Bodrum Havaalanı Transfer

Milas- Bodrum Havalimanı üzerinden istanbulairporttransferx.com olarak profesyonel Vip transfer hizmeti sunuyoruz. Yüksek modelli Vip transfer için donanımı sağlanmış araçlarımız, üst düzey standartlarda sunduğumuz hizmet kalitemiz ve eğitimli çalışanlarımızla sizlerin transfer ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Türkiye’nin tatil denince akla gelen ilk merkezlerinden biri olan Bodrum, yaz ayları yoğunluklu olmak üzere oldukça fazla hava trafiğine sahip bir ilçedir.

Vip Transfer

Bodrum Havaalanı Transfer hizmet türlerimizden birisi lüks araçlarımızla sunduğumuz vip transfer hizmetidir. Yolcu sayısına göre minibüs veya binek otomobil türünde seçim yaparak en konforlu transfer hizmetini alabilirsiniz. Grup halinde yolculuk ya da aile bireyleriyle birlikte yapılan seyahatlerde, istediğiniz noktaya ulaşımlarda vip transfer hizmetlerimiz hem ekonomik hem de daha konforlu olacaktır.
Vip transfer hizmetlerimizde;
• Mercedes vito
• Mercedes sprinter
• Volkswagen crafter
• Volkswagen caravelle
Tipi en güvenilir ve konforlu araçlarımızı kullanıyoruz. Araç içi tasarımlarını özel olarak yapıyor ve yolcuların rahat etmelerini sağlıyoruz.

Bodrum Havaalanı Transfer 

Bodrum’dan İstanbul havalimanına transfer yapılmaktadır. istanbulairporttransferx Firmamız, müşterilerimizi istedikleri yerden alıyor ve belirtilen adrese götürüyor. Yolculuklarını uçakla yapanlar, Bodrum’dan  yakın havalimanı olan Dalaman’a indiklerinde, talep ettikleri hizmet için planlanan araçlarımızla kendilerini bekliyor olacağız. Dalaman havalimanı için firmamız ile iletişime geçerek, istediğiniz transfer araçlarımı personelleri ile birlikte talep edebilirsiniz. İstanbul’a geliş ve Bodrum’a dönüşlerinizde, konforlu transfer hizmetlerimiz ile sizlere keyifli günler yaşatıyoruz.

Araç Kiralama

Firmamızın vermiş olduğu başka bir hizmetimizde araçlarımızı kiralamak isteyenlere hizmet vermesidir. Yurtdışından veya yurtiçinden uzun süreli kalmak isteyen misafirlerimiz ekonomik ve lüks araçlarımızı kiralayarak hizmet alabilirler. Kalabalık aileler için araç kiralama hem daha ekonomik, hem de daha cazip olmaktadır. Kiralamış olduğunuz aracımızı şirketimiz bazı hizmetlerini üstlenmiştir.
Firma olarak üstlendiğimiz hizmetler şunlardır;
• Kasko
• Lastik Değişimi
• Trafik Sigortası
• Araç Hasar
• 7/24 Yol Yardımı
• Bakım ve Onarım hizmetlerini firmamız üstlenmektedir.Yalnız kullanmış olduğunuz yakıtınızı size ne kadar yakıt vermişsek o şekilde aracı teslim etmeniz gerekmektedir.

Transfer Saatine Uygun Transfer Planlaması

İstanbul’dan Bodrum’a uçuş saatine uygun olarak düzenlediğimiz transfer planlamasıyla uçuşlarınıza veya toplantılara geç kalma olasılığınızı ortadan kaldırıyoruz. Havaalanına inen misafirlerin bekletilme olmadan karşılanması ve varmak istedikleri noktaya ulaşması için tüm detayları hesaplıyoruz. Aynı şekilde alınmak istenilen noktadan havaalanına zamanında ulaşmanız için bütün imkânları kullanıyoruz. Bu doğrultuda teknolojiyi en etkili şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin GSM hattı üzerinden paylaştıkları konum bilgisini sürüş ekibimize yönlendirerek istediğiniz saatte istediğiniz noktada hazır olmalarını sağlıyoruz.

Firmamızın Transfer Araçları İle İlgili

Firmamızın vermiş olduğu vip transfer hizmetinde kullanmış olduğumuz araçlarımız her zaman temizdir. İç ve dış bakımın düzenli bir şekilde yaptırarak temizliğe önem vermekteyiz. Bodrum Havaalanı Transfer için  gitmek isteyen yolcularımızın rahatlığını ve konforunu vip araçlarımızla düşünmekteyiz. Vip transfer hizmeti verdiğimiz kaliteli ve konforlu araçlarımızdan faydalanmak sadece bir telefon uzaklığınızda. Aramanız yeterli olacaktır ve olduğunuzu yere firmamız araç yollayacaktır.

Vip Transfer Hizmetlerinin Tercih Edilmesi

Firmamızdan, çeşitli davet ve organizasyonlar için vip transfer hizmetleri talep edilmektedir. Organizasyon sahipleri, misafirlerinin ulaşımlarını rahat ve konforlu yapabilmeleri için firmamız ile iletişime geçiyor hizmet taleplerini oluşturuyorlar. Kalabalık grupların taşınması için vip transfer hizmetlerimiz yüksek ücretli gibi görünse de toplamda daha uygun fiyata gelmektedir. Vip transferi araçlarımız ile yapacağınız yolculuklar sırasında, kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedeceksiniz. Müşterilerimiz aldıkları hizmetler sayesinde daha rahat yolculuklar yapabilmektedir.

istanbulairporttransferx.com  Ağı

istanbulairporttransferx  hizmetlerimize “Herkes için ayrıcalıklı ulaşım haktır” anlayışıyla Türkiye’de birçok noktada konforlu ve güvenli transfer hizmetini en uygun fiyatla sunuyoruz. istanbulairporttransferx olarak hizmet sunumunda müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Zengin araç filolarımızda bulunan her bir araç için farklı donanım ve müşterilerimize konforlu seyahat deneyimini yaşatmak için gereken tüm özellikler bulunmaktadır. Profesyonel sürücü ekibimizle ve kaliteli hizmet sunumuyla seyahati keyfe dönüştürüyoruz. Bütün transfer taleplerinizi 7/24 açık olan iletişim kanallarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe