Çeşme Havalimanı Transfer hizmetleri sunan firmamız, yerli ve yabancı tüm yolculara hizmet vermektedir. Hizmet alabilmek için çağrı merkezi numaralarımız üzerinden firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz aracı seçebilir ve havalimanından istediğiniz yere, otelinize ya da farklı yerlere konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz.

İnternet Sitemiz

istanbulairporttransferx‘i tercih etmek isteyen herkesi web sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.
İnternet sitemizde aşağıdaki konularda detaylı bilgi sunuyoruz:
• İletişim Bilgisi,
• Firmamız hakkında detaylı bilgi,
• Firmamızı tercih etmeniz için sebepler,
• Tecrübeyle yaratılan sorular bölümü,
• Araçlarımız ile ilgili görseller.
Böylece internet sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz merak ettiği soruların cevaplarını bulabilecektir. Sitemizde hizmetlerimize dair detaylı bilgi mevcut olup, herhangi bir soru ya da yardım için bizimle iletişime geçerek merak ettiklerinizi öğrenebilir ve rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bunun yanında, istanbulairporttransferx.com‘dan rezervasyon ve ödemelerin nasıl yapılacağına ilişkin de detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Güvenliği Önemseyen Firma

Güvenlik konusu Çeşme Havalimanı Transfer hizmetinin olmazsa olmaz unsurudur. Firmamız işinde uzman olan şoförlerimizle, bebekler için özel bebek koltuklarıyla ve araçlarımızın sahip olduğu güvenlik ekipmanlarıyla olası risklere karşı sizleri emniyetli bir şekilde taşıyoruz. İstediğiniz yere hızlı gitmek değil, plan ve program çerçevesinde ve emniyetli gitmenin önemine vurgu yapıyoruz. Ulaşımda emniyet konfor kadar önemli olduğunun bilinciyle çalışma ve trafik kurallarına tam riayet temel ilkelerimiz arasındadır.

Hız, Güven, Konfor

istanbulairporttransferx olarak, yerli ve yabancı misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerimiz, hız, güven, konfor ve memnuniyet ilkeleri doğrultusunda verilmektedir. Çeşme gezinizi renklendirmek ve daha iyi vakitler geçirmenizi sağlamak için lüks araçlarımızla konforlu transfer hizmetleri sunuyoruz. Vip transfer hizmetlerimizi tercih edenler, araçlarımızda her türlü konforu bulabilecektir. Müşterilerimiz daha önceden aldıkları ve memnun kaldıkları hizmetler için firmamız kayıtlarından aynı sürücü ve araçları seçebiliyorlar.

Çeşme Ziyaretleri

Tatil için Çeşme otellerini tercih edenler, İzmir havalimanı ile otelleri arasındaki ulaşımlarını hizmetlerinizden faydalanarak sağlayabiliyor. İsteyen müşterilerimiz, Çeşme ziyaretleri boyunca tüm ulaşım işlemlerinde, firmamız transfer hizmetlerinden faydalanabilirler. Aile grupları ve kişiye özel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmet seçeneklerimizden, kendinize uygun olanını seçerek, Çeşme bölgesine yapacağınız ziyaretleri daha güvenli yapmanızı sağlayabilirsiniz.

Kolay Rezervasyon İmkanı

Şirketimize Çeşme Havalimanı Transfer hizmeti için rezervasyon yaptırmak çok kolay. İster online olarak isterseniz de çağrı merkezimiz yolu ile istediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamazsınız uzun çağrı merkezi bekleme süreleri şirket bünyemizde yaşanmamaktadır.

Güvenli Yolculuk

Transfer hizmetlerinde nelere öncelik vereceğimizi çok iyi bilmekteyiz. Güvenlik her zaman herkesin önceliğidir. Özel eğitimli ekibimiz ile güvenliğiniz firmamızın güvenli ellerindedir. Firma olarak İzmir ve İstanbul yeni havalimanı transfer hizmetinde bir numara olmayı hedeflemekteyiz. Araçlarımız son sistem teknolojiye sahiptir ve her türlü güvenlik donanımı ile donatılmıştır. Araç bakımlarımız düzenli aralıklarla yetkili firmalar tarafından yapılmaktadır. Her türlü hava koşulunda yola gitmeye hazır araçlarımız siz değerli yolcularımızı ve sevdiklerinizi beklemektedir.

Ulaşım İçin Beklemeyin

Firmamızdan, Çeşme Havalimanı Transfer hizmeti talebinde bulunduğunuzda, araçlarımız sizleri karşılama noktasında hazır bekliyor olacaktır. Buluşma için belirlenen saatte elemanlarımızı sizleri bilgilendirerek, hazır olduklarını ve sizi beklediklerini bildirecektir. Sizler, hiç beklemeden gitmek istediğiniz yere ulaşabileceksiniz.
Hizmetlerimiz sayesinde zaman kaybetmemiş ve güvenli ulaşım imkanlarından faydalanmış olursunuz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerimiz kayıt altına alınmaktadır. Firmamıza ulaşarak, daha önceden aldığınız hizmetlerinizde, hangi araçları kullandığınızı, hangi sürücünün, hangi tarih ve saatte hizmet verdiğiniz öğrenebilirsiniz.

Nitelikli Hizmet

Çağrı merkezimizde çalışan seyahat danışmanlarımızdan, karşılamada, operasyonda, insan kaynaklarında görev alan arkadaşlarımıza ve ulaşımı sağlayan deneyimli sürücülerimize kadar sizin rahatınız ve memnuniyetiniz için hizmet veriyoruz. Güvenilir şekilde sunduğumuz bu transfer işlemlerinde daima güler yüzlü ve son derece nitelikli taşıma hizmeti sunuyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe