Alaçatı Havalimanı Transfer

Ege bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin en güzel turizm beldeleri arasında bulunan Alaçatı, berrak deniz suyu, uzun sahil ve plajları, tertemiz havası ile her yıl çok sayıda turisti ağırlar. Firma olarak, istanbulairporttransferx hizmetlerimizin her kısmında planlı hareket ediyoruz. Rezervasyondan taşımaya kadar tüm aşamalarda sizden gelen istekleri öncelik noktamız yapıyoruz ve bu şekilde konuklarımızın ihtiyaç ve taleplerine odaklı transfer hizmeti sunuyoruz. Planlı çalışma sonucu son derece dakik ve noksansız transfer sağlayabiliyor, aksaklık ya da hata oluşumuna imkan tanımıyoruz.

İstanbul Havalimanı Transferi Nedir?

istanbulairporttransferx hizmeti kendi bünyesinde değişiklikler göstermektedir. İnsanın aklına havalimanı transfer deyince şunlar gelmektedir.
• Transfer
• Kiralama
• Vip Transfer
Havalimanı transfer ise havalimanına gelen yerli ve yabancı yolcuların karşılanıp oldukları yere intikal ettirilmesidir. Yolcuların gidecekleri yerler genelde ya evleri olur, ya da otelleri olmaktadır. Firmamızda bu transfer hizmet seçeneklerini sunarak müşterilerine hizmet vermektedir. Kendi içerisinde tek yön ve çift yön olarak transfer hizmeti ikiye ayrılmaktadır.

Araç Çeşitlerimiz

Yukarıda da belirttiğimiz gibi vip transfer hizmetinde araçlarımız çeşitli şekillerde bulunmaktadır. Ekonomi ve lüks olarak ayrılan araçlarımız her keseye uygun fiyatta hizmet vermektedir. Ayrıca kalabalık aileler için ve arkadaş grupları için geniş vip ve ekonomik araç çeşitlerimiz bulunmaktadır. Araçlarımızı ister şoförlü olarak kiralayabilir, isterseniz de şoförsüz olarak kiralayarak hizmet alabilirsiniz.

Randevu Seçenekleri

istanbulairporttransferx.com İzmir ve  İstanbul hizmet bölgelerimizin ilk sırasında yer almaktadır. Yolcu transferi alanında her türlü hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz için randevu oluşturmanız ve hizmet başlangıç noktası ile bitiş noktasını belirtmeniz gerekiyor. Gidilecek olan mesafeye göre fiyatlandırma yapıldığı için alınacak hizmetin bedelini hesaplamak için bu bilgileri istiyoruz.
Hizmet randevusu oluştururken şu seçeneklere göre belirleme yapabilirsiniz;
• Bireysel olarak transfer hizmeti
• Kurumsal olarak transfer hizmeti
• Toplu olarak transfer hizmeti
Bu seçenekler ile vip transfer hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Yolcu nakil ihtiyaçları için yolcu sayısına göre araç seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizde sınırlama oluşturmamak için vip transfer hizmetlerimiz için araç seçeneklerimizi geniş tutuyoruz.

Vip Transfer

Alaçatı Havalimanı Transfer hizmet türlerimizden birisi lüks araçlarımızla sunduğumuz vip transfer hizmetidir. Yolcu sayısına göre minibüs veya binek otomobil türünde seçim yaparak en konforlu transfer hizmetini alabilirsiniz. Grup halinde yolculuk ya da aile bireyleriyle birlikte yapılan seyahatlerde, istediğiniz noktaya ulaşımlarda vip transfer hizmetlerimiz hem ekonomik hem de daha konforlu olacaktır.
Vip transfer hizmetlerimizde;
• Mercedes vito
• Mercedes sprinter
• Volkswagen crafter
• Volkswagen caravelle
Tipi en güvenilir ve konforlu araçlarımızı kullanıyoruz. Araç içi tasarımlarını özel olarak yapıyor ve yolcuların rahat etmelerini sağlıyoruz.

Transfer Araçları Hizmete Hazırdır

Kaliteli transfer hizmetinin özelliklerini yansıtan şirketimiz, özel tasarımlı araçlarını her zaman için temiz tutmaktadır. Ayrıca aracın her türlü masrafı şirketimize aittir. Müşterimiz sadece transfer ücretini ödemektedir. Firmamızın deneyimli şoförleri, trafikle ilgili konulardan sorumludur. Kişiye özel lüks ve konforlu özelliklere sahip vip tarzı araçlarımızla yolculuğun keyfini doyasıya çıkarın. Sitemizde yer alan başvuru kısmını doldurun ve profesyonel transfer hizmetimizle tanışın.
Diğer ulaşım seçeneklerinden çok daha farklı olan ve kişiye özel tasarım özelliğine sahip bu tasarımlar, hayatınıza renk katacaktır.

Hizmet Seçenekleri

Firmamızdan transfer rezervasyonu yaparken hizmet türünü seçerek, daha uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan hizmet seçenekleri, tek yön transferi, gidiş dönüş transferi, kişiye özel transfer, kalabalık gruplara özel transfer, vip transferi hizmetlerden oluşuyor.  istanbulairporttransferx.com transfer olarak, hizmetlerimiz sektörün belirlemiş olduğu yasal kurallara göre veriyoruz. Araçlarımız tüm trafik ve özel sigortaları, kaskoları yapılmıştır. Bakımlı ve temiz arabalarımız ile güvenli hizmet sunuyoruz.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe