Bodrum Airport Transfer

Bodrum ülkemizde yerli ve yabancı tüm turistlerin ilgisini çeken ve tatil için tercih edilen bir yerdir. Tatil için havayolunu tercih edenlere Bodrum Airport Transfer hizmetlerimizi sunarak otellerine ulaşımlarını sağlıyoruz. Bodrum Airport transfer hizmetlerimizde, gelen yolcu sayısına göre en iyi transfer araçlarımızı tahsis ediyoruz. İstanbul, İzmir, Muğla bölgesindeki birçok şirket tarafından firmamız tercih edilmekte ve müşterilerine en güvenli ulaşım hizmetlerini sunmamız istenmektedir. Lüks araçlarımız ile konforu yaşatıyoruz.

Hizmet Çözümlerimiz

istanbulairporttransferx.com firmamız sürekli olarak kendisini yenilemekte ve deneyimli personelleri ile hizmet çözümleri oluşturmaktadır. İş ziyareti ya da turistik amaçlı olarak gelenler, en az 3 saat öncesinden firmamız ile iletişime geçtiklerinde, istedikleri saatte araçlarımızı hazır ediyoruz. Hizmet çözümlerini oluştururken, talep edilecek hizmetlere göre araç seçeneklerimizi oluşturarak müşterilerimize sunuyoruz.
Hizmet çözümlerimiz arasında şunlar yer alıyor;
• Vip transfer
• Havalimanı transfer
• Kişiye özel transfer
• Tek yönlü transfer
• Gidiş dönüş transferi
Kişisel ya da kurumsal olarak yapılan başvurulara uygun seçenekleri belirliyor, müşterimizin seçtiği hizmet türünü kendilerine sunuyoruz.

Şehir İçi veya Şehirler Arası Transfer Seçenekleri

istanbulairporttransferx Firmamızın deneyimli elemanları, şehir içi taşıma işlemlerinin yanı sıra şehirler arası taşıma seçeneklerini de göz önünde bulundurmaktadır. Şehir içi taşıma ve şehirler arası taşıma kategorisinde tecrübeli şoförlerimiz, her zaman için göreve hazırdır. Sıcak yaz aylarında veya soğuk kış günlerinde, aynı performansla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vip Transfer Araçları Özel Tasarımlıdır

Yorucu yolculuğu keyifli bir seyahate dönüştüren Bodrum transfer hizmetinin genel özellikleri şu şekildedir:
1- Öncelikle transfer hizmetinin en önemli konusu vip tarzı lüks araçtır. Bu araçlar iç dizaynı özeldir ve özel bir şekilde tasarlanmıştır.
2- Sıra dışı tasarlanmış vip tarzı araçlar, profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır. Bu şoförler nezaket kuralları çerçevesinde özel karşılama merasimi düzenlemektedir.
3- İstediğiniz adresten, istediğiniz adrese, havalimanından adrese ve sadece gidiş kategorisinde transfer hizmeti gerçekleşmektedir.
Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen bu hizmette, isterseniz şehirlerarası yolculuk yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz

Vip transfer ya da diğer transfer hizmetleri için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. istanbulairporttransferx Firmamız, bireysel taleplere, kurumsal taleplere ve toplu taleplere cevap veriyor. Geniş kadromuz ve araç filomuz ile müşterilerimizden gelen tüm talepleri karşılamaya, hiçbir müşterimizi geri çevirmemeye çalışıyoruz.
İstanbul’dan Bodrum’a gelmeden günler önce çağrı merkezimizi arayarak, istediğiniz araç türünü seçerek transfer hizmeti rezervasyonunu rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bodrum’dan İstanbul’a gitmek için  firmamız ile görüşerek hemen transfer hizmeti alabilirsiniz.

Tek Yön

Havalimanı hizmetleri daha çok tek yön olarak kullanılmaktadır. Yerli veya yabancı misafirler dönüş tarihini belirlemedikleri zaman firmamızdan tek yön hizmet alarak, istedikleri yere transferlerini sağlıyorlar. İsterlerse dönüş tarihlerini belirledikleri zaman otellerinden havalimanına tek yön hizmeti talep edebiliyorlar. Geliş ve dönüş tarihleri belli olanlar, gidiş dönüş hizmet seçeneğimizi kullanabiliyor.

Firmamızın Müşteri Memnuniyeti Hakkında

istanbulairporttransferx Firmamız vermiş olduğu havalimanı transfer hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz konforlu, ekonomik ve vip olarak vermiş olduğumuz transfer hizmetlerinin hepsinden müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Genç ve deneyimli uzman personelimizle misafirlerimize hizmet adına en iyi şartları firma olarak sunmaktayız. Yolcularım güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere firmamızın araçları ile ulaşabilmektedirler.

Araçlarımızın Nitelikleri

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracında herkes seyahat etmek ister. Rahat koltuklara sahip, oldukça geniş iç hacmi olan araçlarımız kişi sayısına göre size özel olarak belirler ve onlarca aracımız içerisinden uygun olanını hizmetinize sunarız. Bu sayede hem emniyeti hem de rahatlığı birlikte düşünerek istediğiniz destinasyona sizleri vaktinde ulaştırırız.
İstanbul Bodrum ziyaret eden misafirlerimiz için en güzel araçlarımızı sizlere sunarak Bodrum Airport Transfer denildiğinde akla ilk gelen firmayız.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe