Sunduğumuz Hizmetler

Bodrum Havalimanı Transfer hizmetlerimiz kapsamında Bodrum Merkez, Torba, Gümbet İçmeler, Bitez, Yalıkavak, Ortakent, Türkbükü, Gündoğan, Yalıçiftlik, Gölköy, Gümüşlük, Kızılağaç, Akyarlar, Turgutreis, Güvercinlik ve Kadıkalesi beldelerinde transfer shuttle hizmeti sağlıyoruz.
• Vip araçlarla bu transferleri yapıyoruz,
• Her tür özel talebinize yanıt veriyoruz,
• Rezervasyon aşamasında esneklik sağlıyoruz,
• Sorunsuz transfer için tam zamanlı destek hizmeti veriyoruz.
Konforlu şekilde, en kısa zamanda, hızlı, özel ve seçkin bir transfer işlemini istanbulairporttransferx.com olarak sizlere sunuyoruz.

Özel Ağırlama

Firma olarak, siz değerli konuklarımızın tam anlamıyla rahatı için verdiğimiz hizmetlerde, her türlü konfor ve lüks ihtiyacına yanıt verebilen vip araçlarımızla özel ağırlamada bulunuyoruz. istanbulairporttransferx olarak sunduğumuz Bodrum Havalimanı Transfer işlemlerinde maksimum düzeyde konfor, aynı şekilde güven ve son derece güler yüzlü bir hizmet sunma adına gereken her şeyi yapıyoruz.

Sistemli Çalışma

istanbulairporttransferx olarak, Bodrum yarımadasında verdiğimiz transfer işlemlerinin tamamında profesyonel yaklaşımla sistemli ve planlı hizmet sunuyoruz. Konuklarımıza özel hizmet verebilmek ve konforlarını sağlamak amacıyla zaman noktasında dakik, hatadan uzak ve noksansız şekilde transferleri gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızda rezervasyon aşamasından başlayarak tüm işleyiş sistematik şekilde düzenlendiğinden aksaklık oluşmasına izin vermiyoruz.

Online Rezervasyon

Firmamız, hizmetlerinden faydalanmak için çağrı merkezi numarasını arayarak ya da istanbulairporttransferx.com sitemiz üzerinden işlemler yapabilirsiniz. Sitemize giriş yaparak üyelik oluşturmanız gerekiyor.
Online rezervasyonlar için sitemiz üzerinde yapacağınız işlem adımları şunlardır;
• Üye girişi yapmak
• Havaalanından gideceğiniz yeri seçmek
• Hizmet tarih ve saatini belirlemek,
• Yolcu sayısı ve çocuk sayısını belirlemek
• Araç türünü belirlemek
Rezervasyon işlem adımlarını tamamladıktan sonra ödeme işlemlerinizi de online olarak yapabiliyor ve en iyi hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Neden istanbulairporttransferx Transfer

Havaalanı transferlerinde, kişiler ve firmalar istanbulairporttransferx olarak firmamızı tercih etmektedir. Sektördeki deyimimiz, son model araçlarımız, profesyonel elemanlarımız ve hizmetlerimiz tercih edilmemizi sağlamaktadır. Sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimize güven vermemiz ve müşteri memnuniyet oranının %100 olması firmamızın sektörde kendisini göstermesini kolaylaştırmaktadır. Araçlarımızın özel tasarımlı, bakımlı ve sigortalı oluşu, sürücülerimizin eğitimli ve deneyimli olması, hizmetlerimizin uygun fiyat seçenekleri ile sunulması, birçok kişinin firmamızı talep etmesine neden olmaktadır.

Yolculukta Konforu Yaşamak

Havaalanına geldikten sonra evinize ya da otelinize kadar konforlu bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız, istanbulairporttransferx transfer firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Konforlu transfer hizmetlerimiz için Bodrum Havalimanı Transfer hizmetleri talep edilmektedir. Binek araçlarımız ile konforu sağlayabilmek için filomuzda, en iyi markaların yeni modellerini kullanıyoruz. Konforlu transfer için firmamızdan rezervasyon yaparken yolcu sayınızı ve yolcuların yaşlarını belirtmeniz, sizlere daha iyi hizmeti vermemizi sağlayacaktır. Hizmetlerimizde güveni sağlayabilmek için tüm araçlarımız kaskoludur ve koltuk sigortası yaptırarak yolcularımızın her türlü güvenliğini düşünüyoruz.

VIP Hizmet

Bodrum Havalimanı Transfer olarak VIP hizmeti alan birçok müşterimiz bulunmaktadır. VIP hizmet de her türlü araçları seçmeniz de mümkün olacaktır. Araçlarımızın her birinde konfor ve güvenlik için gerekli hizmetler verilmektedir. Özellikle araçlar da güvenliğin sağlanması bizim için çok önemlidir. 7/24 kameralarla izlenmesi sayesinde müşterilerimiz de kendini daha güvende hissedecektir. VIP hizmet normal transfer hizmetine göre daha pahalı olabiliyor. Ancak bunu her müşterimiz genellikle tercih etmez. Rezervasyon işlemlerinizi eğer yazın yaptıracaksanız mutlaka birkaç hafta öncesinden yaptırmak gerekir. Yoğunluk çok fazla olduğu için araç bulma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Şehir Turu İmkanı Sunuyoruz

Bodrum Havalimanı Transfer adrese, adresten adrese ve sadece gidiş kategorisinde transfer aracı kiralayabilirsiniz. Transfer aracı kiralama işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan şirketimiz, isterseniz özel şehir turu düzenlemektedir. Tur işlemlerinde deneyimli şoförlerimiz, gezilebilecek bütün mekanları kısa sürede gezdirmektedir. Tur fiyatları diğer kategorilerden farklıdır. Transfer fiyatları, mesafe ve araç özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe