Çeşme Havaalanı Transferi hizmetlerini farklı seçeneklerde sunuyoruz. Firmamız, tüm hizmet noktalarında, aynı hizmetleri taleplere göre sunmaktadır. İstanbul ve İzmir bölgesine yapacağınız ziyaretlerde sizleri yalnız bırakmıyor ve güvenli ulaşımınızı sağlıyoruz. Ege bölgesinin en çok ilgi gören ve turist çeken yerlerinden birisi Çeşme ve çevresidir.

Bizi Arayın

Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, dünyanın her yerinden firmamız iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirler. Transfer rezervasyonu oluşturmak isteyenler istanbulairporttransferx.com sitemiz üzerinden rahatlıkla işlemlerini yapabilirler. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vererek, yurtdışından yapılacak olan aramalara tercümanlarımız aracılığı ile hizmet veriyor.
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak yapacağınız rezervasyonlarınızda;
• Sizi alacağımız yeri
• Gidilecek yerin adresini
• Karşılama tarih ve saatini
• Hizmetin tek yön ya da gidiş dönüş şeklini
• Yolcu sayısını
• Talep edilen araç türünü
Bizlere bildirmelisiniz. İşlemlerinizi yaparken, kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve firmamızdan alabileceğiniz hizmet türlerini görebilirsiniz. Firmalara kurumsal hizmet sunuyor, etkinlikleri için gelen misafirlerinin transferini sağlıyoruz.

Transfer Araçlarıyla Yolculuk Bir Başka

Transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel yöntemlerle çalışan şirketimiz, 7/24 transfer hizmeti sunmaktadır. Çeşme Havaalanı Transfer  deneyimli tecrübeli ve işin ehli elemanlarla çalışmaya devam eden şirketimiz, 365 gün şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır.
Klimalı, ABS’li ve ısıtma sistemli özel araçlarımız, vip tarzı iç dekor özelliğine sahiptir. Deri koltuklar, buzdolapları, TV ve ses sistemi gibi özel seçenekler, vip tarzı araçların tercih edilmesine önemli rol oynamaktadır.
Bu araçlarla yolculuk;
1- Yol yorgunluğunu hissettirmez,
2- Dışarıdaki olumsuz hava koşullarını hissetmezsiniz,
3- Sevdiklerinizi en iyi şekilde karşılarsınız.
Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli eleman kadrosuna sahip firmamız, araç filosunu düzenli bir şekilde güncellemektedir. Her zaman için yeni model araçları filosunda barındıran şirketimiz, her zaman göreve hazırdır.

Lüks Araç Tercihi

Kendisini ayrıcalıklı hissetmek isteyen ve transfer sürecinde konforu yaşamak isteyenler lüks araçlarımızı tercih ederek vip transfer hizmetlerimiz seçiyorlar. Vip transferlerimizde, minibüs modeli araçlarımız içerisinde koltuk sistemi özel olarak tasalanmış, araç içerisinde, sıcak ve soğu içecek dolabı, televizyon, yatar koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. istanbulairporttransferx olarak, filomuzda yer alan araçların büyük bir bölümü lüks araç türlerinden oluşmaktadır. Vip transfer hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetinin oluşmasını sağlamakta ve konfor ile birlikte güvenli ulaşım yapılmasını sağlıyor.

Vip Transfer Yolculuğu

İstanbul ve İzmir’e gelişiniz ve gidişiniz için firmamız ile görüşerek, vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Vip transfer hizmetlerimizde, özel hazırlamış, minibüs modeli araçlarımızı kullanıyoruz. Yolculuk esnasında rahat edebilmeniz, araç yolcu koltuklarını özel hazırlıyor, araç içeresini daha geniş tutuyoruz. Çeşme Havaalanı Transfer Vip transfer araçlarımızda yolculara özel içecek dolabı, televizyon gibi hizmetler bulunmaktadır. Araçlarımız kaskoludur ve yolcu koltuğu sigortası yaptırılmıştır. Konfor ile birlikte her türlü güvenlik önlemleri düşünülmüştür.

Zamanında ve Uygun Maliyetli Hizmetler

Diğer her türlü ulaşım seçeneğine göre çok daha hızlı ve rahat ulaşım sağlayan transfer işlemlerinde, tam belirlenen zaman dilimlerinde, araç bekleme ya da araç değişimi gibi negatif durumlarla karşılaşmadan, konforlu şekilde hizmeti sizlere sağlıyoruz.
istanbulairporttransferx olarak, İzmir ve İstanbul’da sunduğumuz nitelikli transfer işlemlerini, vip hizmet koşullarında ve uygun maliyetle gerçekleştiriyoruz. Ödeme aşamasında, sizler için kolaylık adına bir çok seçenek imkanını da firma olarak sunuyoruz.

Mutlu Müşteri

istanbulairporttransferx olarak, mutlu müşteri sayımızı her zaman artırmaya çalışıyoruz. İzmir ve İstanbul ve bölgesine yapılacak olan Çeşme Havaalanı Transfer hizmetlerinde, müşterilerimizi karşılıyor, araca binme ve inme öncesinde kapılarını açıyoruz. Araç içerisinden rahat edebilmeleri için her türlü konfor hesaplaması yaparak, ek donanımlar ve tasarımlar yapıyoruz. Hizmetlerimiz 7/24 verilmekte, yerli ve yabancı müşteri ayrımı yapılmamaktadır.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe