İstanbul Alaçatı Transfer

İstanbul Alaçatı Transfer hizmetlerimizde, gelen yolcu sayısına göre en iyi transfer araçlarımızı tahsis ediyoruz. İzmir bölgesindeki birçok şirket tarafından firmamız tercih edilmekte ve müşterilerine en güvenli ulaşım hizmetlerini sunmamız istenmektedir. Lüks araçlarımız ile konforu yaşatıyoruz. İş ziyareti ya da turistik amaçlı olarak gelenler, en az 3 saat öncesinden firmamız ile iletişime geçtiklerinde, istedikleri saatte araçlarımızı hazır ediyoruz. Hizmet çözümlerini oluştururken, talep edilecek hizmetlere göre araç seçeneklerimizi oluşturarak müşterilerimize sunuyoruz.

Erken Rezervasyon İndirimi

Tatilinizi Alaçatı ’da geçirmeye karar verdiğinizde ve tatil tarihinizi belirlediğinizde, firmamızdan transfer hizmetleri için erken rezervasyon yapabilirsiniz. Yapacağınız erken rezervasyon ile tüm ücret tarifelerinde %10 indirim alırsınız. Ödemelerinizi indirimli olarak yaparak, hizmetlerimizden ucuza faydalanmış olursunuz. Transfer hizmetlerimizden hangisini seçerseniz seçin tüm hizmetler için erken rezervasyon indirimi yapılmaktadır. istanbulairporttransferx.com sitemiz üzerinden online ödeme yaparak rezervasyonunuzu oluşturabiliyorsunuz.

İstanbul Havalimanına Vip Transfer Hizmeti

istanbulairporttransferx firması olarak müşterilerimize İstanbul ve İzmir havalimanına gitmeleri için vip transfer hizmeti vermekteyiz. Vip transfer araçlarımız lüks araçlarla hizmet vermektedir. Araçlarımız şunlardır.
• Mercedes Vito
• Mercedes Sprinter
• Mercedes S500
• Range Rover ve diğer lüks araçlarımız ile İstanbul ve İzmir havalimanına transfer hizmeti yapmaktayız.
Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz bulunduğunuz yere gelerek sizleri İstanbul  ve İzmir havalimanına getirecektir. Ayrıyeten havalimanının iç ve dış hatlar bölümünde bekleyen firma personelimiz size eşlik etmektedir. İster evinize isterseniz de kalmak için otelinize götürebilir.

Transfer Araçlarıyla Yolculuk Bir Başka

Transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel yöntemlerle çalışan şirketimiz, 7/24 transfer hizmeti sunmaktadır. Deneyimli, tecrübeli ve işin ehli elemanlarla çalışmaya devam eden şirketimiz, 365 gün şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır.
Klimalı, ABS’li ve ısıtma sistemli özel araçlarımız, vip tarzı iç dekor özelliğine sahiptir. Deri koltuklar, buzdolapları, TV ve ses sistemi gibi özel seçenekler, vip tarzı araçların tercih edilmesine önemli rol oynamaktadır.
Bu araçlarla yolculuk;
1- Yol yorgunluğunu hissettirmez,
2- Dışarıdaki olumsuz hava koşullarını hissetmezsiniz,
3- Sevdiklerinizi en iyi şekilde karşılarsınız.
Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli eleman kadrosuna sahip firmamız, araç filosunu düzenli bir şekilde güncellemektedir. Her zaman için yeni model araçları filosunda barındıran şirketimiz, her zaman göreve hazırdır.

Dikkat Ettiğimiz Hususlar

İstanbul Alaçatı Transfer firması olarak, hizmetlerimizde başarılı olabilmek için nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyor ve ayrıntılara önem veriyoruz. Yolcu transferi işleri riskli ve ciddidir, uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz hususlar arasında, personelin güler yüzlü ve eğitimli olması, araçlarımızın bakımlı ve temiz olması önceliktir. Çalışanlarımızın tamamı hizmet bölümleri ile ilgili eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalıdır. Araçlarımızın özel tasarımlı olmasına ve kaskolu olarak kullanılmasına ayrıca dikkat ediyoruz.

Transfer Ücretleri

İstanbul Alaçatı Transfer arasında yapacağınız güvenli yolculuklar için transfer ücretleri, yolcu sayısına, gidilecek mesafeye göre değişebilmektedir. Vip hizmetlerde ya da kalabalık grup transferlerinde, 18 kişi kapasiteleri büyük araçlar kullanıldığı için ücretler araç başı ve km’ye göre belirlenmektedir. Firmamız ile telefonla görüşebilir ve talep ettiğiniz hizmetler için belirlediğimiz fiyatları öğrenebilirsiniz. istanbulairporttransferx.com sitemize 7/24 erişim yapabiliyor ve canlı destek hattımız üzerinden bilgi alabiliyorsunuz.

Vip Transfer Yolculuğu

Alaçatı ’ya gelişiniz ve gidişiniz için firmamız ile görüşerek, vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Vip transfer hizmetlerimizde, özel hazırlamış, minibüs modeli araçlarımızı kullanıyoruz. Yolculuk esnasında rahat edebilmeniz, araç yolcu koltuklarını özel hazırlıyor, araç içeresini daha geniş tutuyoruz. Vip transfer araçlarımızda yolculara özel içecek dolabı, televizyon gibi hizmetler bulunmaktadır. Araçlarımız kaskoludur ve yolcu koltuğu sigortası yaptırılmıştır. Konfor ile birlikte her türlü güvenlik önlemleri düşünülmüştür.

العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe