Sorumluluk bilinci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve daima ulaşılabilir olarak her zaman yanınızda olduğunuzu hissettiriyoruz. Transfer firmamız, siz müşterilerimizin belirlemiş olduğu program ve uçuş saatlerine tam riayet ederek havalimanında karşılama hizmeti sunuyor ve arzu ettiğiniz yere zamanında ulaştırıyoruz. Dalaman Havaalanı Transfer hizmetleri konusunda lider firma olarak bu şirin ilçemizde hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz. Dalaman, her yıl yerli ve yabancı yüzlerce turisti ağırlayan ve muhteşem bir doğaya sahip bir turizm cennetidir. Doğasıyla, deniziyle, kumsallarıyla dört mevsim cazibe merkezi olan bu güzel ilçe her zaman gezilmeye değer.

İnternet Sitemiz

istanbulairporttransferx.com transfer’i tercih etmek isteyen herkesi web sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.
İnternet sitemizde aşağıdaki konularda detaylı bilgi sunuyoruz:
• İletişim Bilgisi,
• Firmamız hakkında detaylı bilgi,
• Firmamızı tercih etmeniz için sebepler,
• Tecrübeyle yaratılan sorular bölümü,
• Araçlarımız ile ilgili görseller.
Böylece internet sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz merak ettiği soruların cevaplarını bulabilecektir. Sitemizde hizmetlerimize dair detaylı bilgi mevcut olup, herhangi bir soru ya da yardım için bizimle iletişime geçerek merak ettiklerinizi öğrenebilir ve rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bunun yanında, istanbulairporttransferx.com‘dan rezervasyon ve ödemelerin nasıl yapılacağına ilişkin de detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Muğla ilinde sağlamış olduğumuz transfer opsiyonları;

• Dalaman Havalimanı-Muğla içi transfer
• Bodrum-Milas Havalimanı-Muğla içi transfer
• Muğla içi Dalaman Havalimanı  İstanbul transferi
• Muğla içi Bodrum Milas Havalimanı transferi
• Çift yönlü, gidiş dönüş transfer opsiyonları
Olarak gerçekleştirilmektedir.

Planlı Çalışma Sistemi

Firma olarak, Dalaman Havaalanı Transfer hizmetlerimizin her kısmında planlı hareket ediyoruz. Rezervasyondan taşımaya kadar tüm aşamalarda sizden gelen istekleri öncelik noktamız yapıyoruz ve bu şekilde konuklarımızın ihtiyaç ve taleplerine odaklı transfer hizmeti sunuyoruz. Planlı çalışma sonucu son derece dakik ve noksansız transfer sağlayabiliyor, aksaklık ya da hata oluşumuna imkan tanımıyoruz.

Güvenli ve Hızlı Transfer

istanbulairporttransferx olarak hizmet bölgemiz olan Muğla ve İstanbul havalimanı ile şehir merkezi ve şehir merkezi ile havalimanı arasında, hem hızlı hem güvenli transfer hizmeti veriyoruz. Hızlı transfer hizmetlerimizi, Muğla ve İstanbul şehir merkezini çok iyi bilen sürücülerimiz ile veriyoruz. Trafik durumuna göre alternatif yolları kullanabilen sürücülerimiz istediğiniz yere istediğiniz zamanda sizleri ulaştıracaktır. Güvenli hizmetleri sunabilmek için araç kasko ve sigortaları ile deneyimli personelleri kullanıyoruz. Sektördeki deneyimimiz tüm hizmetlerimizde güven sağlıyor.

Vip Transfer Hizmetlerimiz

İstanbul ve Muğla İli ve ilçeleri için sunduğumuz yolcu transfer hizmetlerimizde vip transfer en fazla talep edilen hizmetlerden birisidir. Vip transfer hizmetlerimizde, minibüs modeli araçlarımızı kullanıyoruz. Bu araçlarımızın tamamının içerisi özel olarak tasarlanmış ve yolcu rahatı düşünülmüştür. Yolcular için geniş oturma alanı ve yolculuk sırasında, televizyon izleme, mini bardan faydalanma ve uzun mesafelerde yatar koltuk sayesinde uyuma yaparak rahat bir yolculuk yapılabilir. istanbulairporttransferx olarak vip hizmetlerimiz için tüm araçlarımız sürekli bakımlı ve temiz tutuyoruz.

istanbulairporttransferx İle Konforu Yaşamak

istanbulairporttransferx ile konforu yaşamak isteyenler zaman kaybetmeden, firmamızdan rezervasyon yapmalıdır. Bizlere ulaşarak, vip transfer araçlarımızı seçebilir ve sizi alacağımız nokta ile gitmek istediğiniz nokta arasındaki yolculuğunuzu en konforlu şekilde yapabilirsiniz. Yolcularımıza konforu yaşatabilmek için yeni, bakımlı ve modelli araçlarımızı kullanıyoruz. Bu araçlarımızın iç tasarımları özel olarak yapılarak, her türlü konfor ayrıntıları düşünülmüştür. Yolculuk sırasında, evde oturur gibi rahat bir şekilde konforlu yolculuk yapılmasını sağlıyoruz.

Onaylanma Süreci

Dalaman Havaalanı Transfer rezervasyon işlemlerinizi yaptıktan sonra tarafınıza kısa mesaj veya mail yoluyla onaylandığına dair bilgi gelecektir. Ödeme işlemi yapıldıktan sonra genelde rezervasyon onaylanmış olur. Ödemelerinizi online olarak sistemimizden yapmanız mümkün. İşleminiz onaylandıktan sonra size hizmet verecek olan araç ve plaka bilgisi de paylaşılacaktır. Eğer araç tercihinde bulunmadıysanız sistem size otomatik olarak araç paylaşımında bulunacaktır. Ancak araç seçimi yapmak isterseniz bunu rezervasyon işlemi sırasında yapmanız da fayda var.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe