri hizmet için planlanan araçlarımızla kendilerini bekliyor olacağız. Dalaman havalimanı için firmamız ile iletişime geçerek, istediğiniz transfer araçlarımı personelleri ile birlikte talep edebilirsiniz. Dalaman’a geliş ve Dalaman’dan dönüşlerinizde, konforlu transfer hizmetlerimiz ile sizlere keyifli günler yaşatıyoruz.

Müşteri Dönüşlerini Sağlama

İnsanlar, aldıkları hizmetlerden memnun kaldıklarında, o firmaya dönüş yaparak, memnuniyetlerini belirtmekte ve teşekkür etmektedir. istanbulairporttransferx.com firması olarak verdiğimiz hizmetlerimizde memnuniyete önem verdiğimiz için çok sayıda müşterimizin hizmet sonrası dönüş yapmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin dönüş yaparak olumlu yorumlar yapması, tüm hizmetlerimizde kendimize olan güvenimizi artırmaktadır. Bu vereceğimiz hizmetlerde kaliteyi artırmamıza ve daha geniş alanlarda hizmet vermemize neden olmaktadır. Müşteri memnuniyet oranı arttıkça hizmet bölgelerimizin sayısı giderek artmaktadır.

Online Rezervasyon

Firmamız, hizmetlerinden faydalanmak için çağrı merkezi numarasını arayarak ya da istanbulairporttransferx sitemiz üzerinden işlemler yapabilirsiniz. Sitemize giriş yaparak üyelik oluşturmanız gerekiyor.
Online rezervasyonlar için sitemiz üzerinde yapacağınız işlem adımları şunlardır;
• Üye girişi yapmak
• Havaalanından gideceğiniz yeri seçmek
• Hizmet tarih ve saatini belirlemek,
• Yolcu sayısı ve çocuk sayısını belirlemek
• Araç türünü belirlemek
Rezervasyon işlem adımlarını tamamladıktan sonra ödeme işlemlerinizi de online olarak yapabiliyor ve en iyi hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Neden Vip Transfer

İnsanlar, lüks araçlar ile yolculuk yapmak istediklerinde firmamızdan vip transfer hizmet talebinde bulunuyorlar. Vip transfer hizmetlerinin tercih edilmesinin nedenleri çok fazladır. Araçlarımızın yolcu bölümleri özel tasarlanmış ve yolcuların seyahatleri boyunca kendilerini evde gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Konforun en iyisini sağlamaya çalışıyoruz. Minibüs sınıfı araçlarımız ile vip transfer hizmeti sunuyoruz. Genellikle havaalanına aileleri ile birlikte gelenler, istedikleri yere vip araçlarımız ile tüm konforu yaşayarak gidebilirler. Kalabalık olarak yapılacak seyahatlerde vip transfer hizmetlerimiz daha ekonomik olabilmektedir.

Hizmetlerimiz

Dalaman Havalimanı Transfer işlemlerimizde, farklı araç türlerimiz ile tüm hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli sürücülerimiz ile güvenli seyahat hizmetleri sunarken, yurtdışından gelen yabancı misafirlerimiz için talep edilmesi durumunda tercüman hizmeti de veriyoruz. istanbulairporttransferx firması olarak, transfer hizmetlerimizi, havalimanı ile varış noktası ve bulunulan nokta ile havalimanı arasında tek ya da çift yönlü olarak veriyoruz. Hizmet talebinizi oluştururken, hizmet türünü seçebiliyorsunuz. Müşterilerimizin belirlediği tarih ve saatlere göre en iyi araçlarımızı şoförleri ile birlikte hazırlıyor, istenilen yerde olmasını sağlıyoruz.

Konforlu Yolculuk İmkanı Sunuyoruz

istanbulairporttransferx firmamızı tercih eden müşterilerimize konforlu bir yolculuk imkanı sunuyoruz. Tam donanımlı olan araçlarımızda müşterilerimiz yolculuk sırasında sıkılmadan istedikleri yere gitme şansı elde ediyorlar. Kaskoları yapılmış ve sigortalı olan araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın herhangi bir kazaya sebebiyet vermemeleri için bakımlarını zamanında yaptırıyoruz. Müşterilerimizin güvenliğini önemsediğimiz için yolculuk sırasında gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Dalaman Havalimanı Transfer hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin yanlarında çocukları bulunması sebebiyle çocuk koltuğu taleplerini de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede çocuklar da rahat bir yolculuk geçiriyorlar.

Dalaman’daki Yol Arkadaşınız

Dalaman Havalimanı Transfer  hizmetleri konusunda lider firma olarak bu şirin ilçemizde hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz. Dalaman, her yıl yerli ve yabancı yüzlerce turisti ağırlayan ve muhteşem bir doğaya sahip bir turizm cennetidir. Doğasıyla, deniziyle, kumsallarıyla dört mevsim cazibe merkezi olan bu güzel ilçe her zaman gezilmeye değer.
Dalaman deniz ve doğasının yanında muhteşem bir mutfağa sahiptir. Ege’nin harika etli ve zeytinyağlı yemeklerini tatmak için dahi burası ziyaret edilebilir. Dalaman çok güzel otelleri ve restoranları ile tatilinizde hem lüksü ve konforu hem de huzuru bir arada bulabilirsiniz.
Dalaman’ı ziyaret etmeden önce istanbulairporttransferx arayın, uçuş bilginizi paylaşın ve rezervasyonunuzu oluşturun, havaalanında sizleri karşılayarak güvenli bir şekilde istediğiniz yere ulaştıralım.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe